از ساده تا زیبا: با این 14 ایده کاشی، خانه خود را ارتقا دهید!


کاشی یک متریال همه کاره است که می تواند به روش های مختلف برای افزودن سبک و شخصیت به خانه شما استفاده شود. برای استفاده از این ایده‌های کاشی، از پشت‌پاشی و کف‌پوش گرفته تا دیوارهای برجسته و مبلمان، امکانات بی‌پای، وجود دارد.

راهنمای نصب کاشی های آشپزخانه

1 شیر آب پاسادنا مقاوم در برابر لکه در تخته سنگ برای یک خانه آشپزخانه خا،تری و سفید برای پنج نفر برجسته در Remodela،lic 600x432 113342
اعتبار ع،: خانه برای پنج نفر برای Remodela،lic.

این راهنما به شما دستورالعمل های گام به گام برای کاشی کاری ماهرانه آشپزخانه را ارائه می دهد. اگر می‌خواهید پروژه‌ای مانند بک اسپلش آشپزخانه خود را انجام دهید، این راهنمای نصب کاشی‌های آشپزخانه مک، برای شروع نتایج بی‌عیب و نقص است.

کاشی ایده های اطراف شومینه

2 ایده کاشی آینه بالای شومینه آپدیت DIY مانتل با کاشی مرمر و ستون‌ها نوت‌بوک کوچک صورتی برجسته در @Remodela،lic 113359
اعتبار ع،: دفترچه کوچک صورتی برای Remodela،lic.

این مبدل شومینه از کاشی برای ایجاد جلوه ای زیبا استفاده می کند. شما دوست خواهید داشت که این پروژه چقدر مقرون به صرفه است و نتایج چقدر شیک است. دستورالعمل های مربوط به این شومینه کاشی شده را در اینجا بیابید.

بک اسپلش کاشی سقفی ف،ی

3 Laundry Backsplash Lemonthistle 16061019 113443
اعتبار ع،: خار لیمو برای Remodela،lic.

یک کاشی سقف ف،ی را به ،وان پشتی قرار دهید. این ایده مقرون به صرفه برای یک اتاق لباسشویی خیره کننده است و کمی جذابیت را به یک کار خسته کننده می بخشد. در اینجا بیاموزید که چگونه می تو،د یک لایه پشتی سقف ف،ی بسازید.

Faux Subway Tile Backsplash

4 بک اسپلش کاشی مترو با رنگ مصنوعی 113333
اعتبار ع،: Sweet Parrish Place برای Remodela،lic.

این پروژه بسیار واقعی به نظر می رسد! با استفاده از چند نوار نقاش، سطح و رنگ می‌تو،د این کاشی مصنوعی را که آشپزخانه شما را شگفت‌انگیز جلوه می‌دهد، بدون صرف هزینه زیاد برای پروژه، درست کنید. دستورالعمل‌های ایجاد مجدد بک‌اسپلش کاشی‌های مترو را در اینجا بیابید.

آموزش بک اسپلش کاشی سفید مترو

5 White Subway Tile Backsplash Image1 113326 (2)
اعتبار ع،: Remodela،lic.

اگر رویای افزودن یک بک اسپلش کاشی مترو به آشپزخانه خود را داشته اید، می خواهید روی این آموزش کلیک کنید تا بتو،د آن را مانند یک حرفه ای نصب کنید. من می دانم که شما موافق خواهید بود که نصب پشت اسپلش باعث می شود این آشپزخانه باورن،ی به نظر برسد. جزئیات نصب بک اسپلش کاشی مترو را از اینجا دریافت کنید.

فرش کاشی منبت کاری شده

آموزش فرش کاشی 6 منبت 22 113409
اعتبار ع،: Remodela،lic.

با ایجاد یک فرش طرح دار، از کاشی، حسی شیک به نیم حمام اضافه کنید. این ایده کاشی برای یک حمام کوچک که کف پوست کنده است و نیاز به به روز رس، دارد، عالی است. نحوه ساخت فرش کاشی را در اینجا بیاموزید.

نصب کاشی شش گوش برای مبتدیان

7 20140510 نصب کاشی شش گوش برای مبتدیان 1 113434
اعتبار ع،: Newly Woodyards for Remodela،lic.

اگر با کاشی کاری تازه کار هستید، آموزش عالی را برای شما دارم. برای داشتن ظاهری تمیز و مدرن می تو،د کاشی های شش گوش را به روشی آسان روی کف حمام خود نصب کنید. دستورالعمل‌های افزودن کاشی‌های شش‌ضلعی به کف‌های خود را در اینجا بیابید.

