120 دکوراسیون اتاق خواب ideas in 2022 bedroom design, bedroom decor, home decor

برای نورپردازی اتاق خواب، می‌توان از نورهای نقطه‌ای یا گسترده استفاده کرد. شکل و اندازه‌ی المان‌های نورپردازی بایستی در هماهنگی با طراحی دکوراسیون اتاق خواب باشد. بهترین کاری که می‌توانیم برای چیدمان اتاق خواب دخترانه مشترک اناجم دهیم این است که فضای اتاق را بخش بندی کنیم و هر بخش را با توجه به سلیقه هر یک از فرزندانمان برای آن‌ها آماده کنیم.

  • در طراحی دکوراسیون خواب مستر نیز به دلیل متراژ بالا چنین فضایی در نظر گرفته می‌شود.
  • برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه آینه و میز آرایش (بعد از تخت خواب) از مهم‌ترین اجزای اتاق هستند.
  • وقتی صحبت از دکوراسیون اتاق‌خواب می‌شود، گزینه‌های زیادی پیش روی ماست.

تعادل بخشیدن به چیدمان اتاق خواب در مورد تمام بخش های آن از جمله انتخاب عناصر دکوراسیون معنی پیدا می کند. اضافه کردن عناصر قدیمی به دیزاین فضایی گرم و صمیمی و در عین حال باشکوه خلق می کنند از طرفی دیگر اضافه کردن عناصر مدرن به آن جلوه ای مینیمال می بخشند و از آشفته به نظر رسیدن محیط جلوگیری می کنند. فضای خواب، نیازمند آرامش، سکون و استراحت پس از یک روز پر هیجان است. بهتر است برای تزیین دیوارهای اتاق خواب از کاغذ دیواری های بسیار شلوغ استفاده نشود.

خوگر پلتفرمی آنلاین در حوزه مبلمان، دکوراسیون و ساختمان است که با هدف ایجاد راه حلی جامع و کارآمد در زنجیره عرضه و تقاضای کالا و خدمات مبلمان، دکوراسیون، ساختمان، معماری و صنایع وابسته طراحی شده است. خوگر به عنوان حلقه رابط عرضه و تقاضا در این حوزه بر بستر تجارت الکترونیک و به صورت یک Marketplace بنا شده و موجب افزایش کارآمدی در عرضه کالا و ارائه خدمات به مصرف کنندگان نهایی می شود. مخاطبان و ذینفعان خوگر، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات، مشتریان عام سازمانی، مصرف کنندگان نهایی و طراحان و متخصصان حوزه معماری و دکوراسیون هستند. اگر قصد دارید فضای مطالعه و خواب را جدا کنید می توانید از قفسه کتاب در جهت انجام این کار استفاده نمایید. اگر از فضای روی میز برای قرار دادن آینه استفاده نمایید و یک صندلی مناسب نیز رو به روی آن قرار دهید، می توانید از وجود یک میز آرایش در اتاق بهره ببرید. اگر دیوار اتاق خواب شما خالی است می توانید یک اثر هنری بر روی آن نصب کنید.

استفاده از کاغذ دیواری برای ایجاد عمق بیشتر در اتاق خواب

رنگ در دکوراسیون اتاق خواببطور کلی در طراحی اتاق خواب شما می‌توانید با یک انتخاب مطمئن رنگ های طبیعی و آرام را کار کنید و یا ریسک کنید و رنگ های تند را انتخاب کنید. اگر شما به رنگ و طراحی های خاص علاقه مند باشید می‌توانید با انتخاب یک رنگ رمانتیک طراحی اتاق خود را شروع کنید و همه چیز را حول آن قرار دهید. و اگر فردی هستید که نظر خود را اغلب تغییر می دهید می توانید مانند تصویر زیر از ترکیب رنگ ها استفاده کنید. علاوه بر سبک پرده، در انتخاب پرده اتاق خواب باید به فضای در دسترس هم توجه داشته باشید، یعنی پرده ای که برای اتاق خواب های بزرگ و با متراژ بالا خریداری می شود متفاوت از پرده های اتاق خواب کوچک خواهد بود. در مکان های باریک ایجاد ظاهری قابل توجه و دکوراتیو کار دشوار تری به شمار می رود و به همین دلیل هنگام طراحی اتاق خواب، انتخاب های خلاقانه و تاثیر گذار، نتیجه موفقیت آمیز تری را به همراه خواهد داشت.

