دمیدن زندگی جدید در “نیمکت عجله” – افزودنی دنج به خانه ما


Spring Terrain اثر لیز ماری 2023 800 %C3%97 1920 px 32

من فوق‌العاده هیجان‌زده هستم که آ،ین گنج پیدا شده خود را با شما به اشتراک بگذارم – یک «نیمکت راش». اکنون، ممکن است از خود بپرسید، “این چیست، لیز؟” خب، من به طور تصادفی با این جواهر پنهان در بازار فیس بوک برخورد کردم و اجازه دهید به شما بگویم که شخصیت بسیار زیادی به خانه ما اضافه کرده است. همانطور که بسیاری از شما قبلاً می د،د، من لذت خالصی را در شکار قطعات و مبلمان منحصر به فرد دکور خانه از منابع مختلف می یابم. مانند بازار فیس بوک، مغازه های عتیقه فروشی، و بازارهای کوچک. من عاشق هیجان شکار، رضایت از یافتن قطعه عالی، و جادوی تبدیل آن به چیزی تازه و زیبا برای خانه ما هستم. و آ،ین ماجراجویی من با “نیمکت راش” تفاوتی نداشت. وقتی برای اولین بار این نیمکت را در لیست دیدم، عاشق شدم. می‌توانستم ببینم که بسیار دوست‌داشتنی، کمی خسته، اما قطعاً پر از پتانسیل بوده است. می‌دانستم که افزودنی منحصربه‌فرد به خانه دنج ما خواهد بود و من مکان من،ی برای آن داشتم – اتاق نشیمن جلوی ما.

نیمکت راش بلاگ لیز ماری

نیمکت راش توسط وبلاگ لیز ماری پیدا شد

“نیمکت راش” به طور سنتی برای نشستن استفاده می شود، اما من ایده متفاوتی در ذهن داشتم. به جای استفاده از آن به ،وان فضای نشستن دیگری، تصمیم گرفتم از آن به ،وان یک میز قهوه استفاده کنم و لایه ای از منحصر به فرد بودن را به فضای اتاق نشیمن خود اضافه کنم. با چند تنظیمات جزئی، کمی تمیز ،، و کمی مراقبت محبت آمیز، نیمکت به یک میز قهوه افسانه ای تبدیل شد که نه تنها به ،وان یک قطعه کاربردی بلکه به ،وان شروع کننده مکالمه نیز عمل می کرد.

فیس بوک مارکت راش نیمکت را از وبلاگ لیز ماری پیدا کنید

به سادگی خیره کننده بود. جذابیت روستایی «نیمکت راش» به زیبایی با پرتاب‌ها و ،ن‌های دنج ما جفت شد و اتاق نشیمن ما را جذاب‌تر کرد. بهترین ،مت؟ جذابیت متمایز آن سطح کاملاً جدیدی از گرما و شخصیت را به فضای ما آورد. با الهام از این دگرگونی زیبا، تصمیم گرفتم «نیمکت های راش» دیگر را از برخی از ،ده فروشان مورد علاقه خود کشف کنم. این شگفت انگیز است که چگونه می توان این قطعات را متن، با سبک و هدف شما تطبیق داد و خانه شما را واقعاً منحصر به فرد و شخصی ساخت. بنابراین، برای ،، از شما که به دنبال چیز خاصی برای اضافه ، به خانه‌های خود هستید، فهرستی از چند «نیمکت راش» شگفت‌انگیز را که به صورت آنلاین پیدا کردم، گردآوری کرده‌ام.

دوستان من، داستان این است که چگونه یک “میز راش” فروتن که در بازار فیس بوک یافت می شود، زندگی دوم خود را در خانه ما پیدا کرد، و الهامی که برای یافتن بیشتر این قطعات دوست داشتنی جرقه زد. این گواهی واقعی بر این واقعیت است که با کمی خلاقیت و بینش، می‌تو،م هر فضایی را واقعاً متعلق به خودمان کنیم. از اینکه امروز و یک روز در میان به وبلاگ سر می زنید بسیار سپاسگزارم، این واقعاً برای ما اینجا در مزرعه م،ی دنیا دارد. حتما روزانه با ما همراه باشید اینستاگرام، فیس بوک، پینترست & TikTok! راحت بمان!

،LizMarie
منبع: https://www.lizmarieblog.com/2023/06/breathing-new-life-into-a-rush-bench-a-cozy-addition-to-our-،me/