اتاق فرارهای ژانر Sci Fi اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرارهای ژانر Sci Fi اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

در صورت انجام کارهای ممنوعه که از قبل برایتان مشخص شده است، بازی توسط گیم مستر قطع میشود و بدون شک تجربه خوبی نخواهد بود. متاسفانه در بسیاری از مواقع بازیکنان در اتاق فرارها به این اشتباهات مرتکب میشوند. اتاق فرار یک بازی گروهی است و به همین دلیل باید تک رویی را کنار بگذارید و تمام آنچه در ذهنتان می گذرد، حتی اگر اشتباه است را با صدای بلند بیان کنید. این یکی از مهم ترین رمزها در موفق شدن در اسکیپ روم ها و سایر بازی و کارهای گروهی می باشد و باعث میشود تا یافته ها و حدس و گمان های مختلف در کنار هم قرار گیرند و در نهایت به جواب درست برسید.

  • این اتاق فرار، در مجموع چند شاخص را در کنار هم قرار داده تا سناریوی خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.
  • اگر دوست دارید ضربان قلب خود را تندتر کنید، این یک اتاق مناسب برای شما و گروه شما است.
  • با توجه به نوع سناریو ممکن است ۳ تا ۴ فرصت هینت در اختیارتان قرار گیرد و سعی کنید با حفظ هیجان بازی، از این امکان در صورت لزوم استفاده کنید و از درخواست همکاری خجالت نکشید.
  • ژانر بازی ها گاهی ترسناک بوده و در برخی از مواقع ممکن است مارجرجویی باشد که ارائه دهنده گان این بازی ها اطلاعات کافی را در این زمینه در اختیارتان قرار می دهند.
  • در تمام انواع بازی های اتاق فرار لازم است معماهای متعددی حل شوند تا در نهایت بتوانید قفل درب را باز کنید.

شامل تمام مواردی که پیش از شروع بازی، بعنوان قوانین سناریو به شرکت کننده ها توضیح داده می شود و از بازیکنان می خواهیم به آنها پایبند بوده و در جهت رسیدن به هدف و پیروزی نهایی، در جریان بازی از انها استفاده نمایند. اولین مجموعه اتاق فرار در سال 2007 در توکیو ژاپن توسط شرکت scrap با یک اتاق برای یک گروه 6 نفره افتتاح شد. پانزده دقیقه قبل از شروع سانس در لوکیشن مجموعه حاضر شوید شما قبل و در حین بازی توسط شخص گیم مستر راهنمایی شده و آموزش‌های لازم رو می‌بینید. قفل های استفاده شده در اسکیپ روم ها متنوع می باشند و برای مدیریت زمان بهتر، لازم است با نحوه باز شدن آنها آشنا باشید. توجه داشته باشید که کوچکترین ثانیه هایی که برای عدم آشنایی با قفل و باز کردن آن از دست می دهید در نهایت می تواند باعث شکست شما شود. تمام حقوق این وبسایت متعلق به مرکز بازی‌های‌فکری و اتاق‌فرار تهران می باشد.

مزایای اتاق فرار نسبت به سایر تفریحات گروهی

به جزئیات اتاق که به موضوع علمی تخیلی مربوط می شود، مانند فناوری پیشرفته و طرح های آینده نگر توجه کنید. اتاقی با موضوع رمز و راز که در بخش متوسط ​​طبقه بندی می شود و می تواند جهشی از تاریکی، صداهای شبح وار، مضامین زندان یا فرار از دست یک قاتل روانی مثل اتاق روانی وجود داشته باشد. اگر دوست دارید ضربان قلب خود را تندتر کنید، این یک اتاق مناسب برای شما و گروه شما است. در انتها اینو نباید فراموش کرد که انواع اتاق فرار هیج محدودیتی نداره و همه چیز به خلاقیت شما بستگی داره تا یک تم منحصر به فرد بسازید البته با رعایت اصول طراحی اتاق فرار و شرایط موجود.

فرار موفق از اسکیپ روم با کنترل استرس

علاوه براین، مدیر گروه باید بتواند کارها را بین افراد تیم تقسیم کند تا بدون از دست دادن زمان تمام افراد در جستجوی سرنخ ها قوانین اسکیپ روم همکاری داشته باشند. داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقاتش مربوط به همان بیماری هستند. طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم. اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیتش را دوچندان می‌کنند.

معرفی اسکیپ روم های تهران + راه های ارتباط

اگر از اضطراب و ترس فراری نیستید و می‌خواهید معماهای گوناگونی را با مشارکت هم‌تیمی‌های خود حل کنید، اتاق فرار منفی چهار یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران است. در عین حال می‌توانیم منفی چهار را به‌نوعی بهترین اتاق فرار ترسناک تهران بدانیم. البته این کاملاً بستگی به شما دارد، شاید ترسناک ترین اتاق فرار تهران از نظر شما، بازی دیگری باشد.