Oasis Awakened در فضای باز: 20 پروژه DIY که یک بهشت ​​در حیاط خلوت ایجاد می کند


تابستان بهترین زمان برای حذف چند پروژه DIY از لیست شماست. این مجموعه شامل چندین پروژه برای اتمام است که به انتقال حیاط شما به یک واحه تابست، کمک می کند که مورد حسادت محله شما خواهد بود.

آلاچیق آتش نش، با تاب

1a نحوه ساخت آلاچیق آتش سوزی حیاط خلوت برای تاب LWH Blog For Remodela،lic 050058
اعتبار ع،: وبلاگ LWH برای Remodela،lic.

این آلاچیق دارای تاب هایی است که آن را خاص، دنج و راحت می کند. این پروژه DIY را به حیاط خلوت خود اضافه کنید تا مهم، در تمام تابستان ادامه داشته باشد. طرح های آلاچیق Firepit با تاب را از اینجا دریافت کنید.

دومینوهای حیاط چوبی

2 دومینو حیاط Remodela،lic 30 050055
اعتبار ع،: Remodela،lic.

اگر می خواهید خانواده خود را تشویق کنید تا بیرون جمع شوند، این مجموعه بزرگ دومینوی کمک خواهد کرد! با یک بازی ک،یک که هرگز از مد نمی‌افتد، ساعت‌ها این بازی‌ها را بزرگ‌تر از زندگی بازی کنید. آموزش دومینوهای حیاط چوبی را از اینجا دریافت کنید.

تخت گل میکی موس

3 تخت میکی کاشت با بلوک های محوطه سازی و گل های قرمز و سفید Remodela،lic 050048
اعتبار ع،: Remodela،lic.

با این کار دستی، جادویی را به حیاط خود بیاورید که برای بچه‌ها و بچه‌ها جذاب باشد. تخت‌های گل میکی ماوس، لذتی از شادترین مکان روی زمین را به واحه حیاط خلوت شما می‌آورند که همه آن را مسحورکننده می‌دانند. دستورالعمل تخت گل میکی موس را از اینجا دریافت کنید.

DIY Yard Dice

4a DIY Yard Dice Rogue Engineer 31 050037
اعتبار ع،: مهندس سرکش برای Remodela،lic.

با این پروژه سرگرم کننده yahtzee diy بازی ها را بیرون ببرید. این تاس های چوبی بزرگ غیرقابل مقاومت هستند، شما می خواهید دوستان را دور هم جمع کنید تا بازی خود را ادامه دهید. دستورالعمل‌های تاس حیاط DIY را از اینجا دریافت کنید.

فضای غذاخوری در فضای باز با مبلمان ایکیا

5a اتاق غذاخوری در فضای باز با مبلمان IKEA @Remodela،lic 10 050027
اعتبار ع،: Remodela،lic.

با گزینه های مقرون به صرفه از Ikea یک منطقه ناهار خوری در فضای باز خیره کننده ایجاد کنید. شما عاشق رنگ های روشن موجود در این آرایش خواهید شد و اینکه همه این گزینه های شیک چقدر مقرون به صرفه هستند. الهام بخش این فضای ناهار خوری در فضای باز با مبلمان Ikea را از اینجا دریافت کنید.

نیمکت مدرن در فضای باز

6a نیمکت بتن مدرن و ردوود DIY @remodela،lic 8420 050016
اعتبار ع،: Remodela،lic.

با این نیمکت آسان و کاربردی که می تو،د این آ، هفته بسازید، صندلی اضافی اضافه کنید. هم از چوب و هم از بتن استفاده می‌کند تا فضایی عالی برای فضای بیرونی شما ایجاد کند که برای مهم،‌های تابست، شما صندلی ارائه می‌دهد. دستورالعمل‌های این نیمکت مدرن در فضای باز را از اینجا دریافت کنید.

صندلی های استراحت در فضای باز با قابلیت ذخیره سازی

7a صندلی تخت خواب کلی 050010
اعتبار ع،: کمربند ابزار او برای Remodela،lic.

