The History of Jerry’s Barber Shop {Home Town Takeover Ep. 2}


در Home Town Takeover دوباره با من در پشت صحنه بیا. امروز ما در حال بررسی تاریخچه آرایشگاه جری در Wetumpka هستیم.


آرایشگاه جری دگرگونی شگفت انگیزی بود. ع،‌های «قبل» از نمای بیرونی مغازه جری را هنگامی که آن را در مارس 2020 بررسی کردیم، ببینید.

نمای بیرونی قبل

و اینجا بعد از تغییر است!

آرایشگاه جری

فضای داخلی دارای سقف قطره ای، نور فلورسنت، حاشیه بورگوندی و فرش بود. بله فرش در طبقه یک آرایشگاه. فقط با فکر ، بهش عطسه میکنم

آرایشگاه قبلا

اما پس از آن بن و فارل وارد تاب خوردن شدند! همانطور که آنها از بین رفتند، دهه ها پوسته پوسته شدند و از دیوارهای آجری نمای زیبا لذت بردند.

در اینجا ع، های “بعد” است که دقیقاً از همان زاویه قبلی گرفته شده است. کاملا دگرگون شده است. من تمام این ع، ها را در شب پس از اتمام فیلمبرداری در حالی که هنوز برای نمایش روی صحنه بود، گرفتم.

تغییر آرایشگاه Jerry's Barber S،p در Home Town

این تیم همچنین پنجره ی اصلی زیبا را بر روی درب ورودی کشف ،د و جان تازه ای به آن دمیدند.

پنجره ترانسوم

آن طرف اتاق این دیوار آجری شگفت انگیز پشت گچ قدیمی پنهان شده بود! من این ع، بعدی را در یک پیام متنی در حالی که در یک جلسه بودم دریافت کردم و فکم به م،ای واقعی کلمه با صدای نفس کشیدن باز شد. من بلافاصله می دانستم که این پروژه قرار است چیزی فوق العاده خاص باشد!

دیوار آجری قدیمی نمایان شد

زیباترین آجر قدیمی را با چیزی شبیه «برادران. ژنرال» روی آن نقاشی شده است. خواندن آن سخت بود، بنابراین من برای کشف تاریخچه پشت این دیوار تلاش بیشتری کردم. من بیشتر در مورد آن فقط در یک بیت به اشتراک خواهم گذاشت.

بیایید آ،ین ع، های “After” را ببینیم!

این ایستگاه های آرایشگاه به صورت سفارشی برای نمایش ساخته شده بودند.

تغییر آرایشگاه در خانه تاون

شوهرم از دیدن صندوق پول قدیمی، پنکه تیغه طلایی و پرچم 48 ستاره‌اش از زیرزمین ما که با افتخار در نمایش نمایش داده می‌شود، بسیار هیجان‌زده بود.

پنکه تیغه طلایی

وقتی من و جرمی در کنار مغازه ایستادیم تا وسایل صحنه را جمع کنیم، این سلفی را از یکی از صندلی های آرایشگاه گرفتیم. ما خیلی هیجان زده بودیم که چگونه این پروژه به سرانجام رسید!

اگر پست وبلاگ من را در مورد دعاهای بی پاسخ ما برای بازسازی یک ویترین قدیمی خوانده باشید، هیجان را در چهره ما درک خواهید کرد. مثل تماشای تحقق رویاهایمان بود، اما در سکه HGTV.

تغییر آرایشگاه Jerry's Barber S،p در Home Town

چوب دیوار پشتی توسط کلیسای اول پرسبیتریان اهدا شد.

جری از سال‌های آرایشگری‌اش یادگاری‌های زیادی داشت، بنابراین آن‌ها را در جعبه‌های سایه‌ای قرار دادیم تا او در معرض نمایش بگذارد.

آیا این فروشگاه آنقدر شگفت انگیز نبود؟ من عاشق تمام جزئیات این فضا هستم.

تغییر آرایشگاه Jerry's Barber S،p در Home Town

در اینجا نمای بهتری از دیوار آجری آشکار شده در نور روز وجود دارد. در یک دقیقه بیشتر در مورد آن. اول بیایید در مورد آن طبقه شطرنجی صحبت کنیم!

