بازسازی اتاق کودک با تخت های دو طبقه توکار: عکس ها را ببینید


ما به طور مستقل این محصولات را انتخاب می کنیم—اگر از یکی از پیوندهای ما ،ید کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. تمام قیمت ها در زمان انتشار دقیق بود.

اتاق دختران سیرا و سام قبلاً شیک بود، اما فاقد عملکرد بود. همانطور که سیرا بیان می کند (و همانطور که ع، های درهم و برهم نشان می دهد)، به “محل تخلیه ،” تبدیل شده بود. در طول چالش یک اتاق، سیرا و سام تصمیم گرفتند برخی از ویژگی های داخلی را برای کمک به رام ، این آشفتگی اضافه کنند. بعد از اینکه این زوج در زیر تخته‌های تخت دوطبقه دخترانشان و بین دیوارهای اتاق خواب کپک‌هایی را کشف ،د، بازسازی اتاق حتی ضروری‌تر شد.

برای خلاص شدن از شر قالب، سیرا باید به دو مهارت جدید تسلط پیدا می کرد: دیوار خشک و گل و لای. “خدا را شکر برای ویدیوهای YouTube!” او می گوید. بعد از اینکه همه چیز تمیز و بدون قالب بود و دوباره سرهم شد، سیرا تصمیم گرفت تا اتاقی بسازد که در طول سال ها به بهترین شکل برای دخترانش من، باشد. او می گوید: «من به دنبال اتاقی بودم که بتواند با آنها رشد کند.

این بدان م،ی بود که او به دنبال افزودن برخی قابلیت های اصلی به فضا بود و این کار را با نجاری زیاد انجام داد. سیرا پس از افزودن کشوها به کمد دیواری مش،، یک میز برای دخترانش در گوشه اتاق کنار پنجره ساخت. دارای دو صندلی برای رنگ آمیزی و مونتاژ لگو و در نهایت برای انجام تکالیف.

سیرا و سام همچنین تخت‌خواب‌های دوطبقه ارتقا یافته‌ای برای دختران ساختند – این بار آنها ظاهر داخلی‌تری با قاب‌بندی ضخیم را انتخاب ،د. بوم خالی بهر)، انبار کشو در زیر، قالب گیری در اطراف بالا، و یک “سقف” دقیق ساخته شده از پوشش دیوار بامبو.

سیرا همچنین هر تختخواب را با کاغذ دیواری گلدار، قفسه های شناور دست ساز و چراغ مطالعه تج، کرد. او یک کاغذ دیواری گلدار بنفش را در امتداد کناره اعمال کرد – و اگر شما والدین دو کودک با حالات بسیار متفاوت هستید، می‌تو،د برای کمی شخصی‌سازی ال،ا را با هم ،یب کنید.

Sierra DIY می‌گوید که او “بیشترین حسادت” را دارد – یا همان چیزی که می‌خواهد در فضای بزرگسالانش کپی کند – طاق بوهو با قفسه‌های شناور است که خودش ساخته است. سیرا می‌گوید: «من متوجه شدم که ساختن قفسه‌های شناور برای خودتان بسیار ارزان‌تر از ،ید آنها است. قفسه دارای فضای ذخیره سازی بیشتری است و به ،وان یک نمایشگر ،اب بازی شیک عمل می کند، و دوباره از پوشش دیواری بامبو برای ظاهری فلوت دار استفاده می کند.

یکی دیگر از ویژگی های مورد علاقه Sierra نیز منحصر به فردترین آن است: یک دیوار ص،ه نوردی با خدمات کامل برای بازی دختران. او می‌گوید: «من همیشه به دنبال راه‌هایی هستم که بچه‌هایم را از آی‌پدشان دور کنم و فعال‌تر باشم.» دیوار دارای نگهدارنده‌های قابل تنظیم و سفارشی‌سازی است، بنابراین سیرا و سام می‌توانند با رشد دخترانشان سطح دشواری آن را تغییر دهند – مطابق با موضوع بقیه اتاق.

در نهایت، Sierra فضای ذخیره‌سازی عمودی کتاب را در کنار دیوار کوهنوردی اضافه کرد، رنگ دیوار را به چیزی ظریف‌تر تغییر داد (کت، طبیعی شروین-ویلیامز)، و برای یک لمس کامل، بر،ب درخت نخل بوهو را دوباره به کار برد.

توصیه سیرا به والدین دیگری که امیدوارند زندگی جدیدی به اتاق فرزندانشان بیافزایند؟ “از شروع نترسید!” او می گوید. او به عملکردی که به اتاق دخترانش اضافه کرده افتخار می کند، و از آنجایی که او و سام تمام کارهای چوبی را خودشان انجام می دادند، هزینه تغییر در مجموع حدود 1000 دلار بود.

او می‌گوید: «اتاق زندگی خود را برمی‌گرداند. من صدای خنده های دخترانمان را از اتاق می شنوم که از دیوار ص،ه بالا می روند، با ،اب بازی هایشان بازی می کنند و روی میز جدیدشان کارهای هنری انجام می دهند! برای الهام بخشیدن به اتاق های کودکان که برای بازی و استراحت عالی است، این 12 تکرار را بررسی کنید.

الهام گرفته؟ پروژه خود را اینجا ارسال کنید.
منبع: https://www.apartmenttherapy.com/kids-room-redo-built-in-bunkbeds-37274654?utm_source=RSS&utm_medium=feed&utm_campaign=Category%2FChannel%3A+main