11 مورد از منحصر به فردترین و بی نظیرترین خانه هایی که در سال 2022 دیدیم


منتشر شده حدود 4 ساعت پیش

خانه برای همه م،ی متفاوتی دارد – چه یک آپارتمان استودیویی، یک استعماری ک،یک یا چیزی غیر متعارف – اما دیدن اینکه مردم چگونه خانه‌های مربوطه خود را مبلمان می‌کنند و زندگی می‌کنند همیشه لذت بخش است. برای من خوش شانس است، امسال توانستم به خانه های بسیار منحصر به فرد و شگفت انگیزی نگاه کنم، از یک اتوبوس مدرسه بازسازی شده با چرخ، یک مهمانخانه ساخته شده با عدل های کاه، تا یک کابین روی پایه در آفریقای ج،ی. . 11 مورد از بی نظیرترین خانه های آپارتمان تراپی را که امسال بازدید کرده اند، در ادامه بخو،د.

برای مطالب بیشتر مانند این دنبال کنید

1. قاب A سبک و مطبوع

در حالی که یک قاب زیبای A در جنگل مطمئناً یک تعطیلات آ، هفته ایده آل است، این خانواده به اندازه کافی خوش شانس هستند که در تمام طول سال در این خانه الهام گرفته از اسکاندیناوی در میشیگان زندگی می کنند. می نویسد: “چیزی که ما بیشتر از همه در مورد کلبه دوست داریم، جذابیت منحصر به فرد آن است، و اینکه چگونه آن را برای خانواده کوچک خود به صورت سفارشی بازسازی کرده ایم.” کورتنی هال، که این خانه را با شریک زندگی، بچه ها و سگ و ،گوشش به اشتراک می گذارد. ما یک ملک برای تعطیلات را به یک خانه تمام وقت در یکی از زیباترین مکان‌ها تبدیل کردیم که می‌تو،م فرزندان خود را بزرگ کنیم و به خانواده نزدیک‌تر باشیم. ما دسترسی کامل به Nubs Nob، Boyne Highlands، North Country Trail برای دوچرخه‌سواری در کوهستان و پیاده‌روی داریم، این فهرست ادامه دارد.»

2. آپارتمان استودیویی کاملا سفید با تم ابری

آیا تا به حال وارد ابر شده اید؟ خب، دیدن یک تور از آپارتمان بلندمرتبه تینان سینک در نیویورک قطعا تا جایی که می تو،د بدون قرار گرفتن در یک ابر به آن نزدیک شوید. «محل من با تم ابری است. بدیهی است که تینان می‌گوید: «اما به‌طور مشخص‌تر، می‌خواستم آن را مانند یک سوئیت ماه عسل دهه 1950، یک کوکتل‌لنج، یک اتاق پودر، عمارت پلی‌بوی، یک ترمینال TSA در دهه 1960 و یک ایستگاه فضایی همجنس‌گرایان در ابرها باشد. صادقانه بگویم من آن را میخکوب کردم.» او این کار را با مبلمان منحنی و سفید، یک لامپ ابری DIY («یک روز تمام طول کشید و بعد از سه روز نمی‌توانستم دست راستم را احساس کنم، اما ارزشش را داشت») و آثار هنری ساده و مطبوع انجام داد.

3. Airstream با طراحی بی عیب و نقص

تالیا درباره اتوبوس «اسکولی» که او، اندی و فرزندشان با آن سفر می‌کنند، توضیح می‌دهد: «ما در واقع خانه‌مان را از طریق حراج eBay ،یداری کردیم، منظره‌ای دیده نشده بود. ! دو ماه پس از همه گیری، ما جهش کردیم و به عقب نگاه نکردیم! ما این اتوبوس را 100 درصد خودمان تبدیل کردیم. این یک سفر شگفت انگیز بوده است. ما حتی آماده‌ایم تا تبدیل اتوبوس‌ها را برای دیگران شروع کنیم تا آنها نیز از این ماجراجویی لذت ببرند!» اکنون، اتوبوس با یک حمام بزرگ، آشپزخانه کامل و دو اتاق خواب کامل شده است تا خانواده سه نفره را در خود جای دهد.

