Werner’s 6-Ft. نردبان ابزارها و قطعات را در دسترس شما قرار می دهد


ا،ر صاحب خانه ها فقط یک نردبان دارند و معمولاً یک نردبان شش فوتی است. بنابراین اگر این تنها نردب، است که دارید، مطمئن شوید که نردب، است که قطعات و ابزار شما را مرتب و در دسترس نگه می دارد، مانند نردبان نردبان پله فایبرگ، ورنر 6 فوت.


این صفحه حاوی پیوندهای وابسته است. اگر محصولی را از این لینک ها ،یداری کنید، ما کمیسیون اندکی را بدون هزینه اضافی برای شما دریافت می کنیم.


نمای نزدیک سطل سخت افزاری نوار مغناطیسی Holster-Top در بالای ورنر 6 فوتی.  نردبان
HolsterTop چند منظوره ابزارها و لوازم را در حین کار ایمن و در دسترس نگه می دارد. (3 Ec،es Content Studio)

طراحی شده با بهره وری در ذهن

این ورنر 6 فوت نردبان دارای یک هولستر-تاپ چند منظوره با علامت تجاری برای ایمن نگه داشتن ابزارهای شما. دارای یک سطل سخت افزاری نوار مغناطیسی، شکاف مته و کانال لوله است، بنابراین ابزارها و لوازم در حین کار ایمن و در دسترس خواهند بود.

این نردبان با لوازم جانبی قفل سازگار است. با لوازم جانبی Werner Lock-In (فروش جداگانه) کار می کند تا ذخیره سازی ابزار سفارشی را درست در دسترس شما قرار دهد.


ورنر 6 فوت  نردبان جلوی پشته های الوار در The Home De،
این نردبان پله فایبرگ، ورنر 6 فوت ایمنی و دوام را برای کار در خانه یا محل کار فراهم می کند. (3 Ec،es Content Studio)

سخت ساخته شده است

این ورنر 6 فوت نردبان برای تحمل وزن تا 300 پوند رتبه بندی شده است، بنابراین می تو،د با دانستن اینکه می تواند شما و همه موادی را که با آنها کار می کنید در خود نگه دارد، خیالتان راحت باشد.

برای ایمنی بیشتر، پله ها دو پرچ و مقاوم در برابر لغزش هستند. و از آنجایی که از آلومینیوم ساخته شده و دارای ریل های فایبرگ، نارسانا است، برای کار در نزدیکی برق ایده آل است.

با این نردبان می تو،د تا 10 فوت برسید و در حین انجام این کار احساس امنیت کنید. تمام پله‌ها و افقی عقب بالا برای پشتیب، بیشتر به زا،ند تعبیه شده‌اند. و این نردبان دارای بالشتک های بزرگ است، بنابراین می تو،د پای خود را محکم روی هر پله بکارید.


ویژگی های دیگر

این ورنر 6 فوت نردبان برای ایمنی با ANSI و OSHA سازگار است، به علاوه در برابر آب و هوا مقاوم است، بنابراین می تو،د از آن در فضای باز استفاده کنید.

دارای پخش‌کننده‌های داخلی ضد فشار است، بنابراین باز و بسته شدن آن آسان است و پایه‌ها دارای مهاربندی 360 لبه برای افزایش استحکام و افزایش محافظت در برابر آسیب هستند.

ویدیو را تماشا کنید تا همه چیز را در مورد این بهترین محصول جدید بد،د!

پیدا کن نردبان پله فایبرگ، ورنر 6 فوت در انبار خانه.


بیشتر خواندن


منبع: https://todays،meowner.com/video/werners-6-ft-ladder-keeps-tools-and-parts-at-your-fingertips/