DIY سفر در زمان: 10 تغییر ساعت ذهنی!


آیا از نگاه ، به همان ساعت های خسته کننده قدیمی خسته شده اید؟ آیا می خواهید کمی شخصیت و سبک به خانه خود اضافه کنید؟ اگر چنین است، پس باید این ساعت‌های DIY را که باعث حسادت دوستانتان می‌شوند، بررسی کنید. از ساعت‌های ارتقا یافته تا ساعت‌های هنری مدرن، ما برای همه چیزهایی داریم. و بهتر از همه، انجام این پروژه ها نسبتاً آسان است، بنابراین می تو،د بلافاصله شروع به کار کنید. پس برای چی منتظری؟ شروع به مرور ایده های ما کنید و ببینید کدام یک برای شما من، است!

ساعت بتنی ساده

1 ساعت بتنی RM 061213
اعتبار ع،: خار لیمو برای Remodela،lic.

اعتبار ع،: خار لیمو برای Remodela،lic.

این ایده ساعت ساده برای افزودن یک لمس صنعتی مدرن به فضای شما عالی است. نحوه بازسازی این ساعت بتنی ساده را در اینجا بیابید.

ساعت Driftwood

2 نحوه ساخت ساعت با چوب دریفت 7 3 061203
اعتبار ع،: عادت پیشه من را حفظ کن.

برای بازسازی این زیبایی خیره‌کننده، یک کیت ساعت و یک تکه چوب رانده شده بردارید. این ساعت در مانتو خانه الهام گرفته از ساحل شما عالی به نظر می رسد. دستورالعمل‌های ساخت این را دریافت کنید ساعت چوبی اینجا.

ساعت تراشه رنگ

ساعت 3 دکوپاژ 061159
اعتبار ع،: صنایع دستی توسط آماندا.

یک ساعت دیواری قدیمی را با تراشه‌های رنگ و پود مد برای ظاهری مدرن به‌روزرس، کنید. شما می تو،د این پروژه را به صورت رایگان تکمیل کنید تا به یک آیتم تاریخ دار ظاهر جدیدی ببخشید. دریافت مسیر برای یک ساعت تراشه رنگ اینجا.


ساعت های قاب صرفه جویی شده

ساعت 4 قاب 061146
اعتبار ع،: The Hand Me Down House for Remodela،lic.

برای ساخت ساعتی منحصربفرد با ظاهری متمایز از قاب‌های مقرون به صرفه استفاده کنید. این ایده برای تبدیل یک چیز قدیمی به چیزی فوق العاده عالی است. در اینجا نحوه تبدیل قاب‌های پرهزینه را به ساعت بیاموزید.

ساعت مسی دو رنگ

ساعت 5a DIY Two Tone Copper Clock21 061139
اعتبار ع،: خانه جمع شده برای Remodela،lic.

ساخت این ساعت دو رنگ بسیار آسان است، اما سبک بسیار مدرنی را به فضای شما می آورد. جهت بازآفرینی a را پیدا کنید ساعت دو صدایی اینجا.


ساعت نجات یافته

6a نحوه رنگ آمیزی ساعت چوبی 061130
اعتبار ع،: Petticoat Junktion.

یک ساعت بسیار قدیمی با چند لایه رنگ ظاهری کاملاً جدید پیدا می کند. شما قرار است عاشق راه این چرخه بالا بروید. جزئیات را در اینجا بیابید تا پاسخ دهید ساعت ذخیره شده یک لیفت صورت.

کلاژ زیر دریا

7 استفاده مجدد از ساعت قدیمی زیر پین دریچه دریا 061120
اعتبار ع،: جعبه تصویر آبی.

اگر ساعتی دارید که در خانه شما از کار افتاده است، ممکن است بخواهید به ،وان یک کلاژ به آن جان تازه ای بدهید. این ایده برای افزودن هنری منحصر به فرد به فضای شما قابل ستایش است. دریابید که چگونه خودتان را بسازید زیر کلاژ دریا از یک ساعت قدیمی اینجا

آموزش S، The Difference Clock

تصویر هشتم 061113
اعتبار ع،: Craft Werk برای Remodela،lic.

با این ایده به یک ساعت قدیمی ظاهری کاملا جدید ببخشید. نتایج دقیقاً شبیه ساعت نقطه ای محبوب Damien Hirst است. آیا می تو،د تفاوت را مشخص کنید؟ نحوه ساخت این ساعت نقطه ای را در اینجا بیاموزید.

هک ساعت Ikea

9 Ikea Map Wall Clock Hack Ft3 S 061307
اعتبار ع،: Pillar Box Blue.

یک ساعت دیواری ارزان قیمت Ikea بگیرید و تنها با چند مرحله ساده آن را به یک ساعت نقشه خارق العاده تبدیل کنید. یاد بگیرید چگونه خودتان بسازید ساعت نقشه جه، Ikea اینجا.

ساعت دکوپاژ شده

10 ساعت تمام شده دکوپاژ شده با کاغذ برنج حداقل 061254
اعتبار ع،: چای و فراموشم کن.

