دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون اتاق کودک دکوراسیون منزل

علاوه بر تور ، نمد نیز جزء تزئینات دکوراسیون اتاق خواب به حساب می آید که به صورت ترکیبی با تور می تواند جلوه بصری جذابی را برای محیط فراهم کند .تورها و نمدها در طرح و رنگ های مختلف قابل اجرا هستند . در هر خانه ای اتاق خواب یکی از مهمترین فضاها به شمار می آید که هر فرد متناسب با سلیقه و سبک مورد علاقه خود آن را تزیین می کند. اما در تمامی خانه ها اتاق خواب دخترانه به دلیل ترکیب سلیقه، رنگ، عشق و ذوق سرشار از حس خوب است.

  • برنامه هایی چون آرکی‌کد و تریدی مکس(۳D Max) می توانند در ایجاد طرح و پروژه به شما کمک کنند.
  • ه در پایان یک روز سخت به آن پناه برده و به کارهای شخصی و استراحت میپردازیم.
  • برای اجرای چنین دکوراسیونی فقط کافی است رنگ سفید را به‌عنوان رنگ غالب انتخاب کنید و دیگر اجزای اتاق را با آن هماهنگ سازید.
  • پیشنهاد می کنم که فقط عکس های مربوط به اتاق خواب را ذخیره کنید، هر قدر هم که عکس های دیگر وسوسه انگیز و زیبا باشند از ذخیره کردن آن ها بپرهیزید، چرا که سلیقه ی شما برای قسمت های دیگر خانه متفاوت از اتاق خواب است.
  • پارچه های بکار رفته در ملافه ها ، پرده ها ، روبالشی ها همه دارای طرح و رنگ هایی با تم قرمز هستند .

استفاده از رو تختی‌های راه راه هم، برای اتاق خواب‌ پسران بسیار زیبا است. در مقابل اگر خانه را به صورت مدرن و امروزی دکور کرده اید، به فکر انتخاب تخت و دراور ساده و امروزی باشید. یادتان باشد که کف اتاقی که تماما از فرش پوشیده شده است، اصلا زیبا و اصولی نیست. در واقع فرشی که انتخاب می کنید، باید به اندازه ای باشد که حداقل 30 سانتیمتر با دیوارها فاصله داشته باشد. کف اتاق خواب را می توان با استفاده از پارکت یا سرامیک پوشش داد سپس یک قالیچه وسط آن پهن کرد . کف سرامیک نسبت به پارکت راحتر تمیز می شود اما فرش یا قالیچه بر روی آن ثابت نمی ماند .

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون اتاق ۱۲ متری

اگر فضای محدودی در اختیار دارید بهتر است با توجه به ابعاد تختخواب، اندازه کمد دیواری را تعیین کنید. به طور مثال تخت خواب دو نفره در اتاق خواب فضای زیادی را اشغال می کند و می توانید از کمد دیواری های کوچک تر استفاده کنید. به طور مثال یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه شما وجود دارد و شما بیش از یک سوم عمر خود را در این قسمت می گذرانید اتاق خواب است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ها به موارد زیادی توجه کنید. گلدان مناسب، یکی از ضروریات در طراحی دکوراسیون اتاق خواب است. سرزندگی و شادابی بیشتر، کمترین ارمغان استفاده از گل و گیاه در اتاق خواب خواهد بود.

آشنایی با دکوراسیون اتاق خواب

این تکنیک برای متعادل کردن فضای اطراف یک نقطه کانونی(تخت) استفاده می‌شود. از ویژگی‌های این سبک می‌توان به استفاده از خطوط منحنی و افزودن عناصری با تناژ رنگی گرم اشاره کرد. با اینکه این سبک شامل موارد زیادی می‌شود، اما ظاهری ساده و با نشاط دارد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام [بیش از 100 مدل نمونه کار]

دخترها رنگ های شاد را دوست دارند و ترجیح می دهند چیدمان اتاق خوابشان با ترکیبی را رنگ های شاد انجام پذیرد . در دکوراسیون اتاق خواب دختران اشیاء تزئیناتی ، تابلوها ، عروسک ها و لوازم پر زرق و برق زیاد به چشم می خورد . اتاق خواب دختران هیجان ، انرژی و نشاط را همراه دارند و حس راحتی به انسان دست می دهد .

اگر فضای اتاق به شما اجازه میداد چند تکه ازمبلمان یا وسایل کناف دکوراتیو را با فاصله از دیوارقرار دهیم. استفاده از کاغذدیواری برای تمام دیوارها می تواند هزینه قابل توجهی به همراه داشته باشد. بنابراین به جای آن می توانید طرح مورد نظرتان را با رنگ آمیزی دیوارها خلق کنید. اگر قصد رنگ آمیزی دیوارهای اتاقتان برای ایجاد طرحی منحصربه فرد دارید، از تکنیک هایی که در ادامه به معرفی آن پرداختیم غافل نشوید. دور نگه داشتن وسایلی همچون تلویزیون، لپ تاپ و یا وسایل ورزشی تان از اتاق خواب شما را یک قدم به تجربه آرامش در فضای آن نزدیک می کند. اتاق خوابتان بهتر است صرفا برای استراحت کردن، خواب و مطالعه مورد استفاده قرار گیرد تا ذهن شما به طور ناخوداگاه با قرار گرفتن در آن محیط به سمت یکی از این سه گزینه برود.

بهتر است از یک فرش که در آن رنگ های موجود در اتاق خواب وجود دارد برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب استفاده نمایید. این کار باعث القای رنگ می شود و نمایی زیبایی در اتاق خواب ایجاد می کند. ترکیب طوسی با سفید در عکس بالا، طراحی خاصی را ایجاد کرده است. ما تضمین می‌کنیم که متخصصین سلام ساختمان مهارت اجرای چنین طرح‌هایی را دارند.