سوپ های سرد: سلاح مخفی برای غلبه بر گرمای تابستان!


گرمای تابستان امسال را با این سوپ های سرد عالی غلبه کنید.

سوپ ژالاپنو تمشک

1a Foodiea،lic Raspberry Jalapeno Sup Chef Works 072320
اعتبار ع،: Chefworks for Remodela،lic.

سوپ های سرد امسال داغ می شوند! اگر دوست دارید در تابستان امسال چند سوپ سرد خوشمزه را به منوی خود اضافه کنید، می‌خواهید این مجموعه را ببینید. این شامل گزینه های خوشمزه ای مانند این سوپ jalapeno تمشک است. تمشک ها به این سوپ حال و هوای شیرین و زیبایی ارائه می دهند، اما هالاپنوها گرمای عالی را ارائه می دهند. این سوپ بی نظیر، رنگارنگ و برای وعده های تابست، کاملاً خوشمزه است. دستور غذا را از اینجا دریافت کنید: سوپ تمشک Jalapeno.

سوپ ریحان هندوانه گوجه فرنگی سرد

2a سوپ ریحان گوجه فرنگی سرد Foodiea،lic Pritikin 072308
اعتبار ع،: Pritikin Wellness for Remodela،lic.

این سوپ سرد را در یک مهم، شام تابست، سرو کنید، یا هر زمان که احساس کردید برای پختن خیلی داغ است. با طعم‌های تازه مانند گوجه‌فرنگی باغی و هندوانه و ریحان، طعم لذیذی دارد و به ،وان سوپ کاملاً با طراوت است.

دستور تهیه سوپ ریحان هندوانه گوجه فرنگی سرد را دریافت کنید.

سوپ آووکادو خیار

3a سوپ خیار آووکادو سرد 768x1152 072155
اعتبار ع،: کدو تنبل بنفش.

سوپ آووکادوی خیار سرد و خامه ای مطمئناً یکی از غذاهای مورد علاقه تابستان است. طعم لذیذی دارد و درست در یک روز گرم تابست، که دما در حال افزایش است طعم آن را می دهد. این دستور غذا شما را سنگین نمی کند، اما به شما کمک می کند تا آرام شوید!

دستور غذا را دریافت کنید سوپ آووکادو خیار.

سوپ ریحان نخود فرنگی شیرین

4a Foodiea،lic سوپ نخود شیرین و ریحان سرآشپز 072457
اعتبار ع،: سرآشپز برای Remodela،lic کار می کند.

نخود شیرین، ریحان و ماست با هم ،یب می شوند تا سوپ تابست، نهایی را درست کنند. رنگارنگ، خامه ای است و طعم آن سرد است. این یک گزینه ناهار مورد علاقه برای هفته آینده خواهد بود، زیرا نیازی به گرم ، مجدد ندارد و می تو،د هر زمان که برای آن آماده باشید میل کنید. دستور تهیه سوپ ریحان نخودی شیرین را از اینجا دریافت کنید.

5a سوپ سیر و گزنه وحشی 072642
اعتبار ع،: آشپزی رامونا.

مواد اولیه تازه وحشی ستاره این سوپ تابست، هستند. این دستور العمل کاملاً خوشمزه است و ارزش تکرار در آینده نزدیک را دارد. علوفه برای مواد تشکیل دهنده مبارک! دستور غذا را دریافت کنید سوپ سیر وحشی و گزنه اینجا.

سوپ نخود شیرین بهاره

6a Foodiea،lic سوپ نخود شیرین بهاری Noma Social 494x500 072303
اعتبار ع،: NoMa Social برای Remodela،lic.

نخود شیرین سوپ سبک و مغذی کاملی است. این دستور غذا با نخود فرنگی و موسیر شروع می شود و به ،وان یک سوپ سبز روشن به پایان می رسد که به خوبی با نان ،د شده برای یک وعده غذایی فصلی خوشمزه ،یب می شود. دستور پخت سوپ نخود شیرین بهاره را از اینجا دریافت کنید.

گازپاچوی چاق

6a DC2C8EAF 6447 488B 85AA 38182C003AED 1 201 A 683x1024 072207
اعتبار ع،: کریستینا ،ینا.

نیازی به بیرون رفتن برای یک گازپاچوی عالی نیست. این دستور یک نسخه درشت را ایجاد می کند که واقعاً مورد توجه قرار می گیرد. برای داشتن بهترین طعم از سبزیجات تازه باغچه استفاده کنید. دستور غذا را دریافت کنید گازپاچوی درشت اینجا.

سوپ ذرت خامه ای

7a Foodiea،lic سوپ ذرت خامه ای سرآشپز 072601
اعتبار ع،: از طریق Chef Works for Remodela،lic.

این دستور غذا را برای اوج فصل ذرت شیرین ذخیره کنید. طعم آن به قدری خوب است که می خواهید اغلب آن را درست کنید تا با یک برگر گریل یا تکه ای نان کره ای و ،د شده از آن لذت ببرید. دستور پخت سوپ ذرت خامه ای را از اینجا دریافت کنید.

سوپ زغال اخته سالم

8a سوپ بلوبری 1 072547
اعتبار ع،: غذا، شراب و آفتاب.

