آموزش زبان انگلیسی آسان زبان | zabannew

آموزش زبان انگلیسی آسان زبان | zabannew

برای این کار باید از موسیقی به عنوان صدای پس زمینه استفاده کنید یعنی ولوم را در حد ۱ یا ۲ نگه دارید و سپس زبان تمرین بیشتر بدانید کنید. اگر هدف نهایی ندارید یا واقعا علاقه ای به یادگیری زبان نداشته باشید بنابراین سرعت پیشرفتتان خیلی کند خواهد بود. داشتن هدف (یا مجموعه ای از اهداف) بسیار مهم است و سعی کنید از روش هایی استفاده کنید که میزان علاقه تان به یادگیری زبان را بیشتر کند. سعی کنید مقالات خبری به زبان خود را به زبان انگلیسی بازنویسی کنید.

  • ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.
  • همچنین ایده­‌های سرگرم کننده‌­تر در سایت Artful Parent، ایده‌­های کاردستی درسایت Enchanted Learning  و کاردستی­‌های موضوع دار در Funology ارائه شده­‌است.
  • این انیمیشن کمدی در همه ی دنیا مشهور است و مخاطبانش را با همه ی فراز و نشیب های یک خانواده ی پرتنش آمریکایی همراه می کند.
  • یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت مهارت مکالمه این است که هر چه به زبان انگلیسی می‌شنوید را تکرار کنید.
  • اگر محیط شامل المان‌هایی از زبان انگلیسی باشد، فرزندان به راحتی می‌توانند آن را یاد بگیرند و با آن ارتباط خوبی برقرار کنند.
  • یک معلم خصوصی باتجربه می‌تواند نقاط ضعف شما را پیدا کند و آن‌ها را بهبود دهد، و پیشرفتتان را مدام ارزیابی کنید.

همچنین آموزش زبان انگلیسی به کودکان شما را از آب خوردن هم ساده‌تر می‌کند. با استفاده از این روش‌های خلاقانه یادگیری زبان انگلیسی برای کودک شما بسیار آسان خواهد بود. یکی از بهترین روش­‌های خلاقانه­ برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی و خردسال استفاده از بازی­‌های متنوع است. بازی­‌ها راهی عالی برای لذت بخش کردن یادگیری هستند، چراکه نه تنها حس رقابت آن­ها را تقویت می­‌کنند بلکه داشتن هدف و تلاش برای دستیابی به آن را یاد می­‌گیرند. با برنده شدن در بازی، کودک احساس می‌­کند کار مهمی انجام داده و موفق شده است. یک راه عالی برای بهبود صحبت کردن به انگلیسی این است که هر زمانی میتوانید، متن ها را با صدای بلند و شمرده بخوانید.

۱۲- انتخاب موضوعات کاربردی

مقالات زیادی در اینترنت مبنی بر یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالان وجود دارد، اما مقالات مرتبط با کودکان کمتر دیده می­شود. این اشتیاق شما، کودکتان را مشتاق و علاقه­‌مند به یادگیری می­کند. بر اساس برخی از تحقیقات انجام شده در زمینه زبان شناسی هر فرد معمولی برای یادگیری یک زبان جدید حدوداً به ۱۱۰۰ ساعت زمان احتیاج دارد. بر این اساس یادگیری زبان انگلیسی در یک سطح قابل قبول حداقل نیازمند یک بازه زمانی ۶ ماهه است. در صورتی که فردی بخواهد از سطح ابتدایی به سطح پیشرفته برسد باید ۱ تا ۲ سال زمان بگذارد. در ادامه چهار مرحله یادگیری زبان انگلیسی را بررسی می‌کنیم.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

به  و گروه های اینترنتیِ دیگر ملحق شوید که به شما اجازه می دهند تا برای مردم دیگر هم به انگلیسی بنویسید. •  دوستانی را از طریق وبسایت های رسانه ی اجتماعی پیدا کنید که به انگلیسی صحبت می کنند (فیس ‌بوک، توییتر، و غیره). هر روز از صفحات دوستان انگلیسیِ خود دیدن کنید و تلاش کنید تا بر مبنای آن چه که آن جا خواندید تعامل برقرار کنید. •  به پایگاه های آنلاین و فرستنده ی پیغام ملحق شوید.

مسیر خود را انتخاب کنید.​

اما اگر فکر می‌کنید بازده شما در کلاس حضوری بیشتر است، شاید این انتخاب بهتری برای شما باشد. یک پلی‌لیست از ترانه‌ها به زبان انگلیسی که به آن‌ها علاقه‌مندید بسازید و در زمان‌های استراحتتان به آن گوش کنید. در واقع این می‌تواند بخشی از تفریحات معمول روزانه‌تان باشد، نه برنامه یادگیری زبان.