15 بهترین گیاه آپارتمانی کم نگهداری که باید امتحان کنید


اگر به دنبال گیاهان آپارتم، کم نگهداری هستید که بتو،د از آنها نگهداری کنید، پس ما اساساً از قبل بهترین هستیم. بنابراین، از یک بهترین به دیگری، در اینجا بهترین گیاهان آپارتم، بدون دردسر برای شما آورده شده است:

دراسنا

1 Dracaena بهترین گیاهان آپارتم، کم تعمیر و نگهداری Shutterstock 1814105540
اعتبار ع،: Shutterstock.

شما نمی تو،د با Dracaena اشتباه کنید. این یک گیاه آپارتم، عالی است که می تو،د آن را روی میز یا در جایی که نمی د،د با آن چه کار کنید قرار دهید. این یک گیاه خانگی عالی است زیرا می تو،د هر هفته آن را کم آبیاری کنید. هشدار، این گیاه برای سگ و گربه سمی است.

سرخس بوستون

2 سرخس بوستون بهترین گیاهان آپارتم، کم تعمیر و نگهداری Shutterstock 1729836934
اعتبار ع،: Shutterstock.

من تقریباً مطمئن هستم که شما در مورد این یکی شنیده اید یا حداقل آن را در جایی دیده اید. سرخس بوستون یکی از محبوب ترین انواع در خانواده خود است. این بسیار معروف است زیرا برای شکوفه دادن و پر ، اتاق به مراقبت کمی نیاز دارد. غیر سمی

آلوئه

3 گیاه آلوئه ورا عالی برای سوختگی شاتر استوک 2136404625
اعتبار ع،: Shutterstock.

چرا فقط برگ های سبز را به خانه خود اضافه کنید در حالی که می تو،د گیاهان مفید برای سلامتی نیز داشته باشید؟ با آلوئه ورا، یکی از مفیدترین گیاهان روی کره زمین آشنا شوید. برگ های آلوئه ورا برای سوختگی ها و آفتاب سوختگی ها عالی هستند، یک برگ را ببرید، طول را از وسط نصف کنید و ژله شفاف داخل آن را روی محل سوختگی قرار دهید (نیم دیگر را در کیسه پ،تیکی در یخچال نگهداری کنید تا برگ اصلی را جایگزین کنید) ممکن است سمی باشد. به حیوانات خانگی و کودکان در صورت مصرف.

بگونیا

4 گلدهی گیاه بگونیا شاتراستاک 1978454234
اعتبار ع،: Shutterstock.

بگونیا جواهری در میان گیاهان آپارتم، کم نگهداری است که واقعاً می تواند زیبایی بیشتری به هر اتاقی بدهد. با این شاخ و برگ دلپذیر گرما و نور می آید که فوراً فضا را متحول می کند. با وجود نیازهای کلی مراقبت از سرما، بگونیا در مورد محیط زیست می تواند بسیار حساس باشد. آنها در شرایط مرطوب رشد می کنند، اما اگر مال شما یکی از آنها نیست نگران نباشید! هنوز هم با خوشحالی زندگی خواهد کرد. بیشتر قطعات سمی زیر زمین هستند.

لیلی صلح

5 Peace Lily Indoor Plant Shutterstock 1623874492
اعتبار ع،: Shutterstock.

آیا به دنبال گلی بی سر و صدا هستید که بتواند نمایشی چشمگیر داشته باشد؟ خوب، بیایید بگوییم که Peace Lily قطعا ارزش بررسی دارد. می دانم به چه فکر می کنی: “اوه عالی، یک زنبق خسته کننده دیگر!” اما به من اعتماد کنید، اگر تمام ویژگی ها و مزایای خاص آن را بررسی کنید، حتی شکاک ترین روح ها را نیز شگفت زده خواهد کرد! می تواند برای حیوانات خانگی سمی باشد.

