معاملات مد و آمازون پرایم


دوستان سلام! من امروز از J Crew Factory و Chico یافته های تابست، جالبی دارم. اگر به دنبال اضافه ، به کمد لباس خود هستید، فروش بسیار خوبی در جریان است. اینها همه چیزهایی هستند که من می پوشم و دوست دارم. همانطور که می د،د من عاشق رنگ هستم و این تکه ها من، هستند. شلوار جین سفید همیشه یکی از لوازم تابست، است. من همچنین برخی از معاملات پرایم آمازون را به اشتراک می‌گذارم که نظرم را جلب کرد، بنابراین به دنبال آن‌ها باشید! تابستان شاد!

با کلیک ، روی ویجت ،ید، همه این ظاهرها را در زیر (پیوندهای وابسته) ،یداری کنید. فروش بسیار عالی در این خیره کننده های تابست،! فقط سبک من و اینکه چطور دوست دارم در تابستان لباس بپوشم!

اگر 2 روز گذشته آنلاین بوده اید، مطمئنم متوجه شده اید که زمان آمازون پرایم است، یک فروش 2 روزه با معاملات خوب. من تعدادی از آنها را در فروشگاه آمازون خود برجسته می کنم، بنابراین اینجا را نگاه کنید. فروشگاه آمازون من. اگر زم، دیدید که من چیزهایی را از آمازون به اشتراک می گذارم، همه آنها را در این فروشگاه ذخیره می کنم و همیشه می تو،د از اینجا از وبلاگ به آنها دسترسی داشته باشید. من برخی از این موارد را از وبلاگ نویسان دیگر دیدم و می خواهم برخی از آنها را خودم امتحان کنم.

این مجموعه از مشعل های تیکی برای رومیزی. برای استفاده در فضای باز عالی به نظر می رسد، با اضافه شده است مایع ،ع ،ات که داخل می شود من می خواهم اینها را برای پاسیو خود امتحان کنم. ما پشه های زیادی نداریم، اما این قطعا کمک خواهد کرد.

این مجموعه گودال آتش با صفحه نمایش اگر در بازار هستید بسیار عالی است.

آمازون آگاه ارگ،ک لحاف 300 نخ برای یک قیمت خوب

ست پاسیو

اسپیکر بلوتوث بی سیم Bose برای یک قیمت خوب

سرخ کن بادی نینجا من با قیمت 129 دلار دوباره به فروش می رسد. من از این وسیله کوچک در آشپزخانه بسیار لذت بردم و برای وعده های غذایی زیادی از آن استفاده کردم. شما می تو،د همه این پیوندها و معاملات بیشتر را در من مشاهده کنید صفحه معاملات آمازون، فقط برای این فروش عجله کنید امروز تمام می شود!

مربوط


یک پست را از دست ندهید، به لیست من بپیوندید!
منبع: https://southern،spitalityblog.com/fa،on-and-amazon-prime-deals/