گشتی در درختان و گیاهان در باغ حیاط خلوت ما | جوجه دکور صرفه جو


گشتی در درختان و گیاهان حیاط خلوت ما!

آنها “بچه های” من هستند و من خوشحالم که متعهد هستم! این زمان مورد علاقه من در تابستان است — باران بهاری همه چیز را پر و سرسبز کرده است، و خشکی و گرمای اوا، تابستان هنوز کاملاً برخورد نکرده است.

گیاهان و درختان ما در حال حاضر رشد می کنند، بنابراین زمان من،ی برای یک تور است!:

چیدمان مبلمان حیاط بلند

قبل از شروع، باید توجه داشته باشم که منطقه رشد ما 5b/6a است.

گیاهان گلدار

گل ادریسی (در پیش زمینه در تصویر بالا) همیشه مورد علاقه من بوده است، اما در طول سال ها گل صد توم، آنها را به ،وان گلدار شماره یک من گره زده است.

شما می تو،د دو تا از گیاهان گل صد توم، ما را در پشت ادریسی آنجا ببینید، و من متاسفم که بگویم امسال هیچ ع،ی از شکوفه هایم دریافت نکردم. (از آن زمان گلهای مرده را قطع کردم.)

این یک ع، از سال گذشته است (به دست من در گوشه ای برای مقیاس توجه کنید!)

گل صد توم، صورتی شکوفه می دهد

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته برای راحتی شما باشد.

وقتی ممکن است کمیسیون کمی ،ب کنم شما از طریق لینک ،ید می کنید.

هر سال من را شگفت زده می کند که چقدر طول می کشد تا آنها شکوفا شوند. همه ما (انواع انواع) هستند فقط اکنون شروع به شکوفه دادن است، اما تا پاییز گل خواهیم داشت:

حمام بتنی پرنده با ادریسی
صحبت از، من فکر می کنم ادریسی های برجسته ما هستند مطلق زیباترین در پاییز:

هورتانسیاهای پاییز

پس از شکوفه دادن گل صد توم، ها و قبل از ادریسیا، این صورتی مایل به قرمز زیبا گل رز حذفی Mystic Fairy گل کنید و رنگی زیبا و روشن به چشم انداز ما اضافه کنید:

رزهای ناک اوت پری عرف،

آنها در حال حاضر بسیار پر و دوست داشتنی هستند!

اینها یکی از یافته های فروش من در اواسط تابستان بود که در پست پس انداز خود در گیاهان باغی ذکر کردم. من اینها را در تابست، که پاسیومان ریخته بودیم (چهار سال پیش) پیدا کردم.

ببین چطوری کوچک اندکی پس از کاشت بود!:

پاسیو بلند با چتر

به همین دلیل است که من تقریباً به طور انحصاری گیاهان خود را در زمان ترخیص ،یداری می کنم – با کمی TLC آنها در کمترین زمان شگفت انگیز به نظر می رسند!

من این بوته رز ناک اوت را همزمان گرفتم و حتی از دیگری بزرگتر است! آنها کمی متفاوت هستند – این یکی هم رنگ است اما شکوفه ها کوچکتر هستند:

رزهای ناک اوت پری عرف، قرمز

اگر عاشق گل رز هستید اما نگهداری از آن را نمی خواهید، این گونه های ناک اوت گزینه بسیار خوبی هستند. شما می تو،د به م،ای واقعی کلمه آنها را نادیده بگیرید و عالی به نظر می رسند، اگرچه من در بهار امسال برای اولین بار در سال های اخیر همه آنها را به عقب برگرداندم.

تابستان گذشته من برداشتم دو تا از این ،طوم های ف،ی برای بین درختان اطراف آتشدان ما (بیشتر در مورد آن درختان):
درختچه های ف،ی با گل
من کاملا آنها را دوست دارم! شما نمی تو،د آن را اینجا ببینید، اما من پیچیدم این چراغ های پری خورشیدی در اطراف آنها و آنها در شب بسیار زیبا هستند!

رویای من این بود که انگورها و گل‌ها در اطراف درختان آبشاری داشته باشند، بنابراین سال گذشته دو گیاه کلماتیس کاشتم.

فقط یکی موفق شد (به سختی). بنابراین من امسال و این یکی را دوباره امتحان کردم ( سارا الیزابت کلماتیس) پر رونق بود!:

clematis روی درختچه ف،ی

دو روز بعد از گرفتن این ع،، یک ،گوش (یا آهو؟) انگورها را درست از وسط نیش زد… و حالا دوباره با چند چوب در زمین مانده ایم. 😂

اگر توصیه ای برای انگورهای زیبا و گلدار دارید، لطفاً با من در میان بگذارید!

همیشه سبز و درختان

من کمی به گیاهان و درختان همیشه سبز وسواس دارم. آنها در تمام طول سال پری و سبزی شاداب را اضافه می کنند که در ماه های زمست، ما بسیار مورد نیاز است.

اگر قرار باشد برای یک درخت پولی بپردازم، می خواهم در تمام سال خوب به نظر برسد!

