وضعیت فعلی استودیو


من هفته گذشته در مورد اینکه چگونه باید برخی از سیم کشی های برق در استودیو را به طور کامل دوباره انجام دهم، و اینکه چگونه برای دسترسی به سیم های برق نیاز به برداشتن برخی از دیوارهای خشک دارد، به اشتراک گذاشتم. اگر آن را از دست دادید، می تو،د در مورد آن اینجا بخو،د.

خوب، سیم کشی انجام شده است. زیبا به نظر نمی رسد، اما برای اینکه به درستی کار کند نیازی به زیبا به نظر نمی رسد. وقتی برنامه‌هایم را از ساخت کابینت‌ها به استفاده از کابینت‌های IKEA تغییر دادم، مجبور شدم مقدار زیادی از دیواره‌های خشک را روی دو دیوار مجزا بردارم تا ،وجی‌هایی را که در نقاط اشتباه قرار داشتند، جابجا کنم. و پس از برداشتن دیوار خشک، مجبور شدم مقدار زیادی از عایق فوم اسپری را جدا کنم تا جعبه‌های قدیمی را جدا کنم، جعبه‌های جدید را قرار دهم و سیم‌های جدید را بین جعبه‌های جدید بکشم.

اما این کار انجام شد و حدود نیمی از مناطقی که مجبور شدم عایق فوم را بیرون بیاورم، اکنون با عایق فوم اسپری کنسرو شده جدید پر شده است. اگرچه من تقریباً به اندازه کافی از عایق فوم اسپری کنسرو شده ،یداری نکردم. فکر می‌کردم بیشتر از آن پیش می‌رود، بنابراین باید چندین قوطی دیگر ب،م تا کار را تمام کنم.

همانطور که گفتم، ظاهر زیبایی ندارد، اما زم، که عایق فوم اسپری اضافی جدا شود تا با لبه های جلویی ناود، ها همسطح شود و دیوار خشک جدید نصب شود، اصلا مهم نیست.

برای اینکه تا حد امکان عایق فوم اصلی حفظ شود، سیم های جدید را در کانال هایی که بریده بودم زدم تا سیم های اصلی را جدا کنم. مضحک به نظر می رسد، و اگر این دیوار توسط شخص دیگری در آینده باز شود، و آنها این آشفتگی را ببینند، احتمالاً تعجب خواهند کرد که آیا شخصی که این سیم ها را اجرا می کند، در سر کار مست بوده است. 😀

اگر قبل از پاشیدن عایق فوم، جعبه‌ها را می‌گذاشتم و سیم‌های برق را در دیوارهای خالی اجرا می‌کردم، اینطوری زیبا و مرتب به نظر می‌رسید…

اما چون نمی‌خواستم کانال‌های اضافی را از طریق عایق برش دهم، و همچنین نمی‌خواستم سوراخ‌های جدید و اضافی در گل میخ‌ها ایجاد کنم، سیم‌کشی من بیشتر شبیه این شد. 😀

این زیبا نیست، و برای انجام این کار کمی سیم برق بیشتری لازم بود، اما حداقل توانستم تا حد ممکن عایق فوم اصلی خود را حفظ کنم.

دیوار در ،مت “دفتر” اتاق پشت میز من نیز شبیه به هم ریختگی است و هنوز با فوم اسپری کنسرو شده پر نشده است.

این دیوار اکنون دارای چهار ،وجی است که به صورت افقی با یکدیگر در یک راستا هستند. اگر می‌توانستم این سیم‌کشی را در دیوارهای خالی عایق پیش فوم انجام دهم، اینطوری زیبا و مرتب به نظر می‌رسید…

اما شما می تو،د این مسیر ،انه و مز،ف را که من با سیم های جدید طی کردم، از طریق کانال های اصلی و سوراخ های اصلی در ناود، ها مشاهده کنید. 😀

اما حداقل من توانستم بیشتر عایق اولیه را حفظ کنم و مجبور نبودم سوراخ های جدیدی در گل میخ ها ایجاد کنم. و انجام شد.

