16 سبک چیدمان اتاق خواب ؛ زیبایی اتاق خواب را افزایش دهید معمارنو

اگر به دنبال ایجاد نوعی گالری دیواری هستید که به روز کردن آن راحت تر باشد بهتر است برای نشان دادن تصاویر از ایده های دیگر جز قاب عکس استفاده کنید. به عنوان مثال آن ها را از ریسه های نوری آویزان و فضایی رمانتیک خلق کنید. این فضا می تواند بخشی از اتاق خواب باشد که از آن برای مطالعه و یا ریلکس کردن کمک می گیرید.

اما یکی از ترند های محبوبی که در اتاق خواب های نسل جدید پیش روی ما قرار می گیرد، لوستر های سقفی ای هستند که دقیقا بالای تخت خواب از سقف آویزان می شوند. چنین نور پردازی ای در اتاقی باریک، هم باعث ایجاد فضایی شلوغ نخواهد شد و هم چنین باعث می شود تا سقف از آن چه که هست بلند تر دیده شده و طبیعا فضایی دلباز تر ایجاد شود. تخت خواب هایی که در زیر آن ها فضایی برای جاسازی اشیاء وجود دارد تقریبا برای تمام اتاق خواب ها مناسب هستند. اما در سال های اخیر طراحی های جدیدی برای این مدل تخت خواب ها ایجاد شده است که برای دسترسی به فضای زیر آن ها نیازی نیست که حتما تشک تخت را بلند کنید. با ایجاد کشو های متعدد در اطراف تخت خواب، دسترسی به این فضا بسیار ساده تر خواهد بود. این مدل تخت خواب ها برای اتاق های باریک و کوچک انتخاب ایده آلی به شمار می روند.

  • مثلا اگر در اتاق از وسایل و دکوری‌های زیادی استفاده شده است بهتر است طرحی که برای فرش و پرده در نظر می‌گیریم ساده‌تر و خلوت‌تر باشد.
  • و در نهایت چه دکور جذابی برای آن پسرهایی که عاشق جهانگردی هستند.
  • بسیاری از افراد در سالن منزل ترس از دلگیر شدن فضا دارند و ریسک کمی در این قسمت میکنند.
  • از زمان قدیم طراحی دکوراسیون داخلی یکی از مهمترین بخشهای ساختمان بود.

با این کار هم ارتفاع اتاق کمتر به نظر می رسد و هم فضایی صمیمی تر ایجاد می شود. برای دیزاین سقف همچنین می توانید از کاغذدیواری و یا ایجاد طرح های مختلف رنگی استفاده کنید. به اعتقاد بسیاری از طراحان داخلی سقف دیوار پنجم اتاق است که فرصت مناسبی برای ارتقای دیزاین فضا در اختیار ما قرار می دهد. زمانی که روی تختخواب خود دراز می کشید حداقل لحظه ای چشم شما به سقف می افتد و احتمالا با بخشی خالی و ساده روبه رو می شوید. فراموش نکنید رنگی که برای سقف انتخاب می کنید بهتر است یک درجه از رنگ دیوارها روشن تر باشد. در چیدمان اتاق خواب نیاز نیست قوانینی سنتی را که از این کار در ذهن دارید، رعایت کنید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه کره ای

نور در یک محیط بسیار تاثیرگذار است و اکثریت افراد اتاق هایی که دارای پنجره یا درب هستند و نور بیرون را به داخل منعکس می کنند را دوست دارند . برای نورپردازی دکوراسیون اتاق خواب می توانید از سقف کاذب ، کناف و لوسترهای مخصوص اتاق خواب استفاده کنید . آباژور نیز یکی از ابزارهای شیکی است که جهت نورپردازی استفاده می شود . پنجره در دکوراسیون سبب می شود نور داخلی و یک منظره تماشایی برای اتاق فراهم شود و انرژی و اشتیاق کافی پس از استراحت برای شروع یک روز جدید فراهم شود . سرویس خواب هایی که از جنس چوب هستند جزو محبوب ترین های سرویس خواب ها برای اتاق خواب می باشند.

اگه میخوای کابینتت رو عوض کنی، قیمت دقیق کابینت رو از کابینت ساز حرفه ای بگیر! فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

دو صندلی زیبا و راحت در کنار پنجره در نظر بگیرید تا فضای دو نفره دلنشینی ایجاد کند. جایی را برای خود تعبیه کنید که بتوانید کتاب بخوانید و از منظره بیرون لذت ببرید. یک میزگرد کوچک جایی برای خوردن قهوه صبحگاهی آرامش شما را دو چندان می‌کند. در طراحی دکوراسیون خواب مستر نیز به دلیل متراژ بالا چنین فضایی در نظر گرفته می‌شود. افرادی که می‌خواهند برای دکوراسیون منزل و اتاق خواب خود وسایل مختلفی مانند مبلمان و سرویس خواب خریداری کنند بیشترشان به علت عدم آگاهی کافی در مورد چیدمان و دکوراسیون دچار اشتباهاتی می شوند که باع..

تضاد بین رنگ روشن و تیره حتی در استفاده از وسایل تزئینی هم جذابیت خاصی دارد. برای مثال تهیه شلف بالا هزینه چندانی ندارد و به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید و در کنار رنگ تیره سایر وسایل اتاق از آن استفاده کنید. عین طرح بالا را می‌توانید به متخصصین سلام ساختمان سفارش دهید. چون دکوراتورهای ما ارزیابی شده هستند، خیالتان می‌تواند راحت باشد که دقیقا همین طرح را با همین کیفیت تحویل شما می‌دهند.

المان های موثر در دکوراسیون اتاق خواب کدامند؟

اگر می خواهید جلوه خاصی به اتاق خواب خود ببخشید ، رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری سقف خود را با یک رنگ یا طرح ظریف در نظر بگیرید، حتی می توانید به فکر انجام یک سقف قالب دار باشید. فرش با توجه به این که کف اتاق خواب را می‌پوشاند تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون اتاق دارد بنابراین باید در زمان انتخاب فرش برای اتاق خواب به موارد بسیار زیادی توجه داشته باشیم. یکی از آن موارد سبک طراحی فرش است که آن را با توجه به سبک دکوراسیون اتاق خواب دخترانه باید انتخاب کنیم. مثلا از یک فرش با طراحی کلاسیک برای یک اتاق دخترانه با طراحی مدرن استفاده نکنیم. اما در این مقاله قصد داریم به یکی از مهم‌ترین دکورها یعنی دکور اتاق خواب دخترانه بپردازیم و ایده‌‌های جدیدی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم. شما می‌توانید با الهام گرفتن از این ایده‌ها بهترین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را بر اساس سلیقه خود انتخاب و چیدمان کنید.