16 سبک چیدمان اتاق خواب ؛ زیبایی اتاق خواب را افزایش دهید معمارنو

این دکوراسیون توسط یکی از متخصصین سلام ساختمان که در کرج هستند، با بهترین قیمت ممکن ساخته شده است. اخیراً بسیاری از افراد به خصوص دختران اتاق خواب خود را به اتاق خواب کره ای تبدیل می کنند. به دلیل درامی است که آنها تماشا کردند که اتاق خواب را نشان می دهد که جذابیت خاص خود را دارد. در ادامه تصاویر دکور اتاق خواب دخترانه کره ای را مشاهده می کنید. تم رنگی آبی ، سفید ، مشکی ، طوسی ، سبز و قهوه ای به خصوص ترکیب مشکی ، در اتاق خواب پسران زیاد به چشم می خورد .

  • اخیراً بسیاری از افراد به خصوص دختران اتاق خواب خود را به اتاق خواب کره ای تبدیل می کنند.
  • در این راستا کافی است ابتدا با غلتک سطح مورد نظر را رنگ آمیزی کنید و سپس با یک اسفنج دریایی روی آن ضربه بزنید.
  • در سبک کلاسیک از سرویس خواب و وسایل منبت کاری شده و تخت های دارای تاج بلند بهره می گیرند و در دکوراسیون مدرن از سرویس خواب های مدرن و با طرح و نقش های ساده استفاده می کنند .

راه حل دیگر قراردادن میز جلوی تختخواب است که البته در این حالت فضای کافی برای عبور از بین صندلی و پنجره را مد نظر داشته باشید که آن را ابعاد میز مشخص می کند و حداقل اندازه آن نیم متر است. در این تصاویر قفسه کتاب و فضایی برای کار و مکانی برای استراحت به طرز ماهرانه ای چیدمان شده اند. برای صرفه جویی در فضا می توانید چند کمد یا قفسه های باز را در فضای بالای تخت نصب کنید.

آموزشی کامل برای ترمیم کاغذ دیواری های منزلتان + فیلم

بنابراین اگر منزل شما بسیار بزرگ است یا یک سوئیت خیلی جمع و جور بیست یا سی متری در اختیار دارید ممکن است برخی از راهکارها برایتان مفید نباشند. 1- بخش پلتفرم اینترنتی وبسایت خوگر اتفاقی تازه است که جای خالی آن در صنعت مبلمان احساس می شد. خوگر در حوزه مبلمان، دکوراسیون و ساختمان پایگاه اطلاعاتی کالاهای قابل دسترسی را ایجاد کرده است.

می توانید از رنگ های سفید، صورتی، گلبهی و یا رنگ های قرمز و بنفش و یا نارنجی برای دیوار ها، مبلمان و اکسسوری ها جهت رنگ اتاق خواب دخترانه خود استفاده نمایید. بعضی ها سقف ساده دوست دارند و فقط با رنگ آمیزی ، زیبایی سقف را تکمیل می کنند . بعضی ها ترجیح می دهند با اجرای سقف کاذب طراحی زیبا و جذابی را برای سقف اتاق خواب فراهم کنند . خیلی ها با نمای ستاره ای یا اقیانوس توسط سقف کاذب فضای جذابی را برای اتاق خواب ایجاد می کنند . تزئین سقف با تور یکی از ایده های جذاب دیگر برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب است .

در صورتی که شما به یک سبک دکوراسیون علاقه داشته باشید هم می توانید از وسایلی مدرن در این سبک استفاده کنید. با فضایی به سبک روستایی و راحت و صمیمی است، تخت و وسایل چوبی و طبیعی در آن به کار می رود. کسانی که سبک روستیک را انتخاب می کنند باید بر چوب با بافت نمایان و ساییده شده، فلز تیره که انگار کهنه شده و پارچه های چند لایه تمرکز کنند. در این اتاق خواب، می توانید به سرعت انرژی از دست رفته در طول روز را بدست آورید. به معنی عشق به خانه، فضای گرم و راحت و محیطی که فقط از اجزای خوشایند تشکیل شده است. هوگه یکی از سبک های محبوب برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب دو نفره در سال جدید است.

آشنایی با دکوراسیون اتاق خواب

در این راستا از کاغذدیواری یا تکنیک های رنگ آمیزی که در بالا به آن ها اشاره شد برای یکی از دیوارهای اتاق خواب استفاده کنید و برای بقیه دیوارها از رنگی خنثی کمک بگیرید تا طرح مورد نظر برجسته شود. استفاده از استندهای گلدانی یک راه ساده و ایده آل برای نظم دادن به گلدان های متعدد در دکوراسیون اتاق خواب است. به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که چه استندها و چه آویزهای گلدانی لازمست به حد قابل قبولی از فضای تخت خواب دور بوده و در مکانی چیدمان شوند که در صورت سقوط آسیبی به افراد در حال استراحت وارد نشود. یکی دیگر از عناصر کلیدی طراحی دکوراسیون اتاق خواب سنتی، استفاده از چوب‌های تیره و رنگ‌های به مراتب چشمگیر است. برای جفت شدن با چوب تیره‌تر و مبلمان اتاق، رنگ‌ دیوارها یا کاغذ دیواری‌ اتاق خواب معمولاً خنثی‌ و متوسط ​​هستند.

در این مطلب تصاویری جدید و متنوع از انواع طراحی و چیدمان اتاق خواب ایرانی گردآوری کرده ایم که در ادامه می توانید ببینید و در طراحی دکوراسیون اتاق خوابتان الگو بگیرید. بهترین محل قرار گیری تخت خواب، حالتی است که از هر طرف آن بتوانید بدون دردسر بلند شوید. البته این نوع چیدمان فضای اتاق خوابتان را متعادل و زیباتر نیز جلوه می دهد. سرویس خواب ، یک دست مبل راحتی ، کتابخانه ، میز مطالعه ، پرده ، فرش ، کنسول و دیگر موارد می توانند دکوراسیون اتاق خواب های بزرگ را به نمایش بگذارند .

زیاد در مورد یک قطعه فانتزی و چشم نواز نگران نباشید، اگر فضای کمتری دارید ، بگذارید تختخواب شما نقطه کانونی باشد. یک ترفند عالی برای تغییر تعادل بینایی هر اتاق آینه دیواری است ، آینه های سبک تقریباً می توانند یک وزن بصری منفی ایجاد کنند ،گویی که به فضای اتاق شما فضا اضافه می کنند. یکی از مواردی که معمولا در خرید و طراحی مبلمان مورد استفاده در اتاق خواب مورد توجه قرار نمی گیرد، اما در واقع در ظاهر اتاق خواب بسیار تاثیر گذار خواهد بود، ارتفاع تخت خواب است!

در سال های اخیر بیشتر بر پرده های ساده و پارچه ای تمرکز شده است. حتی پرده های شید و زبرا در دکوراسیون اتاق خواب دو نفره خیلی توصیه نمی شود. پرده های زیبایی در مدل ها و رنگ های جدید مورد استفاده قرار گرفته که در ادامه چند نمونه را با هم می بینیم. در اتاقهایمان باید سعی کنیم از مبلها و راحتی های کوچک استفاده کنیم. ازمبلهای چند کاره که اینروزها با قیمت مناسب همه جا پیدا میشوند استفاده کنید. باید سعی کنیم تا اگرمیزی ویا گلدان ووسیله ای دکوری در اتاقمان داریم، آنها را درکناردیواربگذاریم تا وسط اتاق خلوتترباشد.