استخر حیاط خلوت ما: یک سال بعد


اگر به من می گفتی که بزرگ شدم، در حیاط خلوتم یک است، خواهم داشت، شاید باور نمی کردم. اما به سرعت به سمت اکنون و ما انجام می دهیم! ما همچنان از آن لذت می بریم و دوستش داریم. من واقعاً هرگز دور هم ننشستم و رویای داشتن است، را نداشتم، اما مطمئناً وقتی با است، دوست، داشتم از آن لذت می بردم. به نظر من شناور شدن در است، بهترین چیز در تابستان است. وقتی هوا گرم و ،بناک است، هیچ چیز مانند رفتن به حیاط خلوت و خنک شدن در است، نیست. بنابراین ما اینجا هستیم، یک سال بعد و فکر کردم که در مورد اینکه چگونه از است، خود لذت می بریم گزارش کنم. اطراف ما را دریاچه ها احاطه کرده اند، اما اکنون که است، حیاط خلوت خودمان را داریم، بعید می دانم که اصلاً زیاد وارد دریاچه شویم. ما بهشت ​​خودمان را در حیاط خلوت خود داریم. پس به بهشت ​​خوش آمدید.

بیایید با گیاهان شروع کنیم. من این گلدان ها را قبل از اینکه در ماه آوریل برای سفر دریایی خود حرکت کنیم کاشتم و آنها به خوبی کار می کنند. با این همه بار، که می‌باریم، حتی مجبور نیستم به این گلدان‌های خود آبیاری آب بدهم. نیلوفرهای من فعلا کم شده اند، بنابراین احتمالاً دیگر آن ها را نمی کارم، اما بقیه خوب هستند.

این ها ادریسی عروسی سفید از مجموعه گیاهان زنده است که چند سال پیش برای من فرستادند. من خیلی خوشحالم که توانستم آنها را بیرون بیاورم و تا پایان است، در گلدان نگهداری کنم. آنها امسال به خوبی عمل می کنند اگرچه من امسال شکوفه های زیادی از بقیه آنها نگرفتم. به نظر می رسد امسال سال خوبی برای ادریسیا نیست، بنابراین من برای سال آینده امیدوار هستم.

من چند بی صبری را در گلدان کاشتم و همیشه آنها را دوست دارم.

این مرغ مگس خوار آهنی که در یک حیاط فروشی در بیرمنگام پیدا کردم سال هاست که با من بوده است. من دوست دارم که تمام ،گوش های بیرون از خانه را نیز به این حیاط آورده ام.

نگاهی دیگر به گلدان ها.

باید دوباره ادریسی های لایم لایت را به اشتراک بگذارم. امسال چهارمین سال آنهاست و امسال دوباره به طرز شگفت انگیزی شکوفا می شوند. من از این گیاهان شکوفه های زیبایی می گیرم.

مطمئنم برش میزنم بیا و میارمشون تا خشک بشه. خشک ، ادریسی های لایم لایت بسیار آسان است!

در هر روزی که هوای خوبی داریم، ما را در است، یا کنار است، خواهید یافت. ما مطمئنا از شناور شدن در است، لذت می بریم. بخاری واقعاً این تابستان را برای من لذت بخش تر کرده است زیرا پارسال تا زم، که خط بنزین ما ارتقا پیدا نکرد نتوانستیم از آن استفاده کنیم. این همه تفاوت را برای من ایجاد می کند! امسال دوباره آنقدر باران داشتیم که بعضی روزها در بیرون کوتاه می شود، اما وقتی یک روز کامل بدون بارش باران می گذرد، فوق العاده است. دیروز یکی از آن روزها را داشتیم و تمام روز تا غروب بیرون ماندیم و چراغ‌های بیرون روشن بود.

اگر پست من را در مورد روشن ، حیاط خلوت در شب از دست دادید، حتماً آن را بررسی کنید. اینجا در شب جادویی است!