هنگامی که پاسیو را در آن قرار دادیم، یک گودال آتش دایره ای به آن اضافه کردیم (نگاه کنید چگونه به طور ایمن یک گودال آتش را به پاسیو اضافه کنید). ما می‌خواستیم چند درخت برای حفظ حریم خصوصی اضافه کنیم و این درختان آربورویتا عالی بودند:
آتش گودال دایره ای با صندلی

مساحت گودال آتش نش، ما 15 فوت عرض دارد.

این گیاهان همیشه سبز خاص م،وطی هستند و نامیده می شوند درخت درخت غول سبز Thuja Green Giant Arborvitae. آنها عالی هستند.

در حال حاضر تعداد زیادی از گونه های arborvitae وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید سریع حریم خصوصی، اشتباهی را که ما انجام دادیم مرتکب نشوید و آن را بکارید درخت سبز زمردی بجای:

حریم خصوصی arborvitae سبز زمردی

ما اینها را در پاسیو قرار دادیم. آنها عالی هستند، اما رشد دهندگان کندی دارند. منظور من این است که…م، کند.

آنها هنوز هم برای حفظ حریم خصوصی عالی هستند، و همچنین در یک صف طول، یا در گوشه های اطراف خانه قرار می گیرند.

اما ستاره واقعاً نسخه غول سبز است. ما فقط اینها را کاشته بودیم دو سال پیشو نگاه کنید که آن زمان در مقایسه با الان چقدر کوچک بودند!:

گودال آتش دایره ای با چراغ
گودال آتش گرد با درختان

دیوانه! ارتفاع این درختان به 50 تا 60 فوت می رسد و به عرض 12 تا 20 می رسد! بنابراین در نهایت باید کمی نظافت را انجام دهیم یا فقط درختچه ها را جابجا کنیم، اما برای مدتی خوب هستیم. 😉

آنها تا حد زیادی بهترین گیاهی هستند که من پیدا کردم – اگر آنها را کوچکتر ب،ید خیلی گران نیستند. باور کنید، آنها سریع رشد خواهند کرد.

همچنین، رشد آنها بسیار راحت تر از گیاهان همیشه سبز “سنتی” مانند درخت کاج است. به نظر می رسد آن ها سخت تر هستند – arborvitae نگهداری بسیار کمی دارد:

برنامه من همیشه این بوده است که محوطه سازی را در اطراف محوطه آتش نش، لایه بندی کنم — بنابراین قصد دارم روزی چند بوته گلدار یا پوشش زمین در جلوی درختان اضافه کنم.

من سال گذشته شانس آوردم که این ارس سبز دریا را در ترخیص به قیمت 6 دلار پیدا کردم:

همیشه سبز در اطراف گودال آتش

(آنها در سمت چپ پشت صندلی ها هستند.)

اینها قرار است نسبتاً سریع رشد کنند (قد آنها به شش فوت و عرض آنها به هشت فوت می رسد!) اما ما اینطور نیست. آن‌ها هنوز هم بچه‌های کوچکی هستند، اما شاید من آن‌ها را دست کم می‌گیرم که وقتی آنها را گرفتیم چقدر کوچک بودند:

پاسیو گودال آتش گرد

آنها یک لایه سبز دیگر را در تمام طول سال ارائه می کنند که من عاشق آن هستم. 🙂

همانطور که اشاره کردم، قصد دارم در نهایت مقداری رنگ به اینجا اضافه کنم. بهترین بخش باغب، این است که ببینید گیاهان شما چگونه رشد می کنند و رشد می کنند، اما کمی صبر می طلبد!

تنها درختان دیگری که تا به حال در حیاط خلوت خود داریم درختان زیبای راش رودخانه‌های بنفش هستند که چند سال پیش پا،ازی کردم.

آن یکی را در این گوشه سمت چپ کاشتیم:

و من آن را خیلی دوست داشتم، ما یکی دیگر را برای آن طرف پاسیو گرفتیم:

درخت کوچک راش ارغو، رودخانه ای

من عاشق رنگ تیره و پف آلود برگ های آنها در تمام طول سال هستم. من به این واقعیت کشیده شدم که آنها از بالا تا پایین شاخه دارند (باز هم برای حفظ حریم خصوصی عالی است).

اینها در نهایت بزرگ می شوند، اما هستند بسیار رشد دهندگان کند

این درخت راش خیلی دیر در بهار شکوفا می‌شود — فکر می‌کنم ژوئن قبل از اینکه درختان ما همه برگ‌های خود را داشته باشند، بود! اما آنها درخت زیبایی هستند که رنگ بسیار خوبی به چشم انداز شما می بخشند.

شما بروید! من امیدوارم که به هر سوالی در مورد گیاهان در محوطه سازی حیاط خلوت ما پاسخ دهد. امسال روی افزودن گیاهان چند ساله کوچکتر برای رنگ بیشتر در اطراف پاسیو متمرکز شده ام.

اگر چیزی را از دست دادم که شما در مورد آن متعجب هستید، لطفاً به من اطلاع دهید! تابستان شاد! 🙂


منبع: https://www.thriftydecorchick.com/2023/06/tour-of-backyard-trees-and-plants-around-patio.html