دکوراسیون اتاق خواب 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا جلوه می دهد! مدیا دکور

معمولا دخترانی که به هنر علاقه‌مند هستند، به دنبال این سبک می‌روند. مبلمان کم ارتفاع، فرش‌های زینتی، لوازم هنری و رنگ‌های روشن و خنثی بخش بزرگی از طراحی بوهو هستند. رنگ پایه تمامی دیوارهای اتاق خنثی و یا خاکی است تا لوازم دکور شما بیشتر نمایان شوند و زیبایی فضای شما را دوچندان کنند. لوازم و مبلمان‌های ساده، هنری و بدون تزیینات در چیدمان اتاق خواب مدرن استفاده می‌شوند. برای انتخاب رنگ باید ببینید چه رنگی با روحیات شما سازگار است و به کدام رنگ علاقه بیشتری دارید .

  • همخوانی رنگ اطراف کشوها با سایر رنگ‌های اتاق نیز، دکوراسیون فوق العاده‌ای را ایجاد کرده است.
  • عین طرح بالا را می‌توانید به متخصصین سلام ساختمان سفارش دهید.
  • می توانید از پله های منبری به صورت کشودار جهت مرتب سازی لوازم مختلف استفاده نمایید.
  • دکوراسیون اتاق خواب در راحتی و داشتن فضایی مناسب جهت خواب و استراحت حرف اول را می زند .
  • رنگ زرد و ترکیب با رنگ های دیگر می تواند حس آرامش و گرمی را ایجاد کند .

به عبارتی برای خلوت و منظم به چشم رسیدن دکوراسیون اتاق خواب، بهتر است کمدها همانند یک دیوار ساده یکپارچه به چشم بیایند. یک سری دغدغه ها و سوالات در مشاوره های دکوراسیون و معماری اغلب دوستان مشاوره گیرنده مطرح هستند. اگر از این نوع کمد در اتاق خواب خود استفاده کردید، بهتر است برای رنگ آمیزی دیوار از رنگ سفید استفاده کنید و یا از کاغذ دیواری های رنگ روشن و ساده را بکار برید. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار در کنار این کمدها توصیه نمی شود.

انواع سرتخت های (هدبورد) تخت خواب دو نفره:

یک اتاق خواب دو نفره با یک سرتخت چوبی، حس گرمی و صمیمیت را در فضا ایجاد می کند و ظاهری دلنشین و طبیعی دارد. اتاق خواب دو نفره بزرگسال به سبک صنعتی، یک انتخاب فوق العاده خاص و خلاقانه برای کسانی است که هیچ وسیله اضافی را تحمل نمی کنند و به راحتی از وسایل ساده، الهام می گیرند. دیوارهای ساخته شده از آجرهای رنگی یا بدون گچ و قفسه های ساخته شده از چوب یا فلز در این سبک به کار می رود. امسال یکی از روش های طراحی اتاق خواب، دیزاین اتاق با اشیاء هنری و لوازم جانبی تزئینی است.

سبک اسکاندیناوی

یک گزینه بسیار عالی برای دکوراسیون اتاق خواب های ایرانی، استفاده از فرش های سنتی و لاکی ایرانی در دیزاین یک اتاق با تم روشن و ساده است. فرش لاکی ایرانی با نقوش زیبا و هنرمندانه، گرما و صمیمیتی را که فضای خواب بدان نیازمند است به آسانی تامین می کند و جلوه ای سرزنده و شاد در دکور اتاق خواب پدید می آورد. ایده‌هایی درباره‌ی دکوراسیون اتاق خواب سنتی، اتاق خواب سنتی مدرن، اتاق خواب مستر سنتی و کاغذ دیواری اتاق خواب مردانه را در اینجا مشاهده کنید.

کناف اتاق خواب

متخصصین سلام ساختمان معمولا چنین طرح‌هایی را با متریال ام دی اف یا هایگلاس می‌سازند. اما اگر مشکل بودجه ندارید، می‌توانید چنین طرحی را با چوب هم بسازید. اگر هم نمی‌دانید که چه متریالی برای اجرای طرح بالا، مناسب شما است، می‌توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید و قیمت این طرح را با انواع متریالی که می‌خواهید، از ما بپرسید. ترکیب رنگ آبی آسمانی و سفید، برای داشتن یک دکوراسیون شیک، عالی است. اما شما می‌توانید با سفارش این طرح به سلام ساختمان، با کمترین قیمت ممکن آن را اجرا کنید. ما به شما تضمین می‌دهیم که اگر کسی طرح شما را با همان کیفیت، ارزان‌تر اجرا کرد، مابه‌التفاوت پول پروژه را به شما باز می‌گردانیم.