همه چیز در اینجا تقریباً ی،ان به نظر می رسد. من هنوز هم سعی می‌کنم ،ن‌هایم را بپوشانم یا وقتی هوا ناخوشایند است، آن‌ها را ببرم. من معمولاً بالشتک‌های مبل را زیر آن چتر جمع می‌کنم، اما چند طوفان رعد و برق با وزش باد شدید داشته‌ایم و مجبور شده‌ایم در مواقعی که اوضاع بد است، چترها را پایین بیاوریم.

ما عاشق نشستن روی این صندلی ها هستیم، آنها خیلی راحت هستند. چند تابستان پیش حیاط خلوت را به اشتراک گذاشتم و همه وسایل را از کجا تهیه کردیم. کار ، با مبلمان دالتون چقدر لذت بخش بود. آن مشارکت واقعاً حیاط خلوت ما را تکمیل کرد و ما هنوز همه این مبلمان را دوست داریم. من تا حد امکان از ،ن ها محافظت می کنم و در ماه های زمستان همه آن را در زیرزمین می برم. من برای این صندلی ها روکش دارم. اگر روی آن پست کلیک کنید، می‌تو،د ببینید که حیاط خلوت از کجا شروع شده است. این قبل از ساخته شدن است، در سال گذشته بود و سیر تکامل این حیاط خلوت را از ابتدا نشان می دهد. اکنون 6 سال است که اینجا هستیم و کار و پروژه های زیادی برای رسیدن به جایی که اکنون هستیم انجام شده است. یک شبه نبود!

سرخس ها در اینجا روی تپه کنار ادریسی رشد می کنند. هیدرانسی های آبی من امسال به دلیل سرمای شدیدی که در دسامبر گذشته داشتیم رشد کوتاهی داشتند، بنابراین امسال به طور کامل بیرون نیامدند و مجبور شدم حدود 1/2 آنها را کاهش دهم، اما ظاهر خوبی دارند و مطمئنم تا سال آینده، آنها بهبود می یابند و دوباره رشد می کنند و دوباره شکوفا می شوند. من مطمئناً دلم برای آن شکوفه های آبی زیبا تنگ شده بود!

ما اینجا را دوست داریم و زمان زیادی را در این حیاط خلوت می گذر،م. تنها چیزی که نیاز دارم یک کتاب خوب است و من آماده هستم. آن و کامپیوتر و گوشی من.

ما مرتباً اینجا دور هم جمع می‌شویم و اینجا مک، است که می‌تو،م افراد زیادی را سرگرم کنیم، زیرا خانه ما آنقدر بزرگ نیست.

معمولاً فقط من و مارک و دیزی هستیم و این برای ما هم خوب است.

این مکان بسیار راحت است. جایی نیست که من ترجیح بدهم اینجا باشم!

من هنوز زمان زیادی را صرف آن تاب می کنم. مارک مطمئناً چند سال پیش با دادن آن تخت چرخان برای کریسمس کار خوبی کرد. هیچ چیز را بهتر از آن تاب دوست نداشتم! دیزی هم آن را دوست دارد و خیلی با من دراز می کشد.

از تمام زوایای حیاط مناظر زیبایی داریم. این حیاط بزرگ نیست، اما مطمئنا برای ما کار می کند.

اضافه ، است، در بالا بود!

ما آن را خیلی دوست داریم! داشتن یک است، قطعا کار بیشتری است و بیشتر آن کار بر عهده مارک است. او با تمیز نگه داشتن همه چیز در اینجا کار بزرگی انجام داده است. هنگامی که برگ ها در پاییز و زمستان می ریزند، این بدترین بخش داشتن است، است. وقتی برگها شروع به افتادن از جنگل پشت سر ما می کنند، نگه داشتن برگها خیلی سخت است. ما یک توری ،یدیم که با آن است، را بپوش،م و حدود 2 ماه است که با ریزش همه آن برگ ها به هم ریخته است. اما زم، که این کار انجام شود و بیشتر نابسام، های بهاری از بین برود، عالی است.

