طراحی دکوراسیون آشپزخانه

اگر آشپزخانه پرنوری دارید استفاده از رنگ های تیره برای آن کمک می کند تا آشپزخانه شما جذاب و گیرا باشد. حال می توانید از یک طراح بخواهید که با توجه به نیازها و طرح اولیه تان برای شما طراحی کند. در این مرحله ابعاد به صورت دقیق اندازه گیری می شوند و با توجه به آن ها نقشه کامل فضا کشیده می شود. قطعا بهتر است اندازه گیری توسط یک متخصص و طراح صورت گیرد تا در انتها کابینت ها اندازه های دقیق تری پیدا کنند. گاهی سه وجه دیوار که به شکل U هستند کابینت می شوند و گاهی دووجه دیوار و یک سطح عمود بر یکی از دیوار ها مانند اپن کابینت می شوند.

  • در طراحی دکوراسیون آشپزخانه و کابینت مدرن به کاربردی شدن فضا اهمیت بیشتری داده می شود.
  • بنابراین پرهیز از وسایل اضافی و استفاده از ابزار های کاربردی یکی از ایده های داشتن یک آشپزخانه مناسب و شیک به شمار می آید.
  • انتخاب کاشی‌های آشپزخانه به شیوه سنتی موجب می‌شود تا آشپزخانه شما رنگ‌و‌بوی سنتی و ایرانی خود را حفظ کرده و فضای دلنشینی را به ارمغان بیاید.
  • رنگ‌های سفید، خنثی، آبی و سبز علاوه بر ایجاد حس آرامش فضای آشپزخانه‌ای با سبک ایرانی را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

بر روی کابینت ها هم می توانید وسایلی مانند چرخ گوشت و قهوه ساز و یا وسایلی که بیشتر استفاده می کنید قرار دهید. زیرا در آشپزخانه های مدرن امروزی که از سالن پذیرایی به آشپزخانه دید دارد آشفتگی و نامرتب بودن آشپزخانه حس خوبی به افراد نمی دهد. این خانم ها هستند که باید در مورد دکوراسیون داخلی و چیدمان آن تصمیم گیری کنند. اگر از خانم ها سوال شود که چه آشپزخانه ایی را دوست دارید؟ اکثر خانم ها می گویند، آشپزخانه بزرگ.

شما میتوانید با توجه به چگونگی قرارگیری جزئیات در این مدلها، دکوراسیون مد نظر خودتان برای آشپزخانه را طراحی کنید. رنگ‌هایی که بیشتر نظر طرفداران آشپزخانه نئوکلاسیک را جلب می‌کند رنگهای کرم، بژ، قهوه‌ای، طلایی و توسی، سبز و سورمه‌ای است. درب کابینت‌های نئوکلاسیک معمولا دارای قاب و در برخی اوقات دارای نقوش کمتر و ظریفتری نسبت به حالت کلاسیک است اما در عین حال بسیار کاربردی و شیک طراحی می‌شوند.

اولین قدم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

بسیاری از افرادی که تصمیم به خرید صندلی اپن برای آشپزخانه منزل خودشان را دارند سعی می کنند قبل از رفتن به فروشگاه ها و مراکز خرید مدل های مختلف صندلی های اپن یا حتی قیمت های صندلی اپن آشپزخانه را سرچ .. بعد از این مرحله، انتخاب سنگ یا صفحه ای که روی کابینت ها قرار می گیرد اهمیت پیدا می کند زیرا تنوع محصولات در این زمینه خیلی زیاد شده است و انتخاب مورد مناسب از بین انواع آنها کار سختی است. مجموعه ما با بر خورداری از کارخانه و نیرو‌های کار مجرب این امکان را به شما می‌دهد که از محصولات خریداری شده با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما با بالاترین کیفیت ممکن برخوردار گردید. یکی از رنگ های پر طرفدار برای دکوراسیون آشپرخانه، سفید مشکی و سفید قهوه ای است، که امروزه در اکثر آشپرخانه ها شاهد آن هستیم.

ایده طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک اپن

برای دکوراسیون آشپزخانه های کوچک، رنگ سفید یک رنگ مناسب اس زیرا استفاده از رنگ سفید موجب می شود تا آشپز خانه شما بزرگ تر به نظر برسد پس سعی کنید برای کابینت ها و کفپوش ها از رنگ سفید استفاده کنید. در این مقاله ما شما را با دکوراسیون آشپزخانه سفید و جذابیت آن آشنا خواهیم کرد. طراحی دکوراسیون آشپزخانه امری است که باید به دست کاردان آن سپرده شود چون با حساسیت بالایی همراه است. اگر خودتان تصمیم دارید که آشپزخانه منزلتان را به بهترین شیوه چیدمان کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

آشپزخانه هایی با عرض کم

برای خانه‌های کوچک، طراحی درست و استفاده بهینه از فضاهای آشپزخانه موجب می‌شود تا آشپزخانه شلوغ و بهم ریخته به نظر نرسد. در این نوع خانه ها برای بزرگ جلوه دادن محیط معمولاً جلوی آشپزخانه را باز می‌گذارند. در این مطلب درباره انواع دکوراسیون آشپزخانه ، ۵۰ عکس از بهترین دکور های کابینت آشپزخانه و همچنین انواع سبک کابینت آشپزخانه در دکوراسیون صحبت میکنیم. از گلدان های بزرگ یا استند های گل که با گلدان های کوچک چیدمان شده اند برای ایجاد یک جلوه باطراوت و جذاب استفاده کنید.