10 مورد دلخواه خانه عالی که هدایای عالی می سازند | جوجه دکور صرفه جو


ده مورد دلخواه من برای خانه که هدایای عالی می سازد!

هر سال یک هدیه با دوستان وبلاگی جمع می کنم و انواع خانه، زیبایی و خودت را درمان کن مواردی که دوست داریم شما می تو،د لیست مورد علاقه دکوراسیون خانه در سال گذشته را اینجا پیدا کنید!

اخیراً زندگی دیوانه کننده ای شلوغ بوده است، بنابراین من این بار دیگر وبلاگ نویسانم را در صف قرار ندادم…اما هنوز اینجا هستم تا برخی از موارد مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارم!

من ده مورد جمع آوری کردم که ما استفاده و عشق. بیشتر آنها جدید هستند، اما تعدادی از آنها آنقدر خوب هستند که در طول سال ها آنها را بارها به اشتراک گذاشته ام.

آنها هدایای عالی می سازند، اما در خانه شما نیز دوست داشتنی خواهند بود. 😉

1. راحت ترین پتو!

من در پرتاب پتو مشکل دارم…مقاومت ، با آنها برایم سخت است. من کاملاً از یک پتوی جدید کرکی لذت می برم، اما دیگر فقط نسخه های بزرگ را ،یداری می کنم که بسیار بزرگ هستند.

ما اغلب یک پرتاب بزرگ را به اشتراک می گذاریم، و من حتی به ،ید یک پتو به اندازه ملکه یا پادشاه که می تو،م روی مبل به اشتراک بگذاریم، شناخته شده ام.

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته برای راحتی شما باشد.

وقتی ممکن است کمیسیون کمی ،ب کنم شما از طریق لینک ،ید می کنید.

این زمان از سال ضخیم ترین و گرم ترین زمان ممکن و دوست داشتنی است پتوی بافتنی بزرگ کامل بوده است:
پتوی ، بافتنی بزرگ

من یک ماه آن را در سبد ،یدم داشتم و در نهایت چند هفته پیش آن را دریافت کردم. همه ما آن را دوست داریم، از جمله حیوانات. اندازه آن 60×80 اینچ است و ،مت زیرین آن از پارچه شرپا نرم و گرم است.

تا اینجا به زیبایی در شستشو نگه داشته شده است. من در هر رنگی یکی می خواهم!

2. مینی مخلوط کن قابل شارژ

این مینی مخلوط کن چیزی است که من سال ها به آن توجه داشتم. من عاشق اسموتی هستم، اما به ندرت آنها را درست می کنم، زیرا کشیدن و تمیز ، مخلوط کن بزرگ ما برای یک نوشیدنی کوچک ،انه به نظر می رسد.

این مخلوط کوچک عالی است!! شما می تو،د آن را به م،ای واقعی کلمه در هر جایی استفاده کنید زیرا به برق متصل نمی شود.
فقط آن را شارژ کنید، آن را پر کنید و اسموتی خود را در هر زمان و مکان درست کنید:
مخلوط کن بنفش Blendhet

مقدار عالی را نیز می سازد. وقتی کارتان تمام شد، کافی است کمی صابون ظرف را با آب داخل آن بریزید، بگذارید یک دقیقه خیس بخورد و سپس آن را مخلوط کنید تا تمیز شود.

این یکی از اقلام گران‌تر در این لیست است، اما اگر عاشق اسموتی هستید، ارزشش را دارد!

نکته: یخ خود را در آ، قرار دهید وگرنه تیغه های ته آن گیر می کند.

3. جای کاغذی سرگرم کننده

من آنها را برای روز شکرگزاری بیرون گذاشتم و تمام خانواده از پرسیدن سؤالات خوشحال شدند … بسیار سرگرم کننده بود و همه ما حقایق تصادفی زیادی در مورد یکدیگر یاد گرفتیم:

جا کاغذی با سوال

آنها در سه طرح / رنگ مختلف ارائه می شوند و هر کدام سوالات متفاوتی دارند.

4. پاک کننده لکه شراب جادویی

بهترین پاک کننده لکه شراب

این خیلی خوب است و من هنوز نمی دانم چگونه آنها این کار را انجام می دهند. لکه های شراب به م،ای واقعی کلمه ناپدید می شوند. بدون شستشو، بدون پاک ،.

و کمی راه طول، را طی می کند. بیش از یک سال است که این بطری کوچک را داریم و هنوز مقداری باقی مانده است.

این واقعا شگفت انگیز است (و یک هدیه عالی!).

5. ظرف نان که کار می کند

بسیار خوب، پس بیشتر مردم ممکن است برای باز ، یک نگهدارنده نان هیجان زده نباشند… اما من را تحمل کنید. 😉

این ظرف نان یک تغییر دهنده بازی است. این نان را برای هفته ها نرم و لذیذ نگه می دارد… اولین باری که از آن استفاده کردیم واقعاً باورم نمی شد.

فقط نان را در ظرف قرار دهید و پوشش پ،تیکی را در اطراف آن به سمت پایین بکشید. هنگام استفاده از نان، کیسه پ،تیکی را پایین بکشید تا نان به بالای ظرف برسد:

بهترین ظرف پ،تیکی نان

ما همچنان انتهای آن را برای کمی بافر هوا نیز نگه می داریم. 🙂

برای اولین بار، ما ذخیره نان را پیدا کردیم که واقعاً کار می کند. اگر یک عاشق ساندویچ در زندگی خود داشته باشید، آنها واقعاً قدردان این یکی خواهند بود!