صندلی های شیک را به عرشه خود اضافه کنید که به ،وان فضایی برای نگهداری صندلی ها، ،اب بازی های است، و موارد دیگر عمل می کند. این DIY مقرون به صرفه مطمئناً مورد تمجیدهای زیادی قرار می گیرد زیرا کاربردی، راحت و جذاب هستند. همچنین برای تکمیل آنها فقط حدود 100 دلار هزینه دارند. آموزش خواباندن صندلی های استراحت در فضای باز با قابلیت ذخیره سازی را دریافت کنید.

میز هشت ضلعی با پایه های مشبک

8a X Base Octagon Outdoor Coffee میز Hertoolbelt 050002
اعتبار ع،: کمربند ابزار او برای Remodela،lic.

بازسازی این ج، حتی برای مبتدیان آسان است و عالی به نظر می رسد! تصور کنید همه نزدیک‌ترین و عزیزترین شما در یک عصر تابست، دور این میز جمع شده‌اند و یک کوکتل و خنده با هم به اشتراک می‌گذارند و مطمئن خواهید بود که باید این را خودتان درست کنید. دستورالعمل‌های بازسازی این میز هشت ضلعی با پایه‌های مشبک را از اینجا دریافت کنید.

کوچه بولینگ DIY

9a 17 DIY Bowling Lane ساخته شده از چوب ضایعات ساخته شده در یک روز دست ساز توسط اشلی برجسته شده در @Remodela،lic 045955
اعتبار ع،: دست ساز با اشلی برای Remodela،lic.

امسال به بچه ها کاری هیجان انگیز بدهید که در حیاط خلوت انجام دهند. آنها قرار است برای این سالن بولینگ خانگی کاملاً کاسه شوند. این را برای دعوت به بازی که برای همه سنین غیرقابل مقاومت خواهد بود، درست کنید. دستورالعمل‌های ساخت این کوچه بولینگ DIY را از اینجا دریافت کنید.

میز نوار تاشو

10a 5 چگونه یک میز ارتفاع میله ای در مقابل خانه خود بسازیم توسط آزمایش شده و واقعی در @Remodela،lic 045947
اعتبار ع،: وبلاگ آزمایش شده و واقعی برای Remodela،lic.

اگر عرشه حیاط خلوت کوچکی دارید، از این میز تاشو آسان و مفید قدرد، خواهید کرد. صرفه جویی در فضا برای نقاط کوچک و بسیار کاربردی برای سرگرمی در خارج است. دستورالعمل‌های ساخت ج، نواری تاشو را از اینجا دریافت کنید.

سوراخ ذرت به اندازه بچه

11 ست کورن هول DIY 045937
اعتبار ع،: طرح‌های خانه پروویدنت برای Remodela،lic.

بچه ها این بازی ک،یک را که کمی کوچکتر برای آنها ساخته شده است، دوست خواهند داشت! Corn،le یک بازی کاملاً آمریکایی در حیاط خلوت است که برای همه مهم، ها و گردهمایی های تابست، در حیاط خلوت خود دوست خواهید داشت. دستورالعمل بازی با سوراخ ذرت به اندازه بچه را از اینجا دریافت کنید.

کاشت مونوگرام

12a حرف D مونوگرام سدر کاشت برای گل Remodela،lic 045930
اعتبار ع،: Remodela،lic.

این گلدان های دست ساز برای افزودن یک لمس شخصی به واحه حیاط خلوت شما عالی هستند. مهم نیست که نام شما با چه حرفی شروع می شود، می تو،د آن را در خانه از نو بسازید و جذابیت فوری را اضافه کنید. نحوه ساخت گلدان مونوگرام را در اینجا بیابید.

میز کو، نوشیدنی

میز قهوه خوری پالت روستیک 13a @remodela،lic 9188 045919
اعتبار ع،: Remodela،lic.

