دیوار خشک استودیو تمام شد! (به علاوه، خود روانکاوی من)


بله، من این آ، هفته از یک مانع بزرگ عبور کردم. بعد از اینکه خودم را متقاعد کردم که نمی‌توانم خودم دیوار خشک را در استودیو انجام دهم (شما می‌تو،د در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن بخو،د)، و بعد از اینکه موفق نشدم شخص دیگری را برای من دیوار خشک بسازم، بلافاصله وارد شدم و این کار را انجام دادم. خودم. برنامه ریزی کرده بودم که از جمعه شروع کنم، اما بعد مت روز وحشتناکی داشت، بنابراین تا بعد از ظهر شنبه نتوانستم آن را شروع کنم.

این چیزی است که من با آن کار می کردم. من قبلاً همه ،وجی ها را جابجا کرده بودم (در اینجا توضیح می دهم که چرا این کار ضروری بود) و کفی را که باید با فوم اسپری کنسرو شده جدا می شد پر کردم. بنابراین از روز شنبه، مجبور شدم فوم اضافی را جدا کنم، دیواره خشک را نصب کنم و سپس اتصالات را ،ب بزنم، گل و لای بزنم و سنباده بزنم.

من در نصب دیوار خشک مطلقا کندترین هستم. فقط برای نصب پنج ورق دیوار خشک روی دو دیوار زمان بسیار شرم آور زیادی طول کشید. اما من حتی اهمیتی نمی دهم، زیرا تا زم، که شنبه شب به رختخواب رفتم، تمام دیوارهای خشک نصب شده بود.

این یک مانع بزرگ برای من بود. بعد از اینکه خودم را متقاعد کردم که قادر به انجام آن نیستم، احساس بسیار خوبی داشتم که روز را با دیوار خشک تمام کردم و خیلی خوب انجام دادم.

نه، من تقریباً به خوبی یک حرفه ای نیستم که هر روز دیوار خشک نصب می کند، اما بسیار خوب به نظر می رسید، و پریزها کاملاً به هم ریخته به نظر نمی رسیدند. بنابراین من از کار بسیار راضی بودم.

و بعد از آن دیروز عصر، من توانستم قبل از اینکه به رختخواب بروم، نوار و ، زدن را انجام دهم. من اصلا اهل ، زدن نیستم من افراد حرفه‌ای را دیده‌ام که گل را آنقدر صاف روی آن می‌گذارند که به سختی مجبور به سمباده‌زنی می‌شوند. اما من آن شخص نیستم. 😀

من دیوارهای خشک را به همان روشی که از پرکننده چوب استفاده می کنم گل می کنم. من آن را بالا انباشته می کنم تا بتوانم آن را واقعاً صاف سمباده بزنم. و گل دیوار خشک من نیاز به یک تن سنباده دارد. بیشتر مفاصل من خیلی خوب به نظر می رسند…

این اتصالات روی دیوار بلند دیواری، حتی قبل از اینکه سمباده شوند، بسیار خوب بودند.

با این حال، آنها هنوز به کمی سنباده زدن نیاز دارند.

اما آنهایی که در سمت چپ و راست پنجره در منطقه “دفتر” اتاق قرار دارند، فقط مضحک هستند. 😀 نمی‌توانستم آن‌ها را هموار کنم تا جانم را نجات دهم، بنابراین فقط از روش “انباشته ،” خود استفاده کردم. خیالم راحت شد که امروز صبح رفتم و دیدم شکافی وجود ندارد، حالا می توان آن را صاف سمباده زد.

چند دقیقه‌ای را صرف سنباده‌زنی ناحیه آن طرف پنجره کردم، که شروع آن به همان اندازه تصویر بالا خشن به نظر می‌رسید تا مطمئن شوم که می‌توانم آن را صاف کنم. به نظر می رسد که کار به خوبی انجام خواهد شد.

بنابراین من باید کمی سمباده کاری انجام دهم، اما این کار خیلی سریع انجام می شود. من واقعاً عاشق سنباده زدن گل دیوار خشک هستم. به نظر من این یک فرآیند آرامش بخش است زیرا به راحتی شن می شود.

پس از سنباده زدن، باید یک لایه آستر به آن بدهم. و سپس، به استثنای هر گونه شرایط پیش بینی نشده، من تقریباً مطمئن هستم که می توانم دیوارنگاری جدید کاغذ دیواری را امروز تهیه کنم! من خیلی هیجان زده ام!

کل این پروژه دیوار خشک واقعاً بسیار روان پیش رفت، و با اینکه دقیقاً یک پروژه سرگرم کننده نبود، وحشتناک هم نبود. منظورم این است که روز گرم و مرطوبی بود و من ورق‌های دیوار خشک را از داخل وانت بیرون کشیدم و مستقیماً روی کف درگاه خودرو کشیدم تا هر کدام را قبل از آوردن داخل خودرو برش دهم. اما در گذشته، خیلی راحت تر از چیزی بود که در ذهنم ساخته بودم. ترس منتهی به پروژه بسیار بدتر از خود پروژه بود.