4. ایو، که سه فصل به خانه تبدیل شده است

«در 35 سال گذشته در دریاچه‌ای در کوه‌های سفید نیوهمپشایر تعطیلات خود را گذرانده‌ام، جایی که خانواده‌ام خانه‌ای در تمام طول سال دارند (که بیش از یک دهه پیش در آپارتمان‌درم، مشخص شده بود) به‌علاوه یک کابین کوچک همسایه. متأسفانه، چند سال پیش، آ،ژی شدیدی به کپک زدم و خانه و کابین، علی‌رغم تلاش‌های ما برای اصلاح، برای من خیلی کپک‌زده شد. با روکش های پل،ی قابل جابجایی برای صفحه نمایش و گرمکن های فضایی، می توانم تا ماه اکتبر در آنجا باشم. من یک سینک، آشپزخانه کوچک و دوش در فضای باز اضافه کردم، بنابراین تنها دلیلی که باید به داخل کابین بروم استفاده از توالت است. من عمیقاً سپاسگزار و خوش شانس هستم که به این راه حل دست یافتم زیرا دریاچه نقطه مورد علاقه من در جهان است.

5. آپارتمان کاملاً گرد، به سبک دهه 1980

مطمئناً هر روز نیست که شما یک آپارتمان کاملاً گرد می بینید، اما علیرغم دشواری تج، چنین مک، منحصر به فرد، میا سرزمین عجایب دهه 80 را در خانه خود در مونیخ آلمان ایجاد کرده است. او می‌گوید: «من می‌خواستم میراث خانه را در فضای داخلی خود منع، کنم، بنابراین سبک خود را ،یبی از گلم دهه 70 و طراحی دهه 80 توصیف می‌کنم (ممفیس، پست مدرنیسم). من عاشق بازی با رنگ‌ها، مواد، شکل‌ها و ال،ای گرافیکی هستم و همیشه سعی می‌کنم تعادل من،ی بین آرامش‌بخش و پررنگ پیدا کنم، مثلاً با ،یب پاستل‌های ملایم با رنگ‌های پر جنب و جوش. بزرگترین چالش قطعا چیدمان گرد آپارتمان بود. ما به زندگی در خانه های مربعی عادت داشتیم، بنابراین برای ما آسان نبود که به هر اتاق ساختاری منطقی بدهیم.»

6. صورتی، غیرفعال خورشیدی ADU ساخته شده از عدل نی

تصور کنید از شما دعوت شده است که با یک دوست بم،د، اما به جای یک اتاق مهمان، آنها یک مهمانخانه کامل دارند که از… عدل های کاه ساخته شده است. بله، آلیسون گرین و Dan Theriault عدل کاه خورشیدی غیرفعال صورتی رنگ خود را در حیاط خلوت Boise، آیداهو، ساختند تا هنگام بازدید مهمانان کمی فضای اضافی به ما بدهد. ما بقیه زمان آن را اجاره دهید زیرا ما دوست داریم زیبایی ساختمان عدل کاه را با دیگران به اشتراک بگذاریم. ما با متخصصان محلی برای ساخت و ساز/لوله کشی/برق کار کردیم و خودمان تکمیل را طی دو سال طول، انجام دادیم. ما سال هاست که به ساختمان های طبیعی علاقه مند بوده ایم، بنابراین این پروژه نقطه اوج یک رویا است.

برای بسیاری از ما، رویای کودکی زندگی در یک خانه درختی هرگز از بین نمی رود، بنابراین دیدن آن حسادت آور است. ویل ساترلند و سابرینا هارتلی رویا را در خانه درختی 164 فوت مربعی خود در شپردزتاون ویرجینیای غربی زندگی می کنند. در حالی که این زوج دارای اقامتگاه اصلی در ملک هستند، خانه درختی رویایی برای ویل برآورده شد، که همراه با همسر درخت‌کارش (راحتی!) سلامت طول،‌مدت درخت و خانه درختی را با “پیچ و مهره‌های ،باندن خانه درختی سنگین معروف به ،وان” تضمین ،د. “TABS” همراه با براکت های لغزنده که امکان رشد و حرکت درخت را فراهم می کند.” وقتی ویل و سابرینا در میان درختان زندگی نمی کنند، خانه درختی را با دوستان، خانواده و آن را در AirBnb فهرست کنید.

