دکوراسیون منزل + طراحی و اجرا با روشی جدید ایملک

اشکال هندسی در این سبک دکوراسیون بیشتر استفاده میشه و اغلب از فلزات و شیشه و آینه ساخته میشن. فضاهای آرت‌دکو پر هست از زرق و برق و ظرافته که در کنار نقاشی‌های جذاب هنر خاص خودش رو رقم می‌زنه. بافت در دکوراسیون به چه معناست؟ ساده‌ترین تعریف برای بافت این هست که شما بتونین لمس‌های متفاوتی رو در یک فضا تجربه کنید؛ مثلا هم‌نشینی چوب و فلز درکنار چرم و پشم با ظرافت گیاهان و حس طبیعی حصیر و …. پس استفاده از بافت‌های مختلف در دکوراسیون داخلی یک باید محسوب میشه. احتمالا چیزی که بیشترین تاثیر رو بر انتخاب رنگ داره و مقدم بر اون هست، انتخاب سبک دکوراسیون باشه.

  • فضایی سفید همیشه اتاق‌ها را بزرگ‌تر و تمیزتر نشان می‌دهد و افزودن رنگ سیاه به آن بُعد می‌دهد.
  • معمولا زیباترین پنجره و منظره در ساختمان به اتاق پذیرایی اختصاص داده می‌شود.
  • استفاده زیاد از رنگ های خنثی در سبک دکوراسیون مینیمال از ویژگی های بارز آن است و باید تا جایی که می توانید وسایل اضافی و دکوری های بیش از حد در این فضا نگذارید.
  • در لغت عواملی که سبب تزئین و آرایش یک فضا می شوند، دکوراسیون نام دارد.

زیرا با پشتوانه دو دهه سابقه کاری مشتریان دائم در خرید متریال هستیم و به‌اصطلاح با خرید مصالح به قیمت همکاری و تخفیفاتی که برایمان در نظر گرفته می‌‌شود، می‌توانیم هزینه‌های کارفرما را به‌طور چشمگیری کاهش دهیم. تخفیفاتی که برای ما درنظر گرفته می‌شود برای مشتری‌های عادی درنظر گرفته نمی‌شود. با این حال ما تمام این درصد تخفیفات همکاری را برای کارفرما عیناً لحاظ می‌کنیم که در نتیجه، هزینه اجرایی کمتر خواهد شد. بنابرین اولین قدم هنگام صحبت با مشتری و کارفرما فهمیدن صحیح سبک معماری آنان است. این که کارفرما چه سبکی را می‌پسندد؟ از کدام رنگ و جلوه‌های بصری لذت می‌برد، شروع کار است.

تزیین آشپزخانه با گل و گیاه

معمولا انتخاب سفید برای حمام، سرویس بهداشتی و اشپزخانه سبب می‌شود این فضاها پاکیزه‌تر جلوه کنند و به محض کثیف شدن راحت دیده شود و برای پاک کردن آن اقدام مناسب صورت گیرد. بنابراین حین فروش خانه خود هم به این نکته دقت کنید و خانه را تمیز کنید تا بهترین تاثیر را روی خریدار بگذارید. دقت داشته باشید که سایز و اندازه وسایلی که تهیه می‌کنید با محیط مورد استفاده هم‌خوانی داشته باشد. برای مثال فضایی که مبل‌های بزرگ، برای یک اتاق کوچک ایجاد می‌کند، بسیار متفاوت با زمانی است که همین مبل را در یک محیط وسیع قرار دهیم.

دکوراسیون داخلی سالن مستطیلی

همان‌طور که ملاحظه می‌فرمایید آینه یک المان دکوراتیو بسیار قدرتمند است که از تنوع خوبی در بازار بهره‌مند بوده و می‌توانید آن را در موارد متعددی به کار بگیرید. بسیار مهم است که از چه متریالی برای پوشانیدن کف آشپزخانه استفاده می‌شود. این کف‌پوش‌ها باید قابلیت شستشو را داشته باشند و نسبت به آب و رطوبت مقاوم باشند.

این نوع سبک طراحی ریشه در فرهنگ مردم آسیایی شرقی دارد و یکی از برترین سبک ها در طراحی داخلی خانه است. لازم به ذکر است که این سبک تاکید بسیاری زیادی بر ارتباط با طبیعت داشته و بر پایه ایجاد هارمونی و تعادل با طبیعت می باشد. در این نوع سبک طراحی به نور توجه بسیار زیادی شده و یک خانه با این سبک باید پر از نور باشد. یکی از ویژگی های این سبک انتخاب گیاهان گلدار، ساده و سبز همراه با رنگ های ملیح است. در واقع این نوع سبک از هر گونه در هم ریختگی و شلوغی در محیط خانه جلوگیری می کند. یکی از ویژگی های بارز این نوع سبک سادگی در شکل و طراحی اثاثیه است.