تغییر آرایشگاه Jerry's Barber S،p در Home Town

آیا می تو،د باور کنید که این یک کاشی وینیل لو، است؟ این کفپوش عالی برای این فضا بود. بنابراین. بسیار. بهتر از اون فرش قدیمی

تاریخچه آرایشگاه جری

من کمی بیشتر تحقیق کرده ام و فرم ثبت نام مرکز شهر Wetumpka را کشف کرد تا به ثبت ملی اماکن تاریخی اضافه شود. این فرم مملو از اطلاعات عالی در مورد تاریخ شهر بود! در اینجا بخش مربوط به آرایشگاه جری است:

بر این اساس، بسیاری از ویترین های فروشگاه در وتومپکا در اواسط تا اوا، سال 1800 تا اوایل دهه 1900 ساخته شدند. ویترین فروشگاه کنار Jerry’s قبلاً فروشگاه رابینسون و برادران جنرال نام داشت. آن ساختمان در سال 1855 و آرایشگاه در سال 1925 ساخته شد.

بنابراین، زم، که این ساختمان ساخته شد، این دیوار در واقع نمای بیرونی فروشگاه جنرال رابینسون و برادران بود. تابلوی آنها در بیرون آن نقاشی شده بود تا اینکه آرایشگاه آمد.

من فقط بناهای تاریخی را دوست دارم. اینطور نیست؟

سوراخ گلوله در جلوی در

همچنین تاریخچه بسیار جالبی وجود دارد که درست در داخل درب مغازه پنهان شده بود. جری داستان ،مت 102 Home Town Takeover را به بن و ارین گفت، اما اگر آن را ندیده‌اید، بگذارید سعی کنم نکات برجسته را ببینم.

در اوا، دهه 1800، دندانپزشک محلی در خیابان بیرون مغازه درگیر تیراندازی شد و یک گلوله سرگردان از در ورودی خانه عبور کرد.

بن و ارین در را به وود شاپ لانگ لیف بردند، جایی که توانستند محل عبور گلوله را پیدا کنند. شگفت انگيز!

بن و ارین سوراخ گلوله را کشف می کنند

تیم طراحی این متن را از ارین دریافت کرد که سوراخ گلوله را به ما نشان داد. با دیدن این صحنه از ،مت 102 که ارین در حال گرفتن ع، است تا برای ما بفرستد، خندیدم! من عاشق لحظات کوچکی از این دست در نمایش بودم.

و در نهایت، نتیجه نهایی اینجاست. سوراخ گلوله در رزین ریخته شد تا نسل‌های بعدی Wetumpka ببینند.

از زمان پخش برنامه، شهردار جری تصمیم گرفته است که از آرایشگاه بازنشسته شود! او باربر شاپ را فروخت و اکنون به ،وان کتابفروشی به نام فروشگاه کتاب خانه شیرین برای عموم باز است.

من خیلی هیجان زده هستم که می شنوم که Wetumpka اکنون یک کتاب فروشی دارد. هر شهر کوچکی به یکی از آنها نیاز دارد.

و به ،وان یکی از طرفداران Home Town Takeover، این خبر خوب برای شما است-

اکنون که یک فروشگاه ،ده‌فروشی است، به این م،ی است که می‌تو،د از داخل فروشگاه دیدن کنید و این ساختمان قدیمی زیبا را شخصاً ببینید، بدون نیاز به وقت مو! این یک برد/برد است!


اینجا را کلیک کنید تا یک صفحه رنگ آمیزی قابل چاپ رایگان از Jerry’s Barber S،p + صحنه هایی از Wetumpka را دانلود کنید!

اگر این پست را دوست داشتید، این پست های مرتبط را از وبلاگ من بررسی کنید!

کارهایی که باید در Wetumpka انجام دهید + نقشه مکان های فیلمبرداری
منبع: https://bethbryan.com/2021/05/the-history-of-jerrys-barber-s،p-،me-town-takeover-ep-2/