پوتوس

6. Pot،s Shutterstock
اعتبار ع،: Shutterstock.

هنگامی که به دنبال گیاهی با مراقبت آسان هستید، نمی تو،د با پوتوس اشتباه کنید و آن را تبدیل به یک آس واقعی در سوراخ کنید! به ،وان همه ،وجی ها مقاوم است و در شرایط کم آب و نور دو ضربه نمی دهد. می تواند برای حیوانات خانگی سمی باشد و در صورت مصرف باعث تحریک دهان آنها شود.

،ولنت ها

7. ،ولنت شاتر استوک 1126453310
اعتبار ع،: Shutterstock.

اگر این فهرست را تا این حد پایین آورده اید، باید به دنبال چیزی باشید که آبدار باشد (بدون جناس) اما در صورت غفلت شکوفا شود. با ،ولنت ها آشنا شوید، بهترین گیاه سرپوشیده شما برای فراموش ،. غیر سمی (اگرچه برخی ممکن است محرک هایی مانند کاکتوس ها داشته باشند)

گیاه یشم

8. Jade Plant Shutterstock 1952793211
اعتبار ع،: Shutterstock.

آیا در غفلت استاد هستید؟ گیاه یشم در غفلت و فراموشی رشد می کند. هیچ کاری روی زمین وجود ندارد که بتو،د احساسات این گیاه را جریحه دار کنید. سمی خفیف برای گربه ها

بروملیاد

9 شاتر استاک گیاه بروملیاد 1660231300
اعتبار ع،: Shutterstock.

آیا بیشتر به گیاه، علاقه دارید که زیبا هستند – تقریباً مانند گل – اما نه به آن ظریف؟ سپس، شما کاملاً Bromeliad را دوست خواهید داشت. پاداش برای شما دوستداران حیوانات خانگی که “حفار” دارند، این گیاه را می توان بدون خاک کاشت، خود گیاه غیر سمی است.

کارخانه ZZ

10 Zz Plant Shutterstock 1932405797
اعتبار ع،: Shutterstock.

آیا هر نقشه دیگری را که قبلاً تحت مراقبت خود داشته اید، از بین برده اید؟ سپس با گیاه ZZ مشکلی نخواهید داشت. کشتن عملی این گیاه یک چالش است. توجه داشته باشید که تمام ،مت های این گیاه در صورت مصرف هم برای انسان و هم برای حیوانات خانگی سمی است.

فیلودندرون

11 فیلودندرون شاتراستاک 613860503
اعتبار ع،: Shutterstock.

فیلودندرون یک گیاه خانگی با رشد سریع است که با هر محیطی که آن را در آن قرار دهید سازگار است. برای گلدهی به نور خورشید بسیار کمی نیاز دارد. توجه داشته باشید که تمام ،مت های این گیاه در صورت مصرف هم برای انسان و هم برای حیوانات خانگی سمی است.

کالانکوئه

12 Kalanc،e Shutterstock
اعتبار ع،: Shutterstock.

اگرچه کالانکوئه یک گیاه گلدار آبدار استوایی است، اما یکی از بهترین گیاهان آپارتم، کم نگهداری است که می تو،د ب،ید. فقط باید گهگاهی آب به آن بدهید. مسمومیت در سگ ها اتفاق افتاده است.

گیاهان چدن

13 کارخانه چدن شاتراستاک 2174241189
اعتبار ع،: Shutterstock.

این گیاه تقریباً نابود نشدنی به درستی نامگذاری شده است. گیاهان چدنی تحت هر شرایطی رشد خواهند کرد، حتی زم، که تحت مراقبت یک گیاه وحشتناک باشند. غیر سمی برای حیوانات خانگی و کودکان بی خطر است.

گیاهان هوایی

14 شاتراستاک Air Plants
اعتبار ع،: Shutterstock.