درضمن اگر نورگیر اتاق خواب‌تان مناسب است، از نور طبیعی غافل نشوید. عدم استفاده از پرده‌ یا حتی پرده با رنگ‌های بسیار روشن، به خوبی می‌تواند این نور را به فضای اتاق شما منتقل کند. دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال ایرانیبرای دیدن قیمت این محصول اینجا کلیک کنید. فرش های با طرح هندسی بزرگ معمولاً برای اتاق خواب های با سبک مدرن و مینیمال، مناسب است. شما می توانید فرشی با طرح های به رنگ یکی از وسایل اتاق مثل پرده انتخاب کنید. دقت کنید که در صورت انتخاب این نوع فرش، از روتختی یا پرده طرح دار استفاده نکنید، چون باعث شلوغی می شود.

شیوا: سلام مطلب لوستر بسیار جالب بود . برای منزل هم کاربرد داره .گزینه ها و نکته هایی…

در این سبک از دکوراسیون یک المان هیجان انگیز همچون طرح های سنتی و قدیمی بعنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود، چند عنصر دیزاین قدیمی به دکوراسیون اضافه می شود و در پایان جلوه ای منحصر به فرد و منسجم تحویل شما می دهد. برای این کار قبل از رنگ آمیزی دیوار با استفاده از چسب های نواری نقاشی بخش هایی از دیوار را می پوشانید و سپس روی آن رنگ آمیزی می کنید. در مرحله بعد چسب ها را از روی دیوار جدا می کنید تا طرح های راه راه زیبایی که منتظر آن بودید، خود را نشان دهند و جلوه ای مدرن و جذاب به دکوراسیون ببخشند.

دکوراسیون اتاق خواب و نکات مهم آن

گفتیم رنگ های روشن فضا را بزرگتر و روشن تر نشان می دهند اما این به معنی غافل شدن از جلوه بی نظیری که رنگ هایی همچون مشکی به فضا می بخشند، نیست. رنگ مشکی پیچیدگی خاصی به دکوراسیون می بخشد و آن را از کسالت بار بودن نجات می بخشد. اینکه چند درصد پالت رنگ اتاق خوابتان را به آن اختصاص دهید بستگی به سلیقه شما و میزان جسارت به خرج دادنتان در دیزاین دارد. اضافه کردن یک سرویس ملحفه لوکس بیشتر از آن چیزی که تصور کنید دیزاین اتاق خوابتان را ارتقا می بخشد. ملحفه ای که صد در صد از پنبه یا لنین دوخته شده است و تار و پود آن حداقل ۳۵۰ شانه است انتخاب مناسبی خواهد بود. اگر به دنبال تجربه حسی هستید که از ملحفه هتل می گیرید، آن ها را برای شستشوی حرفه ای به خشک شویی بسپارید.

بدون شک دکوراسیون یک اتاق خواب یاسی یا بنفش برای نوزادان دختر می‌تواند تاثیر خوبی بر روحیه مادر و نوزاد داشته‌باشد. شما می‌توانید از این رنگ در کنار رنگ‌های خنثی و روشن مانند سفید، خاکستری روشن و … استفاده کنید. هم اکنون فوکاچوب جهت هرچه بهتر تحقق بخشیدن به شعار شرکت و نیاز مشتریان عزیز فصلی نو را در دنیای مبلمان و دکوراسیون آغاز نموده است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر فرزندتان در سن و سالی است که می‌توانید با او مشورت کنید و از سلیقه او استفاده کنید حتما این کار را انجام دهید. همچنین از ماندن در اتاقی که براساس سلیقه او چیدمان شده لذت بیشتری می‌برد. برای اینکه بتوان نظم و ترتیب بیشتری در اتاق آن‌ها ایجاد کنیم می‌توانیم از تقسیم کردن نواحی مختلف اتاق استفاده کنیم.