معرفی کتاب من: به سادگی در خانه (دو کتاب در یک!)


این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. لطفا سیاست گفتمان ما را اینجا مطالعه کنید

معرفی کتاب من: به سادگی در خانه (دو کتاب در یک!)

تعجب! من یک کتاب “تازه فرمت شده” دارم که در اواسط آگوست منتشر می شود به نام به سادگی خانه. Simply Home است دو کتاب در یک! کتاب‌های اصلی محبوب من، ساماندهی ساده و تزئینات ساده، اکنون در نسخه‌ای با جلد سخت به نام ،یب شده‌اند. به سادگی خانه! اکنون می تو،د آن را پیش ،ید کنید (آمازون یا بارنز و ،ل!) و به طور رسمی در 15 آگوست منتشر می شود!


معرفی کتاب من: به سادگی در خانه (دو کتاب در یک!)
معرفی کتاب من: به سادگی در خانه (دو کتاب در یک!)


یکی از چیزهای منظمی که من از نویسنده بودن با یک ناشر آموخته ام این است که آنها به قالب های مختلف کتابی فکر می کنند که می توانند برای بازارها، قیمت ها و اه، مختلف ایجاد کنند. قرارداد انتشار اولیه من برای هشت کتاب بود (و به مرور کتاب های بیشتری اضافه شد). بعضی ها جلد سخت، بعضی ها جلد شومیز، بعضی بزرگتر و بعضی کوچکتر. برخی از شما از من پرسیده اید که چرا همه آنها را با فرمت و اندازه ی،ان برای کل،یونرها درست نکرده اند :)…. من این ایده را دوست دارم، شاید این یک گزینه برای آینده باشد! اما ناشر من همچنین به بازارهای فعلی خود فکر می کند و اینکه چگونه کتاب های من را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد. من هم آن را دوست دارم!

ناشر من Harvest House سال گذشته با این ایده به من نزدیک شد تا کتابی را گردآوری کنم که دو کتاب محبوب اصلی من (تزیین ساده و سازماندهی ساده) را در یک کتاب جلد گالینگور جدید ،یب کند. به سادگی خانه.

معرفی کتاب من: به سادگی در خانه (دو کتاب در یک!)
نسخه Simply Home خود را از قبل سفارش دهید! (انتشار در 15 آگوست!)

این کتاب بسیار سرگرم کننده است، اگر آن را یک طرفه بچرخ،د، سازماندهی ساده است. آن را وارونه کنید و تزئین آن ساده است!

اگر یکی یا هر دوی آن کتاب‌های اصلی را دارید، بیشتر ع،‌ها و نکات مشابه (با چند مورد جدید و به‌روزرس،‌های دیگر!) را در این نسخه پشت جلدی پیدا خواهید کرد.

حتی اگر جلد شومیز را از قبل داشته باشید، به سادگی خانه هنوز هم یک کتاب واقعا سرگرم کننده برای هدیه دادن است (یا اگر می خواهید نسخه ای با جلد سخت برای قفسه های خود داشته باشید!). این یک هدیه دوست داشتنی برای خانه دار شدن برای صاحب خانه جدید یا هر ،ی است که به خانه جدید نقل مکان می کند. املاک ممکن است حتی بخواهند آنها را به مشتریان خود بدهند!

اما اگر از تهیه نسخه‌های شومیز برای خود غافل شده‌اید، این فرصتی است که نسخه‌های جدید و دوست‌داشتنی از هر دو کتاب عالی را در یک نسخه دریافت کنید! این پر از نکات واقعا مفید و ع، های با کیفیت است که هنوز تازه و الهام بخش هستند.معرفی کتاب من: به سادگی در خانه (دو کتاب در یک!)


منبع: https://theinspiredroom.net/2023/07/12/introducing-my-book-simply-،me-two-books-in-one/