در حین کار، کلی خود روانکاوی انجام دادم. (فقط از مدرک روانشناسی خود استفاده خوبی کردم. 😀 ) با جدیت می خواستم بدانم چرا در چند ماه گذشته از نترس بودن و جسارت به خود شک و ترس تبدیل شدم. باید توضیحی برای آن وجود داشت. چنین تغییراتی بی دلیل اتفاق نمی افتد.

خب فکر کنم متوجه شدم اوایل امسال داشتم روی یه چیزی کار می کردم و یه ماهیچه سمت راست کمرم رو کشیدم. وحشتناک نبود در مقیاس 1 تا 10، درد احتمالاً حدود 5 بود. و اگرچه قابل تحمل است، اما وقتی سعی می کردم کارهایی را که برای مراقبت از مت باید انجام دهم، قطعاً روی من تأثیر می گذاشت.

قد مت 6.1 اینچ و وزنش 219 پوند است. من هرگز مجبور نیستم او را بلند کنم. ی،ی حتی اگر می خواستم نمی توانستم. من آنقدر قوی نیستم، بنابراین ما یک آسانسور هویر داریم که برای رساندن او از تخت به ویلچر یا از تخت به صندلی‌اش استفاده می‌کنم. اما هنوز کارهای دیگری وجود دارد که باید برای او انجام دهم که نیاز به قدرت زیادی دارد، مانند جابجایی او روی تخت یا پوشیدن لباس. بنابراین اگر مجروح شوم، انجام آن کارها برایم سخت است.

من هرگز آنقدر مجروح نشده ام که نتوانم کارهایی را که باید برای او انجام دهم انجام دهم. اما من به حدی آسیب دیدم که مت مجبور است زمان بیشتری را در رختخواب بگذراند. یادتان هست سال‌ها پیش زم، که من آن عصب فشرده را در گردن و پشتم داشتم (تقریباً زم، که دیوارهای اتاق موسیقی را شابلون می‌کردم)؟ آن زمان برای هر دوی ما دوران بدی بود.

بنابراین وقتی در ابتدای امسال عضله پشتم را کشیدم، در حالی که وحشتناک نبود، قطعاً روی من و کارهایی که می توانستم انجام دهم تأثیر گذاشت. حدود یک هفته آن را راحت کردم و بعد این اتفاق افتاد از نو. و در حالی که هنوز وحشتناک نبود، فکر می‌کنم چیزی در مورد دو بار اتفاق افتادن آن در مدت زمان کوتاه باعث ایجاد ترس در من شد. (در آینده، فکر نمی‌کنم زمان کافی برای بهبودی کامل به آن دادم، بنابراین فقط بار دوم آن را دوباره تشدید کردم.)

ی،ی اگر قرار بود اتفاقی برای من بیفتد و نتوانم از مت مراقبت کنم، او نمی توانست در خانه ما بماند. او باید به جایی برود که بتواند مراقبت تمام وقت مورد نیاز خود را دریافت کند. بنابراین وقتی برای بار دوم آن عضله را کشیدم، فکر می‌کنم که این موضوع، همراه با این واقعیت که به تولد 50 سالگی‌ام نزدیک می‌شدم، باعث شد که «چه اتفاقی برای مت می افتد؟“ترس در من وجود دارد و باعث شد که بخواهم از انجام هر یک از کارهایی که می تواند منجر به مجروح شدن من شود دست بکشم – حمل چیزهای سنگین، انجام پروژه هایی که ممکن است به من آسیب برساند و حتی بالا رفتن از نردبان.

متوجه شدید که من از تمایل به رنگ آمیزی استودیو به حالت عادی با رنگ فعلی رسیدم؟ دلیلش این است که رنگ ، اتاق با سقف 12 فوتی باعث می‌شود که من از یک نردبان بلند بالا بروم و من ناگهان از بالا رفتن از نردبان ترسیده بودم. اگه افتادم چی؟ چه اتفاقی برای مت می افتد؟

بنابراین من کاملاً متقاعد شده‌ام که همه این‌ها از اینجا سرچشمه می‌گیرد. این همان چیزی بود که باعث این شک و ترس ناگه، به خود شد. من قبلاً هرگز از صدمه زدن به خودم نمی ترسیدم و در بیش از 30 سال کار DIY، هرگز آسیب جدی ندیده ام. اما من اجازه دادم که این ترس به درون من نفوذ کند و من را تغییر داد. بنابراین من تمام تلاشم را می‌کنم تا این ترس را کنترل کنم و همچنان در تمام زندگی بزرگسالی‌ام، فردی آگاهانه اما بی‌باک باشم. زیرا نگر، و زندگی در ترس من را امن تر نمی کند. اگر هر چیزی، می تواند من را مستعد تصادف کند.

Addicted 2 Decorating جایی است که من سفر DIY و تزئین خود را به اشتراک می‌گذارم و رویه فی،ر 1948 را که من و همسرم، مت، در سال 2013 ،یدیم، بازسازی و تزئین می‌کنم. کار روی خانه توسط خودم شما میتونید اینجا در مورد من بیشتر یاد بگیرید.


منبع: https://www.addicted2decorating.com/the-studio-drywall-is-done-plus-my-self-psyc،،ysis.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-studio-drywall-is-done-plus-my-self-psyc،،ysis