16 سبک چیدمان اتاق خواب ؛ زیبایی اتاق خواب را افزایش دهید معمارنو

اگر طراحی اتاق خواب شما به سبک روستیک است، استفاده از این سبدها را فراموش نکنید. میزهای کوچکی که در کنار تخت قرار می گیرند، فضای مناسبی برای قرار دادن یک سری از وسایل ایجاد می کنند. از کشوهای این میزها می توانید برای وسایل مختلف استفاده کنید و یک آباژور، گلدانی زیبا یا وسیله ای که در نظر دارید در دسترس شما باشد، بر روی آن قرار دهید.

  • اگر می‌خواهید اتاق خواب نوزادتان حالتی نوستالژی داشته‌باشد، می‌توانید از ترکیب رنگ آبی آسمانی با رنگ‌های سفید، آبی کاربنی، سرمه‌ای، خاکستری و … استفاده کنید.
  • دکوراسیون داخلی اتاق خواب، یکی از پراهمیت‌ترین بخش‌ها در هر خانه‌ای محسوب می‌شود.
  • علاوه بر این آینه سبب انعکاس نور محیط در فضا می شود و روشنایی فضا را دو برابر می کند .
  • پس از تخت خواب (یا حتی پیش از آن!) کمد مهم ترین و کلیدی ترین المان و مبلمان اتاق خواب است.
  • کف اتاق خواب را می توان با استفاده از پارکت یا سرامیک پوشش داد سپس یک قالیچه وسط آن پهن کرد .

اگر از فرش های کوچک استفاده می‌کنید بهتر است آن را پایین یا کنار تخت پهن کنید. این تخت دارای کتابخانه و 3 کشو است که به صورت پله ای طراحی شده اند. این تخت خواب دارای ویژگی های مختلف بوده و در سایز های مختلف تولید می شود. این محصول برای نوجوانان دختر و پسر و بزرگسالان نیز مناسب است و طیف سنی گسترده ای امکان استفاد.. هدف از راه اندازی فروشگاه آنلاین گلزار هوم ، ارائه سرویس بهتر در تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان گرامی و همچنین شفاف سازی قیمت های محصولات می باشد.

درس هایی از سینما برای طراحی دکوراسیون خانه

با این وجود بسیاری از افراد نمیدانند که چطوربا طراحی دکوراسیون اتاق خواب، چنین آرامشی را به خود هدیه کنند. خیلی از اوقات، اتاق خواب تبدیل به بی‌نظم‌ترین و کم اهمیت‌ترین اتاق خانه میشود. حتی گاهی برخی افراد به اشتباه تصور میکنند که اهمیت دکوراسیون پذیرایی یا دکوراسیون آشپزخانه به علت حضور میهمانان در آن، بیشتر است. چیدمان اتاق خواب با محل قرارگیری تختخواب شروع می شود، سمتی که سر را می گذاریم باید به سمت دیوار باشد، حتی در فنگ شویی هم جهت پاها نباید به سمت در باشد. پس سر تخت را جایی بگذارید که نهایتا پاهایتان هم روبروی در نباشد.

۴- برای چیدمان دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مشترک برای دو فرزند باید به چه نکاتی توجه داشت؟

بنابراین می توانید از ایده های دیگری همچون استفاده از پارچه به عنوان کاغذدیواری، آویزان کردن یک قالی کوچک روی دیوار و یا عکس برگردان برای آن کمک بگیرید. نهم؛ یک اتاق نورگیر را به عنوان اتاق خواب انتخاب کرده و بر روی نورپردازی دقیق و اصولی آن کار کنید. اگر تصمیم به خرید میز آرایشی دارید بهتر است انواعی از آن که دارای کشو است را خریداری نمایید، زیرا در این صورت می توانید از کشوهای آن برای وسایل اضافه استفاده کنید، بنابراین در انتخاب میز آرایش خود دقت نمایید. چراغ‌های دیواری‌ای می‌شوند که نورپردازی آن‌ها متمرکز آثار هنری روی دیوارها بوده و یا چراغ خواب‌هایی که لوازم جانبی را به زیبایی نمایان می‌کنند. از ویژگی‌های دیگر این سبک، استفاده از دیوارها و پارچه‌های صیقلی و براق در دکوراسیون اتاق است.

یکی دیگر از معیارهای مهم انتخاب سرویس خواب ارگونومیک بودن تشک آن است که در زمان خرید تشک برای تخت خواب باید توجه داشته باشیم که یک تشک استاندارد و ارگونومیک برای فرزندمان انتخاب کنیم. همچنین ملافه‌های گلدار و یا ملافه‌های ساده با بالشت‌های طرح‌دار می‌تواند باعث جلوه‌‌ای بیشتر در تخت‌خواب اتاق خواب دخترانه شود. فرش ها جزئی مهم و تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون اتاق خواب دو نفره هستند. امروزه فرش ها و قالیچه ها با طرح ها، رنگ ها و جنس های متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام جلوه ای متفاوت در اتاق ایجاد می کنند. برای انتخاب فرش هایی زیبا که مکمل دکوراسیون اتاق خواب شما باشد، باید به سبک اتاق، رنگ ها، جنس و مد جدید توجه کنید.

این کمدها انواع و طرح های مختلفی دارند و این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تم اتاق خواب، طرح مناسبی از آن را انتخاب نمایید. استفاده از پرده در طراحی اتاق خواب می تواند در ایجاد انسجام میان رنگ های به کار رفته در طراحی اتاق خواب تاثیرگذار باشد. بنابراین انتخاب نمونه ای مناسب از این المان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این سبک معمولا برای اتاق‌های بزرگ درنظر گرفته می‌شود زیرا اندازه لوازم آن بزرگ بوده و شامل بسیاری از وسایل کوچک و خرده ریزهای دیگر در چیدمان اتاق خواب می‌شود. دکوراسیون اغلب اتاق خواب ها در ایران معمولا از فضای کوچکی برخوردار می باشد، بنابراین باید استفاده بهینه ای از تمامی قسمتهای اتاق داشته باشید و دکوراسیونی طراحی کنید که علاوه بر فاکتور زیبایی مخل آرامش و استراحت نباشد. قفسه‌های چوبی برای گذاشتن کتاب‌ها کنار یک میز و تخت چوبی، ظاهر شیکی را به اتاق می‌دهند.