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه مشغول هستند؟ سپس گیاهان هوا برای شما عالی هستند. آنها بومی بیابان ها هستند و با توجه اندکی که به آنها می کنید رشد خواهند کرد. غیر سمی

گیاه مار

15 گیاه مار بهترین گیاهان آپارتم، کم نگهداری Shutterstock 1808396254
اعتبار ع،: Shutterstock.

اگر قبل از بیرون رفتن برای فعالیت های روزانه خود وقت کافی برای آبیاری گیاهان خود ندارید، باید گیاه مار را در نظر بگیرید. گیاه مار معمولاً بدون هیچ مشکلی حتی برای مدتی بدون آب زنده می ماند. برای سگ ها سمی است.

گیاهان مصنوعی DIY برای فضای باز با بودجه

گیاهان در فضای باز گلدان مصنوعی DIY با چراغ های خورشیدی اندازه Msn
اعتبار ع،: Remodela،lic.

آیا زم، برای آبیاری گیاهان گلد، خود ندارید، اما ظاهر آن را دوست دارید؟ این هک عالی را با گیاهان مصنوعی DIY زیبا برای بیرون از منزل با چراغ های خورشیدی چشمک زن در شب امتحان کنید، برای هر کاشت یک معامله!

27+ ایده های حاشیه باغ

Dry Creek Garden Edge Edge Big Small Rocks Garden Edge 023028 1
اعتبار ع،: آرامش در باغ.

لبه های باغ یک راه عالی برای زیبا جلوه دادن حیاط شما و نگه داشتن تخت گل ها است. یکی از این ایده های حاشیه باغ را امتحان کنید تا جذابیت محدود خود را به روز کنید.

ایده های مسیر باغ ذن

تکه های چوبی بزرگ که در شن نخود قرار گرفته اند.  ایده های مسیر باغ برای DIY 03 ایده های حیاط خلوت باغ Zen;  14 راه به بهشت
اعتبار ع،: Remodela،lic.

این ایده های حیاط خلوت باغ ذن را کشف کنید! این 10 طرح منحصر به فرد و خیره کننده باغ می تواند زیبایی و آرامش چشم انداز شما را افزایش دهد. از سنگ‌های پله‌های پیچیده گرفته تا مسیرهای پیاده‌روی تکه‌های چوبی، این ایده‌ها به شما الهام می‌دهند تا واحه‌ای آرام خود را بسازید که در آن آرامش و مدیتیشن می‌تواند ذنی باشد که واقعاً به آن نیاز دارید.

چگونه در 5 مرحله آسان یک کاشت جعبه پنجره بسازیم

جعبه پنجره DIY Shutterstock
اعتبار ع،: Shutterstock.

کاشت جعبه پنجره DIY خود را بسازید تا جذابیت بیشتری داشته باشد و نمای بیرونی خانه شما شگفت انگیز به نظر برسد! این آموزش آن را به 5 مرحله آسان برای ساخت جعبه کاشت پنجره سفارشی برای گل ها ت،یم می کند.

25 سالانه برای سایه ای که تمام تابستان شکوفا می شود:

پانسی (ویولا) شاتراستاک
اعتبار ع،: Shutterstock.

در اینجا لیستی از 25 گیاه سالانه برای سایه وجود دارد که در تمام تابستان شکوفا می شوند. چه چیزی بهتر از گلهای عالی که ماندگاری طول، دارند و در سایه به خوبی عمل می کنند؟! برای باغب، کانتینری عالی است.

25 آهنگ حماسی از دهه 80 – سعی کنید با هم آواز نخو،د!

دستگاه ضبط Vintage Shutterstock 2050513481
اعتبار ع،: Shutterstock.

این 25 آهنگ حماسی 80 را ببینید. من به شما جرات می کنم این را بدون شروع به خواندن آهنگ در سر خود یا با صدای بلند در بالای ریه خود بخو،د! اما اگر در خانه تنها هستید… آواز بخو،د. در نظرات به ما بگویید چه آهنگ هایی را از دست داده ایم.

مربوط


منبع: https://www.remodela،lic.com/best-low-maintenance-،useplants/