8. کابین چوبی روی رکاب با سقف چمنی

امی کیوی و نامزدش، مریک، چیزی از یک کتاب داستان را در کابین چوبی آفریقای ج،ی زندگی می کنند. امی می‌گوید: «تول، (نام خانه) از تمام چوب ساخته شده است و روی پایه‌هایی مشرف به جنگل قدیمی Tsitsikamma ایستاده است. فضا. شما بلافاصله احساس می کنید که با طبیعت اطراف خود مرتبط هستید. بالای استودیوی من سقف چمنی است و در داخل خانه دیوارهای مستقیم بسیار کمی پیدا خواهید کرد! منحنی ها، احساس طرح باز، و ارتباط با طبیعت (به م،ای واقعی کلمه بالای سر ما!) فضایی شبیه رحم ایجاد می کند و به جادوی خانه کمک می کند.

9. قصیده ای در تمام طول سال برای فصل شبح وار

پر از ،ت، لوسترهای دست ساز اختاپوس، و تن ها جزئیات گچ ریخته گری، آدام والاکویج به قول او یک «نمایش عجیب و غریب به سبک ویکتوریایی» در فیلادلفیا، پنسیلو،ا ایجاد کرده است. او سبک خود را به ،وان ،یبی از شهرهای ساحلی Wildwood، نیوجرسی، و کیپ می، نیوجرسی توصیف می کند. وایلد وودز به‌خاطر متل‌های زیبای نئون دهه 50، متل‌های مدرن و پیاده‌روی در اواسط قرن شهرت دارد. و کیپ می به خاطر شیرینی زنجفیلی ویکتوریایی اش معروف است.

10. استودیو Oddly Shaped Chicago در باریکترین نقطه خود تنها سه فوت عرض دارد.

Ainsley Fleetwood در این آپارتمان استودیویی 460 فوت مربعی در محله Rogers Park شیکاگو زندگی می کند و چیدمان قطعا یکی از جالب ترین چیزهای آن است. او می‌گوید: «با دیدن استودیو برای خودم، من از شخصیت آن قدرد، کردم و جرقه‌ای از هیجان را احساس کردم که به شکار آپارتمان من پایان داد. این ساختمان در امتداد یک کوچه مورب ساخته شده است و واحد من رو به کوچه و در انتهای ساختمان است، به طوری که باریک ترین نوک آپارتمان من فقط حدود سه فوت عرض دارد. برای مبارزه با چیدمان عجیب، آینزلی به جای یک کاناپه و تخت معمولی، دو تخت خواب دارد و تمام دارایی های خود را در کنار هم نگه می دارد تا فضا را به هم نریزد.

11. «فراو، عجیب» را با دیوارهای کلاژ در آغوش می‌گیرد

در حالی که استودیوی مایا “مارتی” مارتین-آدری در سمت بالا وست ساید ممکن است از نظر ساختار استاندارد باشد، پوشش دیوار چیزی غیر از این است. مایا تصمیم گرفت به جای رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری با پوست و ،ب، یک کولاژ همیشه در حال تغییر راه اندازی کند. او می‌گوید: «من در دانشگاه شروع به ضبط ع،‌ها، آثار هنری، یادداشت‌های دوستان و موارد دیگر کردم. این خویشاوندی است که بر روی کاغذ ارائه شده است، تجلی پر هرج و مرج و فراگیر مردم و فضاهایی که دوستشان دارم و دوستشان داشته ام. سروصدا، روشنایی و فراو، کلاژ فرو می ریزد و زمان را عجیب می کند – همه چیزهایی که برای من مهم بوده است، همه افرادی که بوده ام، و همه عزیزان و تجربیاتی که به من شکل داده اند، یکباره با هم غوغا می کنند. این به من احساس سیری می دهد.»
منبع: https://www.apartmenttherapy.com/most-unique-،use-tours-2022-37198293?utm_source=RSS&utm_medium=feed&utm_campaign=Category%2FChannel%3A+main