40 مدل دکوراسیون اتاق خواب با ایده جدید-پارسیان دکور

برای داشتن دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان می توانید از پالت های چوبی برای سرویس خواب استفاده کنید. این پالت های ضایعاتی را می توانید از چوب فروشی ها با قیمت بسیار پایین خریداری کنید. با کمی سمباده کاری و براق کردن سطح آن با کیلر و با نور پردازی داخل آن می توانید یک اتاق خواب ساده اما جذاب خلق کنید. مدرن بودن دکوراسیون داخلی قسمت‌های مختلف خانه امتیاز بزرگی است.

  • در این میان سرویس خواب یکی از تاثیرگذارترین این عناصر در وجهه ی کلی فضا محسوب می شود.
  • مناسب با خواسته‌ها و سلایق خود یک اتاق خواب مدرن ایجاد کنید، زیرا اساس سبک مدرنیسم، کارکردگرایی است.
  • رنگهای سفید، کرم و قهوه ای روشن، خاکستری و طوسی ملایم، آبی و صورتی کم رنگ، می‌توانند تِم رنگی اتاق شما را ساده و شیک کنند.

موضوع مهم این جاست که شما آن وسیله را دوست دارید و از آن استفاده می کنید حتی اگر در آخر در اتاق دیگری از آن استفاده کنید. نور و روشنایی فضا را بزرگ می‌کند، و در روحیه و آرامش شما هم تاثیر مثبت دارد. بنابراین، افزایش چگالی نور در دیزاین اتاق خواب را فرامشو نکنید. دکوراسیون داخلی اتاق خواب، یکی از پراهمیت‌ترین بخش‌ها در هر خانه‌ای محسوب می‌شود.

بسیاری افراد استفاده از رنگ‌های تیره را می‌پسندند و برخی دیگر علاقمند به استفاده از رنگ‌های روشن در اتاق خواب خود هستند و افرادی نیز علاقمند به داشتن رنگ اتاق خواب رنگین کمانی یا رنگی رنگی هستند. حقیقت این است که بهترین طراحی‌ها و پیاده‌سازی‌های عالی اتاق خواب منحصر به فضاهای بزرگ نیست. توجه به تجارب طراحان داخلی دردکوراسیون داخلیمنزل هم برای ایده گرفتن عالی است. در این اتاق خواب مدرن از عناصر معماری مانند دیوار بتونی، قفسه ها و کفپوش چوبی به عنوان دکوراسیون اصلی استفاده شده است.

رنگ سفید یک رنگ کاربردی و همیشگی برای اتاق خواب‌های کوچک است، سفید از اینکه اتاق خواب شما کوچک، فشرده و به اصطلاح قوطی کبریتی دیده شود جلوگیری می‌کند. رنگ سفید یا هر رنگ روشن و شفاف دیگری جای خالی دیوارهای گسترده و پنجره‌های بزرگ را برای شما پر می‌کند. و مجله خبری دکوراسیون با توجه به سلیقه و هدف شما از مدل اتاق خوابتان تعیین می‌شود. بهتر است قبل از اینکه وسایل اتاق خواب را خریداری کنید به مدل اتاق خواب و هندسه آن توجه کنید. توجه داشته باشید که چیدمان اتاق خواب مربع شکل با چیدمان اتاق خواب مستطیل شکل نباید مشابه هم باشند.

طراحی داخلی اتاق خواب

نیاز نیست از یک نوع تکنیک برای تمام دیوارهای اتاق خواب استفاده کنید. وجود دیواری با طراحی یا رنگ برجسته می تواند تبدیل به نقطه کانونی در چیدمان اتاق خواب شود. در این راستا از کاغذدیواری یا تکنیک های رنگ آمیزی که در بالا به آن ها اشاره شد برای یکی از دیوارهای اتاق خواب استفاده کنید و برای بقیه دیوارها از رنگی خنثی کمک بگیرید تا طرح مورد نظر برجسته شود. گلدان مناسب، یکی از ضروریات در طراحی دکوراسیون اتاق خواب است. سرزندگی و شادابی بیشتر، کمترین ارمغان استفاده از گل و گیاه در اتاق خواب خواهد بود. از لوازم دکوراتیو مورد علاقه‌ی خود، فارغ از سبک طراحی اتاق خواب استفاده کنید.

استفاده از عناصر دکوراسیون قدیمی

فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است . ما حامی همایش های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم. همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است. فرم درخواست خدمات را پر کنید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان استفاده نمایید. ۱۸- این اتاق خواب سیاه و سفید حتی پانل های دیواری بلند نیز ندارد – منحصر به فرد ترین قسمت طراحی، تخت خواب آن است.

دکوراسیون اتاق خواب 6 متری

شما می­ توانید دیواری که تختخواب به آن چسبیده است را به رنگ متفاوت دکور کنید. وقتی در رختخواب دراز می کشید، سطحی صاف و خالی می بینید؟ برای اینکه دکوراسیون اتاق خواب 12 متری دخترانه یا پسرانه شما کامل تر شود، بهتر است یک الگوی ظریف یا رنگ ملایم را به سقف اضافه کنید. اینکار به کاهش بصری سقف کمک می کند و به فضا احساس راحتی و صمیمیت می دهد.