اکنون چالش پیدا ، ،ی برای نصب دیوار خشک است. چند هفته پیش ناامیدی خود را از پیدا ، یک کارمند برای انجام کارهای کوچک به اشتراک گذاشتم، و همه چیز بهتر نشده است. از آن زمان تاکنون سه نفر دیگر را امتحان کرده ام. به نظر می رسید که یک نفر واقعاً از همه چیز آگاه است و آماده انجام کار است. دلیل اینکه یکی درست نشد تقصیر من بود زیرا نمی‌توانستم دقیقاً تصمیم بگیرم که چگونه می‌خواهم وضعیت پریز برق را اداره کنم. وقتی او آمد تا پروژه را ببیند و برآوردی به من بدهد، من هنوز در حال برنامه ریزی برای انتقال همه این پریزها بر روی دیوارها بودم. این ایده برای من درست نبود، بنابراین به او گفتم تا زم، که بتوانم تصمیمی بگیرم دست نگه دارد و روز را برای من باز نگه ندارد. بنابراین وقتی بالا،ه تصمیم گرفتم، او شخص دیگری را برای روزی که برنامه ریزی کرده بود این کار را انجام دهد برنامه ریزی کرده بود. (و برای واضح بودن، پیشنهاد دادم برای مدت زم، که به خانه من آمد، کار را نگاه کرد و برآوردی به من داد، به او پول بدهم. او نپذیرفت.)

بنابراین من با یکی دیگر تماس گرفتم که همسرش برنامه او را مدیریت می کند. تلفنی با او صحبت کردم و او گفت که با شوهرش صحبت خواهد کرد و تا پنج دقیقه دیگر با من تماس خواهد گرفت. این سه روز پیش بود و من هرگز چیزی نشنیدم.

و بعد نفر سوم آمد و کار را نگاه کرد. او واقعاً خوب به نظر می رسید، و به من گفت که ،نی را برایم پیامک می کند. من هرگز از او چیزی نشنیدم. من به او پیام دادم که بپرسم آیا برای من قیمتی دارد یا نه، و تلفنم نشان می دهد که او متن من را در عرض چهار دقیقه از ارسال من خوانده است، اما او هرگز پاسخ نداد.

بنابراین من نمی دانم چه زم، این کار تمام می شود. من از تمام شدن این اتاق تا 10 سالگی در خانه مان (که فکر می کنم 17 آگوست است) منصرف شدم. من به سادگی دیوار خشک را خودم انجام نمی دهم. من چندین سال پیش به خودم ،م خوردم که دیگر هرگز از دیوار خشک استفاده نخواهم کرد و قصد ندارم نظرم را در این مورد تغییر دهم. من دو ماه برای شخص دیگری صبر خواهم کرد تا اینکه خودم این کار را انجام دهم. بنابراین کارها متوقف می شوند تا زم، که بتوانم یک شخص قابل اعتماد برای دیوار خشک پیدا کنم.

در خبرهای شادتر، پارچه من از S،flower آمد و من آن را دوست دارم! (اگر نحوه استفاده من از این پارچه را فراموش نکردید، می تو،د آن را در اینجا ببینید.)

من خیلی کنجکاو بودم که ببینم در مقایسه با کاغذ دیواری چگونه است، بنابراین یک رول از کاغذ دیواری را بیرون آوردم و آن را روی پارچه گذاشتم. کاغذ دیواری در سمت چپ و پارچه در سمت راست است. این یک مسابقه بسیار خوب است!

می تو،د بگویید که رنگ های روی کاغذ دیواری فقط یک لمس زنده تر هستند، اما من فکر می کنم که آنها کاملاً با هم کار می کنند.

تفاوت بیشتر در این گل های بنفش دیده می شود. کاغذ دیواری سمت چپ پر جنب و جوش تر از پارچه سمت راست است. اما با دیدن اینکه کاغذ دیواری و پارچه در دو طرف اتاق قرار می گیرند، فکر می کنم آنها کاملاً با هم کار می کنند.

Addicted 2 Decorating جایی است که من سفر DIY و تزئین خود را به اشتراک می‌گذارم و رویه فی،ر 1948 را که من و همسرم، مت، در سال 2013 ،یدیم، بازسازی و تزئین می‌کنم. کار روی خانه توسط خودم شما میتونید اینجا در مورد من بیشتر یاد بگیرید.


منبع: https://www.addicted2decorating.com/the-current-status-of-the-studio.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-current-status-of-the-studio