میزی بسازید که بتواند به ،وان یک خنک کننده برای حیاط خلوت شما کار کند. این میز برای یک مبتدی به اندازه کافی آسان است و بسیار زیباتر از یک خنک کننده پ،تیکی حجیم به نظر می رسد! دستورالعمل ساخت پالت چوبی روستیک با کو، نوشیدنی را از اینجا دریافت کنید.

چگونه یک باغچه باغ بسازیم

14 Garden Arbor@Remodela،lic 46 045908
اعتبار ع،: Remodela،lic.

اگر قصد برگزاری عروسی در حیاط خلوت خود را دارید، می تو،د این باغچه را با گزینه های چوبی مقرون به صرفه بازسازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید 2×4 برای شروع این پروژه باشکوه است. مسیرهای بازسازی این باغ باغ را در اینجا بیابید.

چگونه یک تخت باغی مرتفع بسازیم

15 20200403 113015 050105
اعتبار ع،: Remodela،lic.

تابستان امسال از مناظر طبیعی چشم پوشی کنید و این تخت های باغچه ای را که برای نگهداری آسان هستند، بازسازی کنید. در اینها چه می کارید؟ سبزیجات یا گل؟ نحوه ساختن یک تخت باغی مرتفع را در اینجا بیاموزید.

گیاهان مصنوعی DIY برای فضای باز با بودجه

گیاهان در فضای باز گلدان مصنوعی DIY با چراغ های خورشیدی اندازه Msn
اعتبار ع،: Remodela،lic.

آیا زم، برای آبیاری گیاهان گلد، خود ندارید، اما ظاهر آن را دوست دارید؟ این هک عالی را با گیاهان مصنوعی DIY زیبا برای بیرون از منزل با چراغ های خورشیدی چشمک زن در شب امتحان کنید، برای هر کاشت یک معامله!

27+ ایده های حاشیه باغ

Dry Creek Garden Edge Edge Big Small Rocks Garden Edge 023028 1
اعتبار ع،: آرامش در باغ.

لبه های باغ یک راه عالی برای زیبا جلوه دادن حیاط شما و نگه داشتن تخت گل ها است. یکی از این ایده های حاشیه باغ را امتحان کنید تا جذابیت محدود خود را به روز کنید.

ایده های مسیر باغ ذن

تکه های چوبی بزرگ که در شن نخود قرار گرفته اند.  ایده های مسیر باغ برای DIY 03 ایده های حیاط خلوت باغ Zen;  14 راه به بهشت
اعتبار ع،: Remodela،lic.

این ایده های حیاط خلوت باغ ذن را کشف کنید! این 10 طرح منحصر به فرد و خیره کننده باغ می تواند زیبایی و آرامش چشم انداز شما را افزایش دهد. از سنگ‌های پله‌های پیچیده گرفته تا مسیرهای پیاده‌روی تکه‌های چوبی، این ایده‌ها به شما الهام می‌دهند تا واحه‌ای آرام خود را بسازید که در آن آرامش و مدیتیشن می‌تواند ذنی باشد که واقعاً به آن نیاز دارید.

چگونه در 5 مرحله آسان یک کاشت جعبه پنجره بسازیم

جعبه پنجره DIY Shutterstock
اعتبار ع،: Shutterstock.

کاشت جعبه پنجره DIY خود را بسازید تا جذابیت بیشتری داشته باشد و نمای بیرونی خانه شما شگفت انگیز به نظر برسد! این آموزش آن را به 5 مرحله آسان برای ساخت جعبه کاشت پنجره سفارشی برای گل ها ت،یم می کند.

25 سالانه برای سایه ای که تمام تابستان شکوفا می شود:

پانسی (ویولا) شاتراستاک
اعتبار ع،: Shutterstock.

در اینجا لیستی از 25 گیاه سالانه برای سایه وجود دارد که در تمام تابستان شکوفا می شوند. چه چیزی بهتر از گلهای عالی که ماندگاری طول، دارند و در سایه به خوبی عمل می کنند؟! برای باغب، کانتینری عالی است.

مربوط


منبع: https://www.remodela،lic.com/diy-projects-to-turn-your-yard-into-a-summer-oasis/