این ایده از دکوپاژ برای ساخت ساعتی زیبا استفاده می کند که در هر اتاقی از خانه شما عالی به نظر می رسد. بیاموزید که چگونه یک ساعت قدیمی با دکوپاژ اینجا.

صفحات کتاب و دستمال کاغذی

11 صفحه کتاب کاغذ + دستمال + دکوپاژ + ساعت + 061247
اعتبار ع،: مجموع داستان های آنها.

این ایده دستمال‌های کاغذی را به ،وان یک صفحه ساعت فوق‌العاده عمل می‌کند. این ایده مقرون به صرفه است و می توان آن را با هر طرحی که دوست دارید سفارشی کرد. جزئیات نحوه استفاده را دریافت کنید دستمال کاغذی برای تغییر شکل ساعت اینجا.

هنر چهره ساعت

12 قطعه هنری صورت ،وس 061237
اعتبار ع،: خلاقیت درخت لیمو برای Remodela،lic.

این پروژه هنری ساعتی را می سازد که دوست دارید روی مانتو خود به نمایش بگذارید. این ایده زیبا است و برای بازسازی آن چندان پیچیده نیست. مسیرهای ساخت یک صفحه ساعت زیبا را در اینجا پیدا کنید.

ساعت درب

13 ساعت درب تغییر کاربری 4 422x800 061233
اعتبار ع،: چانه زنی برای Remodela،lic.

این ایده یک در قدیمی را به یک ساعت خیره کننده و بزرگتر از زندگی تبدیل می کند. برای تماشای زمان، این را در داخل یا خارج از منزل نمایش دهید. مسیرهایی را پیدا کنید که خودتان بسازید ساعت در اینجا


ساعت سوئدی

14 دیوار فینال ساعت سوئدی 015 برش خورده و ثابت کوچک 061223
اعتبار ع،: Remodela،lic.

منحنی های این ساعت سوئدی را دوست خواهید داشت. جسور، شیک است و مطمئناً به یک قطعه مورد علاقه در خانه شما تبدیل خواهد شد. نحوه ساخت این ساعت سوئدی را اینجا بیابید.

گیاهان مصنوعی DIY برای فضای باز با بودجه

گیاهان در فضای باز گلدان مصنوعی DIY با چراغ های خورشیدی اندازه Msn
اعتبار ع،: Remodela،lic.

آیا زم، برای آبیاری گیاهان گلد، خود ندارید، اما ظاهر آن را دوست دارید؟ این هک عالی را با گیاهان مصنوعی DIY زیبا برای بیرون از منزل با چراغ های خورشیدی چشمک زن در شب امتحان کنید، برای هر کاشت یک معامله!

چگونه در 5 مرحله آسان یک کاشت جعبه پنجره بسازیم

جعبه پنجره DIY Shutterstock
اعتبار ع،: Shutterstock.

کاشت جعبه پنجره DIY خود را بسازید تا جذابیت بیشتری داشته باشد و نمای بیرونی خانه شما شگفت انگیز به نظر برسد! این آموزش آن را به 5 مرحله آسان برای ساخت جعبه کاشت پنجره سفارشی برای گل ها ت،یم می کند.

نقشه های ساختم، مونوگرام DIY

ع، روی جلد کاشت مونوگرام فضای باز Diy 034347
اعتبار ع،: Ellery Designs for Remodela،lic.

این آموزش گام به گام و طرح‌های نجاری را برای ساختن این گلدان مونوگرام DIY بزرگ در فضای باز در نامه انتخابی خود دنبال کنید تا دکوراسیون ایوان جلویی دلپذیر و شخصی‌سازی شود.

چگونه یک روشویی کوتاه بلند کنیم

1 چگونه به یک روشویی حمام کوتاه قد اضافه کنیم آموزش چگونه روشویی حمام را بالا ببریم (36)
اعتبار ع،: Remodela،lic.

اگر روشویی در حمام شما خیلی کوتاه است، این آموزش را دنبال کنید تا چگونه یک روشویی کوتاه را بلند کنید تا ارتفاع بیشتری به آن بدهید (و دوباره از میز پیشخوان موجود استفاده کنید).

Declutter Fast: 7 موردی که کارشناسان می گویند باید رفت!

میز درهم ریخته لیدی شاتراستاک 95079337
اعتبار ع،: Shutterstock.

هر خانه ای نیاز به سازماندهی و چیدمان دارد تا زیبایی خود را به نمایش بگذارد. اگر فضای شما نامرتب است، در اینجا به شما آموزش می دهیم که چگونه سریع آن را تمیز کنید تا از شر این هفت مورد خلاص شوید!


C،ity Kmetzsch پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی یوتا در رشته طراحی داخلی، Remodela،lic را شروع کرد. Remodela،lic مک، است برای به اشتراک گذاشتن عشق خود به کوبیدن دیوارها و ساختن دوباره همه چیز برای اینکه نه تنها عملکرد، بلکه زیبایی را به خانه خود اضافه کند. آنها به همراه همسرش جاستین 6 خانه را بازسازی ،د و در حال کار روی خانه هفتم هستند. او مادر چهار دختر شگفت انگیز است. خانه سازی سرگرمی مورد علاقه اوست.


مربوط


منبع: https://www.remodela،lic.com/10-diy-clocks-ideas/