بله، شما می توانید رنگ آن را اسپری کنید! | جوجه دکور صرفه جو


با چه رنگی می توان اسپری کرد؟ فقط در مورد هر چیزی!

بله، شما می تو،د (تقریبا همیشه) از اسپری رنگ بر روی مورد مورد نظر خود استفاده کنید. 🙂

دگرگونی‌ها با این رنگ پروژه‌های DIY عالی برای هر ،ی است که می‌خواهد یک تغییر سریع و آسان انجام دهد. و گزینه‌های رنگ اسپری موجود بی‌پایان هستند… بنابراین یافتن رنگ من، برای پروژه‌تان سخت نیست.

نکته اصلی این است که شما می خواهید کالای خود را به خوبی آماده کنید (یا یک تمیز ، خوب یا یک سنباده سبک) و به جای لایه های سنگین کمتر از رنگ های سبک متعدد استفاده کنید. این کار صاف ترین پرداخت را تضمین می کند.

همیشه از این رنگ های آئروسل در مک، با تهویه من، استفاده کنید!

من فهرست بلندبالایی از انواع اقلامی که می توان با اسپری رنگ آمیزی کرد و بررسی خود را در مورد چگونگی ماندگاری هر کدام در طول زمان گردآوری کرده ام.

1. سطوح ف،ی

من ابتدا به این مورد اشاره کردم زیرا رنگ آمیزی آن ساده ترین است (به نظر من) و در طول زمان به طرز باورن،ی حفظ می شود. همچنین، من به ندرت از پرایمر اسپری روی سطوح ف،ی استفاده می‌کنم، زیرا نیازی به آن نیست.

کابینت سفید سخت افزار سیاه

تقریباً از شش در/کشو بیشتر استفاده می‌کنیم که دستگیره‌ها بیشترین ساییدگی و پارگی را دارند، بنابراین آن‌ها تنها درها هستند که در تمام این سال‌ها مجبور به رنگ‌آمیزی مجدد شده‌ام. (ع، های آن پست را در لینک بالا مشاهده کنید.)

در مجموع، من از این که چگونه اینها ماندگار شده اند، هیجان زده شده ام، و اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید و سخت افزار کابینت خود را به روز کنید، این DIY را به شدت توصیه می کنم.

رنگ آمیزی وسایل نور ف،ی با اسپری یکی از راه های مورد علاقه من برای به روز رس، فضا است! من وسایل زیادی را در طول سال ها اسپری کرده ام و این یک راه آسان و سریع برای تغییر آنها است.

قفسه های کتاب در اتاق غذاخوری

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته برای راحتی شما باشد.

وقتی ممکن است کمیسیون کمی ،ب کنم شما از طریق لینک ،ید می کنید.

همانقدر که من عاشق یک دکور برنجی واقعی شده ام، هنوز هم برخی از اقلام (مانند آن نور) وجود دارند که به نظر قدیمی و با آن رنگ ف،ی شسته شده اند. رنگ اسپری مشکی به آن دستگاه جان تازه ای بخشید!

من عاشق این چراغ های ال ای دی زیبای قفسه کتاب ایکیا هستم. آنها نور محیطی عالی را در کمد IKEA من ارائه می دهند، اما من رنگ آن را دوست نداشتم. پوششی از رنگ اسپری برنجی آنها را متحول کرد:
نگهداری ژاکت در کمد
کاغذ دیواری راه راه سفید آبی

اما بهترین تغییری که تا به حال با اسپری رنگ انجام دادم در واقع یک پروژه در فضای باز بود.

چراغ های گاراژ رنگ شده با اسپری

برای قدرد، از آنها واقعاً باید قبل را ببینید! اینها هنوز بعد از سالها عالی به نظر می رسیدند. من همچنین گلدان های فضای باز را نقاشی کرده ام که به طرز شگفت انگیزی مقاومت کرده اند.