برای تهیه این سوپ رنگارنگ و خامه ای از زغال اخته فصل استفاده کنید. برای سالم نگه داشتن آن ماست و با بهترین بافت در آن گنجانده شده است. این به ،وان پیش غذا یا به ،وان دسر کار می کند. دستور غذا را دریافت کنید سوپ زغال اخته سالم اینجا.

سوپ خیار ن،ا

9a Foodiea،lic سوپ خیار ن،اع سرآشپز کار 072214
اعتبار ع،: سرآشپز برای Remodela،lic کار می کند.

همانطور که دما بالا می رود، و شما شروع به فکر راحتی می کنید، این سوپ در ذهن شما خواهد بود! با خیار و ن،اع با طراوت است و درست ، آن به اندازه کافی آسان است که می تو،د بعد از یک روز طول، و گرم در محل کار، آن را درست کنید. دستور پخت سوپ ن،اع خیار را از اینجا دریافت کنید.

هندوانه گازپاچو

10a هندوانه گازپاچو 3 700x1050 072147
اعتبار ع،: قاشق چنگال شده.

بهترین طعم های تابستان را به یک دستور سوپ میل کنید. این گازپاچوی هندوانه ای به قدری سرد سرو می شود و همچنین آنقدر سالم است که می تو،د بدون هیچ گناهی یک لیوان آن را بردارید. دستور غذا را دریافت کنید گزپاچو هندوانه اینجا.

سوپ آووکادو و کلم بروکلی خام

11a Foodiea،lic آووکادو و سوپ بروکلی خام سرآشپز 072409
اعتبار ع،: سرآشپز برای Remodela،lic کار می کند.

آووکادو و کلم بروکلی خام به این سوپ سرد طعم بسیار خامه ای ارائه می دهند. این را برای یک مهم، شام تابست، یا هر زم، که برای خوردن یک وعده غذایی بزرگ گرم هستید درست کنید. دستور پخت سوپ آووکادو و کلم بروکلی خام را از اینجا دریافت کنید.

سوپ ریحان کدو سبز

12a کاسه سوپ ریحان کدو سبز 072134
اعتبار ع،: Zoc،i Zone.

دستور پخت این سوپ را برای تابستان ذخیره کنید. هنگامی که باغ شما شروع به تولید انبوه کدو سبز کرد، دوست خواهید داشت آن را به این سوپ واقعا خوشمزه اضافه کنید که مغذی است و درست ، آن آسان است. دستور غذا را دریافت کنید سوپ ریحان کدو سبز اینجا.

سوپ مارچوبه سرد شده

14 آشپز سوپ مارچوبه Foodiea،lic 650x428 072634
اعتبار ع،: سرآشپز برای Remodela،lic کار می کند.

مارچوبه آنقدر عطر و طعم دارد که می‌توان مقداری از آن را در یک کاسه سوپ خنک ارائه کرد. این را هر زمان که هوس کردید در یک بعد از ظهر گرم چیزی کاملاً خوشمزه دارید سرو کنید. در صورت تمایل می تو،د این غذا را جزئی از ناهار هفتگی خود قرار دهید. دستور پخت سوپ مارچوبه سرد را از اینجا دریافت کنید.

سوپ خیار سرد

13a سوپ خیار سرد 3 072312
اعتبار ع،: Veggie Inspired.

اگر خیار را در سالاد خود دوست دارید، پس چرا آن را به یک کاسه سوپ اضافه نکنید؟ این دستور غذای سرد یک غذای تابست، عالی را ایجاد می کند. با گوجه فرنگی تازه باغی و پیاز برای یک سوپ سالم که سرو آسان است، تزئین کنید. دستور غذا را دریافت کنید سوپ خیار سرد اینجا.

7 موردی که نیاز به رفتن دارند- Decluttering

میز درهم ریخته لیدی شاتراستاک 95079337
اعتبار ع،: Shutterstock.

اگر احساس می‌کنید نمی‌تو،د خانه‌تان را مرتب کنید، سعی کنید این 7 چیز را تمیز کنید (به علاوه چند چیز اضافی!)

مسیرهای باغ بزرگ

مسیر سنگ فرش در مقیاس بسیار بزرگ با پله‌ها، ایده‌های مسیر باغ برای انجام کارهای خود 04 1
اعتبار ع،: Remodela،lic.

این ایده های حیاط خلوت باغ ذن را کشف کنید! این 10 طرح منحصر به فرد و خیره کننده باغ می تواند زیبایی و آرامش چشم انداز شما را افزایش دهد. از سنگ‌های پله‌های پیچیده گرفته تا مسیرهای پیاده‌روی تکه‌های چوبی، این ایده‌ها به شما الهام می‌دهند تا واحه‌ای آرام خود را بسازید که در آن آرامش و مدیتیشن می‌تواند ذنی باشد که واقعاً به آن نیاز دارید.

25 سالانه برای سایه ای که در تمام تابستان شکوفا می شود:

Lobelia Erinus Shutterstock
اعتبار ع،: Shutterstock.

در اینجا لیستی از 25 گیاه سالانه برای سایه وجود دارد که در تمام تابستان شکوفا می شوند. چه چیزی بهتر از گلهای عالی که ماندگاری طول، دارند و در سایه به خوبی عمل می کنند؟! برای باغب، کانتینری عالی است.

مربوط


منبع: https://www.remodela،lic.com/chilled-soups-to-beat-the-heat/