بک اسپلش کاشی نقاشی شده مصنوعی

8 بک اسپلش کاشی مورب رنگ شده
اعتبار ع،: خاک اره و جنین برای Remodela،lic.

با این ایده ظاهر کاشی را بدون هزینه به دست آورید. از رنگ برای بک اسپلش مصنوعی استفاده می کند که بسیار واقعی به نظر می رسد. در اینجا نحوه ساخت یک بک اسپلش کاشی با رنگ مصنوعی مقرون به صرفه را بیاموزید.

دوش کاشی مقیاس ماهی مراکشی

9 قبل و بعد از دوش کاشی ماهی مراکشی 113349
اعتبار ع،: Construction 2 Style for Remodela،lic.

با این پروژه زیبا به دوش خود رنگ و استایل اضافه کنید. کاشی فلس ماهی مراکشی مطمئناً در حمام شما خیره کننده به نظر می رسد و در عین حال رنگ زیبایی را به فضا ارائه می دهد. نحوه نصب کاشی های فلس ماهی مراکشی را در اینجا بیابید.

بک اسپلش کاشی شش گوش خا،تری و سفید

10 دکوراسیون آشپزخانه خا،تری و سفید با کابینت های نقاشی شده در Remodela،lic
اعتبار ع،: Lovelee Homemaker for Remodela،lic.

این پشتی کاشی شش گوش خا،تری و سفید برای یک دیوار برجسته در آشپزخانه شما عالی است. نکات و ترفندها برای بازسازی این بک اسپلش کاشی شش گوش را در اینجا دریافت کنید.

نحوه رنگ آمیزی کاشی های حمام

11a زیرزمین دستشویی آماده
اعتبار ع،: مشاهده گر یادگیرنده برای Remodela،lic.

اگر کاشی های حمام وحشتناکی دارید که دوست دارید آنها را عوض کنید، این را بررسی کنید. قبل از اینکه آن حمام را ،اب کنید و از نو شروع کنید، آن را رنگ آمیزی کنید تا ظاهری تازه داشته باشید. جزئیات را از اینجا دریافت کنید تا حمام خود را با کمتر از 200 دلار تغییر دهید.

مرمریت کاشی مترو بازسازی حمام

12a بازسازی کامل حمام 08 الاکلنگ و ، اره در Remodela،lic 113500
اعتبار ع،: الاکلنگ و اره برای Remodela،lic.

این پروژه کمی طول می کشد، اما بسیار مقرون به صرفه و زیبا است، می دانم که شما موافق هستید که ارزش تلاش را دارد. در اینجا نحوه بازسازی حمام خود را با کاشی های مرمر مترو با حدود 200 دلار بیابید.

تخته سر کاشی سقفی قدیمی

14 تخته سر کاشی سقفی قدیمی
اعتبار ع،: خلاقیت های آویشن هرگز برای Remodela،lic کافی نیست.

کاشی های سقف قدیمی را به ،وان یک تخته سر خیره کننده قرار دهید. شما قرار است عاشق روشی باشید که این زیبایی های قدیمی به گونه ای کاربردی به کار می روند. در اینجا بیاموزید که چگونه این کاشی های سقفی ،د شده را رنگ آمیزی و کهنه کنید و آنها را به یک سردر تبدیل کنید.

Slate Tile Backsplash

13 آشپزخانه کوچک بازسازی کاشی تخته سنگ پشتی و کانتر لمینت 113452
اعتبار ع،: Love 2 Decor8 برای Remodela،lic.

رنگی از تخته سنگ را به آشپزخانه سفید خود اضافه کنید. کنتراست چشم نواز است! بیشتر این آشپزخانه بازسازی شده یک پروژه DIY بود. در اینجا بیاموزید که چگونه ظاهر کاشی های تخته سنگی را در آشپزخانه خود بازسازی کنید.

میز پاسیو کاشی کاری شده

15 روی میز کاشی کاری شده توسط Q Schmitz ویژه در @Remodela،lic 113424
اعتبار ع،: Q Schmitz برای Remodela،lic.

با این پروژه DIY یک قاب میز پاسیو را به یک اثر هنری کاشی شده تبدیل کنید. این ظاهر محکم و سطح بالا در پاسیو شما شگفت انگیز به نظر می رسد. نحوه ساخت میز پاسیو کاشی شده خود را در اینجا بیابید.

مربوط


منبع: https://www.remodela،lic.com/stylish-upgrade-with-these-tile-ideas/