اگر در رنگ‌آمیزی با اسپری تازه کار هستید، لامپ‌ها یک پروژه مبتدی عالی هستند، زیرا بالا و خارج از مسیر هستند، بنابراین لازم نیست پرداخت کامل باشد. 😉

و به ندرت لمس می شوند، بنابراین پوشش رنگ شده برای مدت طول، زیبا می ماند!

یکی از پروژه هایی که من را شگفت زده کرد، دریچه های کف ما با اسپری رنگ آمیزی شده بود. من این کار را با رجیسترهای کف و دریچه های دیواری در هر دو خانه انجام داده ام و آنها بسیار بهتر از حد انتظار ماندگار شدند!:
کف های تیره با تزئینات سفید

اینها در طول زمان ،اش هایی خواهند داشت، اما این کمتر است. فکر می‌کنم چون دریچه‌های کف از سر راه خارج شده‌اند و مردم به ندرت روی آن‌ها پا می‌گذارند. ا،ر ،اش ها از جاروبرقی است.

رنگ آمیزی رجیسترهای کف کار کوچکی به نظر می رسد، اما آنها واقعاً در رنگ های غنی تر یا مطابق با کفپوش شما بسیار بهتر به نظر می رسند.

و البته، دکور ف،ی مانند چوب شمع یا سایر اشیاء تزئینی نیز بازی منصفانه است. این موارد برای اسپری ، بسیار عالی هستند زیرا بیشتر دکورها زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند.

پنجره خلیج با چراغ

آنها مشکی بودند و من آنها را همانطور که باید نقره ای رنگ کردم. 😉

2. اشیاء چوبی

اسپری رنگ آمیزی دکور خانه ساخته شده از چوب گاهی اوقات می تواند کمی بیشتر کار آماده سازی کند، اما هنوز هم یک به روز رس، آسان است که تفاوت زیادی ایجاد می کند!

من سال ها پیش این کیسه حمام را پیدا کردم و با کمی اسپری رنگ و چرخ آن را به یک جعبه کاردستی نورد تبدیل کردم:
جعبه کاردستی نورد

من کاملا آن پروژه را دوست داشتم! زم، که پسرمان کوچک بود، عالی بود، زیرا می‌توانستیم آن را در هر جایی بچرخ،م و وسایل را جمع و جور نگه داریم.

میز کنار شمعد،

آیا تا به حال آن میزهای کوچک را قیمت گذاری کرده اید؟ آنها فقط برای یک نوشیدنی یا کتاب به اندازه کافی بزرگ هستند، اما بسیار گران هستند! این یافته Goodwill این ج، را در مجموع حدود 10 دلار ساخته است.

گنبد پنیر کلوش شد

نکته مهم در مورد دکور نقاشی اسپری این است که می تو،د به راحتی آن را در طول سال ها با تغییر سبک خود دوباره انجام دهید. و استفاده مجدد از چیزی که از قبل دارید بسیار ارزشمند است!

3. اقلام پ،تیکی

رنگ اسپری روی بسیاری از قطعات پ،تیکی خوب می ماند، اما بستگی به نحوه استفاده شما از آنها دارد.

من رنگ آمیزی ،اب‌بازی‌های کودکانه را که ممکن است وارد دهان کوچک شوند، توصیه نمی‌کنم، اما دیده‌ام که مردم ،اب‌بازی‌های رنگ و رو رفته در فضای باز (مانند سرسره و سواری) را با موفقیت زیادی اسپری می‌کنند!

در مورد پ،تیکی که طی سال‌ها اسپری کرده‌ام، متوجه روندی شده‌ام – تقریباً منحصراً دکور تعطیلات است. من سال گذشته یک تن از زیور آلات را روی درخت کریسمس خود اسپری کردم!

معلوم شد بنابراین زیباست، من قصد دارم این ظاهر را در این فصل دوباره انجام دهم:

درخت کریسمس رنگ های گرم

رنگ آمیزی دکوراسیون فصلی روشی ارزان برای تغییر سال به سال دکوراسیون شماست.

