13 ایده “دکوراسیون اتاق خواب 6 متری” فوق العاده زیبا؛ دکوراسیون اتاق خواب کوچک سه کنج-پارسیان دکور

نور محیطی و عمومی اتاق خواب، به‌طور معمول از سقف به وسیله آویز و چراغ های تو کار تامین می شود. اما برای میز آرایش و مطالعه نیز باید نور جداگانه ای تامین کرد. پس در بالا یا دو طرف آینه باید چراغ دیوارکوب نصب کرد و روی میز پاتختی از آباژور استفاده کرد. اتاق خواب به فضای خصوصی محصوری گفته می‌شود که برای خواب شب یا استراحت در روز به‌کار می‌رود.حدود یک‌ سوم زندگی انسان ها در خواب می‌گذرد و بخش زیادی از این مدت در اتاق خواب سپری می‌شود. علاوه بر آن، یک اتاق خواب معمولی ممکن است با کمد، میز پای تختخواب، میز تحریر یا میز آرایش و گنجه کشودار مجهز شود. از اواسط قرن بیستم به این‌سو، در مناطق ثروتمندتر، برخی از اتاق خواب‌ها دارای سرویس بهداشتی جداگانه شده‌اند.

  • اتاق خواب مکانی است که در آن روز را هم آغاز می‌کنیم و هم به پایان می‌رسانیم، بنابراین ایجاد یک فضای مناسب در اتاق خواب بسیار ضروری است.
  • همچنین لوستر زیبایی که از سقف آویزان است به سبک این اتاق خواب جلوه بهتری می‌دهد.
  • اتاق خواب به فضای خصوصی محصوری گفته می‌شود که برای خواب شب یا استراحت در روز به‌کار می‌رود.حدود یک‌ سوم زندگی انسان ها در خواب می‌گذرد و بخش زیادی از این مدت در اتاق خواب سپری می‌شود.

اتاق خواب مکانی است که در آن روز را هم آغاز می‌کنیم و هم به پایان می‌رسانیم، بنابراین ایجاد یک فضای مناسب در اتاق خواب بسیار ضروری است. از وسایل تزئینی، تابلوها، اکسسوری های آویز یا دیواری و حتی فرش یا گلیم های خاص برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب زیبا استفاده کنید. امروزه سبک های مینیمالیسم به عنوان دکوراسیون اتاق خواب زیبا از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

تغییر رنگ دیزاین و دکور اتاق خواب

فراموش نکنید بالای تختخواب بهتر است به دیوار اصلی اتاق چسبیده باشد. برای تختخواب یک نفره به دلیل کوچکتر بودن و استفاده یک نفر از آن آزادی عمل بیشتری وجود دارد. ترکیب رنگ آبی آسمانی و سفید، برای داشتن یک دکوراسیون شیک، عالی است. اما شما می‌توانید با سفارش این طرح به سلام ساختمان، با کمترین قیمت ممکن آن را اجرا کنید.

هیچ چیز مانند ملحفه های زیبا نمی تواند دکوراسیون اتاق خواب 12 متری دخترانه و پسرانه را مجلل و عالی نشان دهد. بهتر است در انتخاب ملحفه دقت زیادی داشته باشید و محصولاتی را انتخاب کنید که به راحتی شسته و تمیز می شوند و مجددا زیبایی را به اتاق خواب شما اضافه می کنند. راه حل های دیگری که می توانید برای این منظور استفاده کنید شامل استفاده از شابلون یا کاغذ دیواری سقف، افزودن عناصر معماری به شکل تیرها یا قالب ها یا استفاده از رنگ های تزئینی است.

استفاده از چوب و نور طبیعی برای دکوراسیون اتاق خواب زیبا

در واقع این تاثیر را مدیون دوران صنعتی شدن است که در آن استفاده از عناصری همچون آلومینیوم، شیشه و استنلس استیل در دیزاین رونق زیادی گرفت. البته سبک مدرن با استفاده از عناصر دیزاین چوبی همچون کتابخانه خانگی یا صندلی چوبی، تا حدودی حس و حال سبک روستیک نیز به خود می گیرد. بهترین رنگی که میتوان برای اتاق کودک انتخاب کرد کدام است؟ 40 مدل از بهترین رنگهای زیبا و جذاب را مشاهده کنید تا به بهترین انتخاب برسید.

هنگام تغییر دکوراسیون اتاق خواب به این نکات توجه کنید

شما می‌توانید این تخت و کمد خاص را از هرجای ایران به ما سفارش دهید. ما به شما چندین متخصص معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آن‌ها قیمت بگیرید و سپس یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و با او قرارداد مجله خبری دکوراسیون ببندید. فضای شلوغ و درهم ریخته، باعث انتقال اضطراب می شود و آرامش را از بین می برد. بنابراین برای حفظ آرامش فضای اتاق خواب، بهتر است که وسایل غیر ضروری را در کمد و کمد دیواری قرار داد.