پنج مدل دکوراسیون خانه ایرانی همراه با نقد و بررسی مشکلات چیدمان و دیزاین

البته در نظر داشته باشید که این سبک پرده‌ها مناسب سالن‌هایی هستند که نور طبیعی زیادی به داخل آن‌ها می‌تابد؛ زیرا همین چندلایه بودن پرده‌ها از شدت نور ورودی به داخل خانه می‌کاهد. اگر فضایتان محدود باشد، می‌توانید از مدل‌های نیمه‌استیل استفاده کنید. طرح پارچه‌ها، کلاسیک است و به‌صورت مات یا براق انتخاب می‌شوند. اکسسوری‌های مورداستفاده بیشتر، کریستال، چینی و نقره می‌باشند. حال اجازه دهید تا در ادامه به بررسی تخصصی انواع چیدمان منزل بپردازیم. به‌طور حتم با رعایت این نکات محیط خانه‌تان را بیش‌ازپیش، متعادل و زیبا و شیک خواهید کرد.

  • در این سبک دکوراسیون داخلی خانه تمام طراحی بسیار ساده است که نشان دهنده فروتنی و تواضع است.
  • مواد و متریال و مصالح اولیه و هزینه اجرای کارکنان هزینه اصلی بازسازی ساختمان و یا اجرای طرح‌های دکوراسیون داخلی را تشکیل می‌دهد.
  • سبک دکوراسیون داخلی بوهمیان نیز از جمله سبک های سنتی است که به منطقه شمال آفریقا و جنوب غربی آسیا تعلق دارد.

ترکیبی از رنگ ها مانند شرابی ، برنز و چوب ماهون نیز بسیار محبوب است. رنگ های پاستلی روی دیوارها و سقف با مبل و صندلی های سبز و مبلمان قهوه ای هماهنگی دارد. تریم ها ، منگوله ها و حاشیه ها در صورت استفاده کم بسیار مناسب است. فضای این خانه مسکونی ، به وسعت ۱۲۵ متر مربع با دو اتاق خواب ، در تهران واقع شده است.

اتاق خواب در دکوراسیون خانه

یکی از دغدغه بانوان در زمان نقل مکان به خانه جدید، چیدمان آن خانه است. طرح ها و ایده های بسیاری را مطرح و تست می کنند که ممکن است چندین ایده را مورد بررسی قرار دهند. ولی در نهایت به هیچ نتیجه ای نرسند یا از نتیجه به دست آمده احساس رضایت نکنند. خانم ها با سلیقه در هنگام چیدمان خانه جدید باید به نکاتی مانند رنگ، بافت، سبک دکوراسیون، اشیای مناسب و… توجه نمایند.

اولین قدم و مهم‌ترین گام در شروع طراحی دکوراسیون چیست؟

در نظر گرفتن امنیت در طراحی بسیار حائز اهمیت می باشد.هر کدام از وسایل مربوط به چیدمان علی الخصوص آن هایی که در ارتفاع هستند و یا به دیوار متصلند باید در جای خود محکم و ایمن باشند. علاوه بر موارد ذکر شده موضوعات دیگری نیز در دکوراسیون داخلی اهمیت دارند که بهتر است شما با یک گروه تخصصی در این مورد مشورت کنید. مشخصه اصلی ساختمان های امروزی جمع و جور بودنشان می باشد و لازمه داشتن چنین طراحی دکوراسیون دانش و شناخت عوامل متعدد می باشد. مجموعه ما با بر خورداری از کارخانه و نیرو‌های کار مجرب این امکان را به شما می‌دهد که از محصولات خریداری شده با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما با بالاترین کیفیت ممکن برخوردار گردید. در سبک صنعتی از مصالحی مانند فلز، شیشه و چوب بیشتر استفاده شده است و رنگ های استفاده ده برای این سبک رنگ های گرم و تیره هستند که جلوه زیبایی به فضا می بخشند.

پنجمین اصل در دکوراسیون داخلی منزل: مقیاس و تناسب

شما می‌توانید برای مشاوره رایگان در مورد نحوه بازسازی دکوراسیون منزل خود همین‌الان با شماره‌های ۰۹۱۲۲۸۶۹۲۲۰ | ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۲۱ به‌طور مستقیم تماس بگیرید. نکته مهم در سبک صنعتی به دست آوردن زیباشناسی کارخانه‌های قدیمی و انبارها و برگردان آن‌ها در یک محیط شیک و قابل سکونت است. روزبه‌روز بر محبوبیت سبک‌های طراحی داخلی اسکاندیناویایی افزوده می‌شود،این سبک بر سادگی آرام و پاک که به‌صورت جهانی پذیرفته‌شده تأکید دارد. عناصر طراحی داخلی سبک سنتی را با عوامل خانه‌های روستایی مرتبط می‌سازد. در آخر، طرحی برای ایجاد احساس و سبکی مناسب برای اتاق نشیمنتان مهم‌ترین عامل است.

مبلمان چوبی معمولاً ترکیبی از خطوط مستقیم و منحنی خواهند بود. ممکن است جزئیات کنده کاری در دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک نیز وجود داشته باشد. در حالی که قطعات چوبی اغلب با لکه های تیره به پایان می رسند ، به دلیل اینکه خطوط هر قطعه کلاسیک باشد ، در یک اتاق سنتی نیز می توان از چوب های سبک استفاده کرد. به علاوه ، با توجه به عرض اندک پذیرایی و کلاف پرکار و طلایی رنگ مبلمان استیل، یک فرش با طراحی خلوت تر و نقش و نگار کمتر می توانست دیزاین مناسب تری برای این قسمت محسوب شود.