دکوراسیون داخلی منزل جدید ترین و شیک ترین طرح ها دکور پلاس

در بخش بعدی به بررسی تأثیر رنگ‌ها و همچنین نحوه انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت. در صورت نبود نور طبیعی، طراحی می‌بایست بر اساس بکار بردن مصالح براق برای کف و آیتم‌های آیینه‌ای بر روی دیوارها متمرکز شود. در حقیقت باید گفت که اگر بخواهیم علم و هنر را باهم تلفیق کنیم به اصولی می‌رسیم که در اینجا نام سبک‌های گوناگون دکوراسیون داخلی را بر آن‌ها می‌گذاریم. با تکیه‌بر این اصول است که می‌توانیم با تغییراتی هرچند کوچک، تأثیراتی شگفت‌انگیز را مشاهده نماییم.

بدین منظور، ما ابتدا برای هر اجرا طرحی دقیق با جزئیات داریم که با سلیقه کارفرما همسو است. همانطور که در ابتدا نیز اشاره داشتیم دکوراسیون داخلی دارای سبک‌های متعددی است که انتخاب آن معمولا سلیقه‌ای است. اما برخی از سبک‌های چیدمان و طراحی داخلی معمولا بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرند، به همین دلیل به نوعی تبدیل به ترند روز شده و به اصطلاح “مد” می‌شوند.

  • آب، آتش، خاک، چوب و فلز از جمله عناصر مهمی می باشند که باید در بین آنها تعادل و توازن برقرار گردد.
  • بخش کوچک اما مهمی از مواردی است که باید در هنگام طراحی چیدمان منزل به آن‌ها توجه کنید.
  • قهوه‌ای از دیگر رنگ‌های پرطرفدار است که به دلیل تیره بودن، خصوصاً برای مبلمان انتخاب مناسبی است.
  • در بیشتر خانه های ایرانی از بوفه و ویترین به عنوان عضو اساسی در چیدمان یاد می‌شود زیرا بیشتر افرادی که کار طراحی خانه های ایران را انجام میدهند بوفه و ویترین را جزو لاینفک چیدمان منزل ایرانی می&z..

فنگ شویی بر این اساس است که رنگ ها اثر قوی و قابل توجهی روی افراد و عملکرد مغزی آنها … لازم است با کارفرما صحبت شود و امکانات و تجهیزات موجود و لازم سوال شود و در طراحی گنجانده شود. قرار است در آشپزخانه ی شما از چه ابزار ها و تجهیزاتی استفاده شود. اتفاقی که می افتد این است که شما در روز اول 500 عکس را انتخاب می کنید و ذخیره می کنید.اما خیلی جالب است که در روز دوم اگر بخواهید دوباره عکس بگیرید. با وجود زیاد بودن سایت ها نمی توانید 500 عکس را انتخاب و ذخیره کنید. قطعا این تعداد به حدود 300 عکس می رسد و در روز های بعد که بخواهید عکس سرچ کنید این تعداد به 200 عکس می رسد.

استودیو معماری فراز

در مورد اتاق نشیمن، فضایتان را با انواع مبلمان، بیش‌ازاندازه پر نکنید. اینکه بخواهیم تمام فضاهای خالی را با مبل پرکنیم ایده جالبی نیست. لطفاً از بکار بردن رنگ‌های تند و تیره در آن صرف‌نظر فرمایید؛ زیرا در درازمدت تأثیرات مخربی در آرامش شما خواهند داشت. در فضاهای کوچک تلاش کنید تا از رنگ‌های روشن بیشتر استفاده کنید.

دکوراسیون پذیرایی ابتدا طراح پس از مشاهده حضوری از وضعیت پروژه و مشاوره با کارفرما و استخراج ابعاد و اندازه‌ها مبادرت به طراحی سه بعدی و اصطلاحاً دیزاین خانه می‌کند. فایل طراحی سه بعدی در فرمت عکس به کارفرما ارسال می‌شود و پس تصحیح و اعمال نظرات کارفرما فایل نهایی طراحی دکوراسیون داخلی به‌عنوان مرجع اولیه در صورت قرارداد پیوست می‌شود. طبیعی است که اکثر طراحان حرفه‌ای دیزاین خانه و نمای ساختمان طرح نهایی دکوراسیون داخلی منزل را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که در حین پیشرفت فیزیکی کار بتوان ایده‌های جدیدتر و خلاقانه‌تری را در دیزاین خانه اعمال کرد. از این رو اختلاف جزئی در طرح اولیه دکوراسیون داخلی منزل و اجرا غیرقابل اجتناب است. در صورتی که طراحی داخلی آپارتمان مد نظر شماست استفاده از نرم افزار مدلسازی سه بعدی اسکچاپ بهترین گزینه است زیرا طراحی با این نرم افزار حداقل قیمت را برای شما به دنبال خواهد داشت. در صورتی که پروژه شما بزرگ است و نیاز به طراحی دقیق و بسیار نزدیک به واقعیت دارد و یا در صورتی که انتخاب رنگ و نوع متریال مصرفی عیناً از طریق طراحی سه بعدی صورت خواهد گرفت بهتر است که از نرم افزار تری دی مکس استفاده شود.

معماری داخلی ایرانی:

از نورها در پایین استفاده کنید تا فضا خوب و دلپذیر تصور شود و قطعاً شما باید وسایل الکترونیکی را در گوشه‌ای از اتاق که فضای کافی داشته باشد قرار دهید. فضایی سفید همیشه اتاق‌ها را بزرگ‌تر و تمیزتر نشان می‌دهد و افزودن رنگ سیاه به آن بُعد می‌دهد. گونه‌ی گرم‌تر طراحی داخلی مینیمالی (مینیمالیسم گرم) که بسیار زیبا و بی‌سروصدا است.

دیدن عکس چه کمکی به دیدگاه  شما جهت طراحی دکوراسیون می کند؟

رنگ های استفاده شده در فضای مدیترانه ایی می تواند ترکیبی از رنگ های جیغ و خاکی باشد. دکوراسیون داخلی به عنوان یک هنر، یک حرفه و یا صنعت در جهان معرفی و شناخته شده است . مبل سلطنتی طرح ترک چراغان یک مبل بسیار زیبا می باشد که در رنگ دلخواه شما قابل سفارش است. مبلمان هلما دارای منبت منحصر به فرد و متفاوت است که اوج ظرافت و منبت را در قسمت سر تاج کاناپه میتوان دید. مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.