6. بهترین ماشین ظرفشویی

من در طول سال ها بارها در مورد این ظرفشویی ها صحبت کرده ام زیرا بسیار خوب کار می کنند. من نتوانستم در برابر این بسته مقاومت کنم اشکال جالب زمست،:
ست بابا اسکراب تعطیلات

این اسکرابرها بافت خشن (اما برای استفاده ایمن) خود را در آب خنک برای آشفتگی های سخت تر نگه می دارند و وقتی آنها را در آب داغ گرم می کنید، برای تمیز ، عمومی نرم می شوند.

غذا در یک اسکراب بابا گیر نمی کند، ماه ها دوام می آورد و هرگز بو نمی دهد. همیشه.

7. اتو فر کننده چرخان

گرفتم اتو فر کننده چرخان طی یک فروش بزرگ چند سال پیش و همچنان ابزاری برای حالت دادن به مو است.

استفاده از آن بسیار آسان است زیرا لوله چرخان همه کارها را برای شما انجام می دهد:

اتو فر کننده دوار Beachwaver

موهای خود را به پایین گیره می دهید و سپس می تو،د بشکه را به چپ یا راست بچرخ،د. من می توانم کل سرم را در کمتر از ده دقیقه حلقه کنم و موج تمام روز ادامه دارد!

Beachwaver معمولا گران است، اما شما می تو،د آن را اغلب در فروش بگیرید. در حال حاضر حدود 70 درصد تخفیف دارد — این کمترین چیزی است که من دیده ام!

(این خشک کن / حجم دهنده Revlon یکی دیگر از موارد مورد علاقه دیرینه است که من در طول سال ها به اشتراک گذاشته ام و قیمت بسیار خوبی نیز دارد!)

8. برای عاشق پاپ کورن

من خودم را یک خبره پاپ کورن می دانم. 😀

این میان وعده مورد علاقه من است و برای آن درست می کنم خانواده خودم چندین بار در هفته

من به اشتراک گذاشته ام پاپ کورن ساز ما قبل از این، اما باید آن را درج می کرد زیرا پس از سال ها استفاده هنوز شروع به کار می کند:
پاپ کورن ساز کوچک داش

این به م،ای واقعی کلمه صدها بار استفاده شده است و عالی کار می کند! می تو،د کره را به آن اضافه کنید تا زم، که هسته ها می ریزند ذوب شود.

PS اگر شما هم عاشق پاپ کورن هستید، این نمک پاپ کورن باید داشته باشد. از نمک معمولی ریزتر است و تفاوت را ایجاد می کند!

9. کیف حمل و نقل کامل

من این را دوست دارم کیف دستی برزنتی زیبا! شما می تو،د آن را با هر حرف اول دریافت کنید، بنابراین یک هدیه عالی است، به خصوص برای ،، که به تازگی ازدواج کرده اند یا به تازگی نامزد کرده اند. 🙂

من قبلاً سه مورد از اینها را ،یداری کرده ام (برای خودم، یک خواهر و یک دوست) و از کیفیت آن بسیار راضی هستم:

لباس اولیه ، مشکی

همچنین به ،وان یک کیسه هدیه یک لمس شیرین است. واقعا چیزی که می توانند بارها و بارها استفاده کنند!

این کت، محکم و اندازه ای عالی است — حدود یک فوت قد و 17 اینچ عرض. من از آن برای بازگشت، مواد غذایی، همه چیز استفاده می کنم.

10. AeroGarden برای باغب، داخلی

و در نهایت، یک ،ید در روز پرایم که من آن را دوست داشتم! این پرورش دهنده گیاهان داخلی/سبزیجات گران است، اما فروش آن به قدری خوب بود که از یک کارت هدیه تولد استفاده کردم و سرانجام پس از سال ها علاقه به آن رسیدم.

نور به شما اجازه می دهد تا گیاهان و سبزیجات تازه را در طول سال پرورش دهید. این است خیلی جالب رشد گیاهان را در طول زمان ببینید.

آئروگاردن سرپوشیده

شما می تو،د تا شش گیاه را در یک زمان رشد دهید و هنگامی که به آب یا غذای گیاهی نیاز دارد، نشانگرها روشن می شوند. چراغ ها به خودی خود روشن و خاموش می شوند، بنابراین شما مجبور نیستید کاری با آن ها انجام دهید. عاشقشم!

من از آن برای تهیه کاهو نیز استفاده کرده ام و شما حتی می تو،د گوجه گی،ی پرورش دهید! این واقعاً مفید است و یک پروژه سرگرم کننده برای کودکان کوچک نیز خواهد بود.

**چراغ ها روشن هستند، بنابراین ما چراغ های خود را در زیرزمین نگه می داریم.

شما بروید — ده مورد از وسایل خانگی مورد علاقه من که دوستشان داریم و بسیار مفید هستند! همه آنها هدایای بزرگی می‌سازند، اما شما می‌تو،د با خودتان نیز رفتار کنید.

من به ،ی نمی گویم 🙂


منبع: https://www.thriftydecorchick.com/2022/11/10-،me-favorites-that-make-great-gifts.html