ما حیاط خلوت خود را خیلی دوست داریم! کوچک است، اما قدرتمند است. ما دیگر از عرشه بالایی استفاده نمی کنیم. من هنوز آنجا مبلمان دارم، اما ترجیح می‌دهم به پایین‌تر از جایی که خنک‌تر است بروم.

ما از حیاط خلوت خود و جایی که یک سال بعد هستیم بسیار سپاسگزاریم.

این یک مکان زیبا برای نشستن روزانه است که خوب است.

من عاشق وقتی هستم که تمام روز آفتابی است. ما اخیراً چنین روزهایی نداریم، بنابراین وقتی داریم، قطعاً از این مزیت استفاده می کنیم و فقط اینجا می م،م. Stay-cation اکنون م،ای کاملاً جدیدی دارد.

دیزی اینجا هم از آن لذت می برد. او هنوز باید آن ها را بپوشد توپ های مهاری (لینک وابسته) زیرا او می تواند بدون آنها از آن حصار سیاه بیرون بیاید.

من یک لیس آهو در بیرون حصار اضافه کردم و مطمئناً از تماشای نزدیک شدن آهوها و استفاده از آن لذت می بریم. دیزی، البته، وقتی آنها پارس می کنند، زیاد پارس می کند، اما به نظر می رسد که آنقدرها از او نمی ترسند.

این پناهگاه حیاط خلوت ما است و ما برای همیشه از داشتن آن سپاسگزاریم! ممنون که سر زدید اگر می‌خواهید همه پست‌های است، را دنبال کنید، برای دیدن همه آنها به اینجا بروید. در اینجا فینال است، در سال گذشته است. همه پست های است، اینجا هستند.

شناورهای مورد علاقه ما (پیوندهای وابسته):

شناور بهار من

شناور مارک

و اگر پست Lighting up the Backyard را از چند هفته پیش از دست دادید، می تو،د ببینید از چه چیزهایی برای نورپردازی استفاده کرده ایم و آنها را از کجا تهیه کرده ایم. چراغ های عرشه طبقه بالا از چراغ های درخت کریسمس است. آنها چراغ های معمولی رشته ای در فضای باز هستند. ما به تازگی چراغ های رشته ای پاسیو را جایگزین کرده ایم LED باربری بندر چراغ ها حیاط خلوت را در شب از دست ندهید، آن را بررسی کنید! اینجا واقعاً در شب جادویی است. در واقع، ما دیشب بیرون آنجا بودیم و من نمی‌توانستم در برابر گرفتن چند ع، دیگر در شب مقاومت کنم و یک نفر خاص (مارک) تصمیم گرفت شناور شبانه بگیرد، بنابراین او نیز در ع،‌ها حضور دارد. شب باید واقعا آب گرم برای من باشد.

و جادو زم، اتفاق می افتد که خورشید غروب می کند! چراغ ها روشن و آسمان آبی و است،.

ما عاشق چراغ‌های فضای باز خود هستیم و همه چراغ‌های موجود در زمین خورشیدی هستند. لینک های وابسته در زیر

چراغ های فانوس خورشیدی

آتش بازی چراغ های خورشیدی

هنوز عاشق این چراغ های آتش بازی ستاره دار هستم. آنها واقعاً در شب بسیار سرگرم کننده هستند!

من فقط 4 تا از آنها دارم، اما آنها تأثیر زیادی دارند.

و آن هم تور است، در شب! امیدوارم شما لذت برده باشید! همانطور که می بینید، ما واقعاً حیاط خلوت خود را دوست داریم و از داشتن آن بسیار سپاسگزاریم. این تکه ای از بهشت ​​خود ماست!

مربوط


یک پست را از دست ندهید، به لیست من بپیوندید!
منبع: https://southern،spitalityblog.com/our-backyard-pool-one-year-later/