ایده های کارآمد برای اتاق خواب های باریک و مستطیلی شکل دکوراسیون

رنگ زرد جزء رنگ‌هایی است که انرژی فوق العاده‌ای را به اتاق خواب می‌دهد. برای اینکه مطمئن شوید این رنگ به همراه طرح بالا، برای اتاق فرزند شما مناسب است یا نه، می‌توانید از دکوراتور ما بخواهید که طراحی 3 بعدی طرح را به شما تحویل بدهد. با وجود تنوع بالایی که در دکوراسیون داخلی وجود دارد و عدم شناخت درستی که اغلب مردم از هنر طراحی و دکوراسیون دارند، دیزاین و چیدمان اصولی منزل، کار سخت و دشواری است. برای این که چنین فضایی در اتاق خوابتان ایجاد کنید، ابتدا دکور کل منزلتان را در نظر بگیرید.

  • استفاده از این رنگ ها با توجه به خاصیت و اخلاقی که هر فرد دارد می تواند ویژگی ها و احساسات درونی متفاوتی را ایجاد کند .
  • از دیگر دلایل محبوبیت سبک بوهو، این است که افراد در انتخاب وسایل و چیدمان اتاق خواب محدود نمی‌شوند و قوانین خاصی را دنبال نمی‌کنند، پس آزادی عمل بسیاری خواهی داشت.
  • اگر هنگام طلوع آفتاب نور زیادی به پنجره می تابد باید از پرده های ضخیم و تیره استفاده کنید تا با تابیدن نور خورشید اذیت نشوید .
  • این تخت به امکانات دیگری از قبیل سیستم صوتی، کول باکس و گرمکن، ماساژور غلطکی حرا..
  • این کمدها انواع و طرح های مختلفی دارند و این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تم اتاق خواب، طرح مناسبی از آن را انتخاب نمایید.
  • اگر بر کلاسیک اصرار دارید، پس باید آن را در کل خانه اجرا کنید و اتاق خواب را هم فقط به استراحت اختصاص دهید.

استفاده از رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم، نباتی و … به‌عنوان رنگ اصلی، در کنار رنگ‌های تیره مانند مشکی، سرمه‌ای، قهوه و … یکی از اصول سبک طراحی مینیمال است. برای آن‌که اغلب اوقات اتاق نوزادتان تمیز و مرتب دیده‌شود، می‌توانید در دیزاین آن از رنگ‌های خنثی و روشن، بیش‌تر استفاده کنید. رنگ صورتی به‌عنوان یک رنگ فانتزی و جذاب شناخته‌شده‌است؛ بنابراین در کنارش برای فانتزی‌تر نشان دادن فضا می‌توان از طراحی‌های خاص و بعضی عروسک‌ها بنا به سلیقه دخترتان استفاده کرد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره انواع کفشور خطی و مزایا و معایبش را بخوانید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه | 28 مدل اتاق دخترانه شیک

دکوراسیون اتاق خواب جدید و مدرندیزاین اتاق خواب باید از سایر فضاهای خانه ساده تر باشد. اگر رنگ های زیادی دارید که بخواهید در اتاق استفاده کنید، بدست آوردن یک فضای آرام بخش سخت می شود. اتاق خواب مکانی امن و آرام برای خواب و استراحت بعد از پایان یک روز سخت کاری و در زمانی که به تنهایی و آرامش نیاز دارید، می باشد.

چیدمان اتاق خواب

این سرویس خواب بدون دستگیره و به رنگ ونگو می باشد که جز پرطرفدار ترین رنگ ها در سفارشات به شمار می رود.. سرویس خواب دو نفره بوستون یک کالای خواب زیبا با نمای لوکس می باشد و به سبب نوع طراحی دلنشین، جز محصولات پرطرفدار به شمار می رود. این کار از ام دی اف ساخته شده است و روکش آن نمایی براق و بسیار جذابی دارد. تخت خواب یک نفره بوستون از مدل های جدید با طرحی منحصر به فرد است.2.

اما این جمله به این معنی نیست که سبک دکوراسیون مدرن به زیبایی اهمیت نمی‌دهد. بلکه فقط مدرنیسم از به ‌کاربردن تزئینات اضافی پرهیز می‌کند و زیبایی را در سادگی خلق می کند. خطوط مستقیم و مشخص در وسایل و مبلمان، فضای باز زیاد در اتاق، از عناصر مهم این نگرش هستند.