من بیشتر از چیزی که بتوانم بشمارم کدو تنبل های پ،تیکی نقاشی کرده ام!:

من همچنین از رنگ اسپری برای تغییر دکوراسیون ارزان هالووین از فروشگاه دلار استفاده کرده ام — یک روکش ف،ی جدید ظاهر تقریباً هر چیزی را بهبود می بخشد!

4. دکور سرامیکی

تا جایی که یادمه فقط دوبار روی سرامیک ها اسپری کردم. یکی موفقیت آمیز بود و دیگری ش،ت — من فکر می کنم بستگی به میزان کار شما با این آیتم دارد.

هنر میوه مصنوعی بشقاب سیاه

آن‌ها عالی ماندند و من حتی پس از تمیز ، آن‌ها هرگز مشکلی با پایان نداشتم.

پارچ سفید رنگ آمیزی شده با اسپری

من خیلی هیجان زده بودم که چقدر خوب بود، اما نتایج زودگذر بود. حتی با آماده سازی خوب و لایه های پرایمر، خیلی سریع شروع به پوسته پوسته شدن کرد.

چه ،ی می داند؟ اگر موردی است که به آن دلبستگی ندارید، ادامه دهید و آن را امتحان کنید! من چند گلدان دارم که ممکن است دوباره آن را امتحان کنم.

5. رنگ آمیزی مبلمان

من از تعداد مبلم، که در طول این سالها نقاشی کرده ام، گم شده ام! من برخی را با دست با غلتک و قلم مو، برخی را با اسپری رنگ و تعداد زیادی را با قوطی های اسپری رنگ انجام داده ام.

دومی قطعا ساده ترین پروژه نقاشی است، اما من به شدت توصیه می کنم از یکی از آنها استفاده کنید این اسپری رنگ می تواند دسته! آنها فشار را از روی انگشتان شما کم می کنند و روند بسیار راحت تری را امکان پذیر می کنند، زیرا این کارها معمولاً بیشتر از پروژه های کوچکتری که تاکنون در مورد آنها صحبت کردم طول می کشد.

چند سال پیش می‌خواستم تمام چوب‌های روشن اتاق ناهارخوری‌مان را بشکنم، بنابراین صندلی‌های چوب روشن‌مان را با اسپری سیاه رنگ کردم:

و من خیلی خوشحالم که این کار را کردم! آنها روزانه استفاده می شوند و به طرز شگفت آوری حفظ شده اند. من اصلاً نیازی به لمس آنها نداشتم، و هر نقص جزئی فقط به نظر می رسد که اینطور باشد.

این میز بامبو زم، که آن را در فروشگاه Habitat پیدا کردم به هم ریخته بود – اما چند تغییر و مقداری اسپری رنگ مشکی آن را زنده کرد!

سبد ،ید DIY بامبو سیاه

استفاده از رنگ اسپری به جای لات، مخصوصاً در مورد مبلم، مانند این که دارای شکاف و شکاف است بسیار خوب است. نیازی نیست با قلم مو وارد تمام آن ،مت های دقیق شوید.

من کمدهای رست خود را از IKEA نیز اسپری کردم — ما از آنها به ،وان پایه های شب استفاده کردیم. اسپری رنگ باعث می شود این تغییرات آسان مبلمان به سرعت انجام شود:
پاتختی رست خا،تری روشن

هنگام انتخاب درخشش رنگ خود، ظاهری را که می خواهید در نظر داشته باشید.

رنگ های براق و نیمه براق براق ترین رنگ های اسپری هستند و بازتاب بیشتری دارند. مات یا ساتن درخشندگی کمتری دارند و براقیت کمتری دارند.

فکر کنم همه انواع سطوح رو پوشوندم! 😁 امیدوارم در مورد رنگ آمیزی اشیاء مختلف در اطراف خانه خود این راهنمای مفیدی باشد.

اگر چیزی را فراموش کردم به من اطلاع دهید!


منبع: https://www.thriftydecorchick.com/2023/07/what-can-you-spray-paint.html