24 مدل متنوع و خاص از طراحی دکوراسیون داخلی سلام ساختمان

دکوراسیون داخلی سنتی خاص ایران است و شاید بتوان گفت یک سبک بی نظیر در طراحی می باشد. سبک دکوراسیون داخلی ایرانی امروزه دچار تغییرات مدرنی شده که دانستن قوانین مربوط به آن یک نکته مهم است.در این سبک قوانین و نکاتی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ،طراحی دکوراسیون پذیرایی و غیره وجود دارد. برخی از افراد تصمیم می‌گیرند که در خانه خود سبک دکوراسیون مینیمال را پیاده سازی کنند و پرکاربردترین رنگی که در این دکوراسیون وجود دارد رنگ سفید است و این سبک شباهت زیادی از نظر ساده بودن به سبک مدرن دارد.

  • با یک طراحی زیبا و استاندارد می توان بازدهی کارمندان در محیط کار را افزایش داد.
  • برای آن دسته از خانم‌هایی که به دکور کلاسیک آشپزخانه علاقه خاصی دارند کابینت ممبران پیشنهاد می‌‌شود.
  • مبل‌های مخمل و نرم، وسایل مرمر، تابلوهای سیاه و سفید و لوسترهای چشم‌نواز اعضای جدانشدنی سبک گلم هستن.
  • البته طراحی دکوراسیون اتاق ‌خواب مناسب کودکان را فراموش نکنیم که در ایده های کاملاً متفاوت و البته دشوارتری طراحی می شوند.
  • در سبک سنتی تجمل و مصرف گرایی رواج دارد و بیشتر از وسیله هایی با طرح های سنتی و یا اشیا قدیمی استفاده می شود که هزینه بسیار بالایی دارند.

وقتی می گوییم مبلمان یعنی تمام وسیله هایی که در خانه برای نشستن از آن ها استفاده می شود از جمله آن ها می توان به مبل پاف، صندلی بار، چهارپایه ها و … اشاره کرد. در حالت کلی مبلمان فضای زیادی را در منزل اشغال می کنند از این رو می توان گفت رنگ آن ها حدود 30 درصد از فضا را تشکیل می دهد. رنگ و طرح مبلمان باید با دیوار ها، رنگ پرده ها و سایر وسیله های خانه متناسب باشد. منظور از متناسب بودن هم رنگ بودن نیست بلکه باید هماهنگ باشند و جلوه ای زیبا به خانه بدهند. تغییرچیدمان منزل می تواند شروعی برای برای تغییر سبک زندگی باشد.شما می توانید برای قسمت های مختلف منزل از در ورودی تا سرویس‌های بهداشتی دکوراسیون و چیدمانی را در نظر بگیرید.

در این شرایط با افزودن اکسسوری‌های رنگارنگ هم فضا را شاد می‌سازید و هم جلوه زیباتری به رنگ سفید خواهید بخشید. باید خاطرنشان کرد که طراحی داخلی بر اساس نیاز و خواسته‌های ما از محیط موردنظرمان انجام می‌شود. سبک فرانسوی از جمله سبک‌های دکوراسیون داخلی است که در بسیاری از کشورها از جمله ایران طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. اکسسوری کم و ساده در سبک صنعتی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می‌شود.

سبک رترو در طراحی دکوراسیون داخلی

همه‌چیز در این فضا القاکننده اصالت و پایبندی به سنت و طرح‌های سنتی است. حال اجازه دهید تا در ادامه به بررسی تخصصی انواع چیدمان منزل بپردازیم. به‌طور حتم با رعایت این نکات محیط خانه‌تان را بیش‌ازپیش، متعادل و زیبا و شیک خواهید کرد. و در صورت امکان گذاشتن چند گلدان زیبا را هم در نظر داشته باشید. این روزها که بیشتر افراد زندگی در خانه‌های آپارتمانی را تجربه می‌کنند، درست کردن فضاهایی به این شکل،‌ تأثیر بسیار خوبی در ایجاد حس طراوت و شادمانی خواهد داشت. برای آنکه تنوع را در فضا به وجود بیاورید می‌توانید پارچه‌های مبل‌ها را هم کمی باهم متفاوت انتخاب نمایید؛ و بااینکه اگر از انتخاب پارچه‌های مختلف زیاد اطمینان ندارید، می‌توانید کوسن‌ها را از رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی انتخاب کنید.

پروژه کمد دیواری در ظفر

البته درآمد افرادی که این کار را انجام می‌دهند وابسته به تجربه هرکس متفاوت است. مثلا یک دفتر تزئینات که پارچه و کاغذ دیواری می‌فروشد، می‌تواند با داشتن کمی سلیقه و ذوق هنر به مشتریال خود بگوید من می‌توانم دکور و چیدمان منزل شما را هم انجام دهم و اینگونه از این راه هم پول خوبی بدست آورد. این افراد در حال حاضر جای طراحان را در بازار اشغال کرده‌ اند. شرکت دکوراسیون داخلی نماسبز متشکل از یکی از قوی ترین و زبده ترین تیم های طراحی دکوراسیون در ایران بوده و با بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته طراحی و مدل سازی، طرح ها و رویاهای شما را به واقعیت مبدل خواهد کرد. طراحی و مدلسازی صدها پروژه دکوراسیون داخلی که بخشی از آنها را در صفحات نمونه کار مشاهده می کنید، موید رزومه قوی این شرکت در زمینه طراحی و مدلسازی دکوراسیون داخلی می باشد. جهت مشاوره، بازدید، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی لطفا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

از انتخاب مبلمان مناسب گرفته تا پیدا کردن پالت رنگی عالی ، در اینجا ایده دکور خانه مورد تایید طراحان وجود دارد تا در ساخت خانه رویایی خود الهام‌بخش شما باشد. اگر علاقمند به این رشته تحصیلی در دانشگاه هستید باید بدانید که دریافت مدرک طراحی و دکوراسیون داخلی با طی کردن 21 واحد درس عمومی و 114 واحد اصلی و اختصاصی در دستان شما قرار می‌گیرد. این رشته یکی از زیر رشته‌های معماری است و معمولا در دانشگاه‌های هنر به آن پرداخته می‌شود. البته باید توجه داشت برای موفقیت در این رشته در کنار مدرک تحصیلی مهارت و علاقمندی و البته داشتن ذهنیتی خلاق و پر از ایده‌های عملی می‌تواند نقش موثری در موفقیت شما به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی داشته باشد. علاوه بر ذات زیبایی دوست انسان ،داشتن یک دکور با نهایت هارمونی و تناسب از به هم ریختگی روانی انسانها جلوگیری می کند.بنابراین می توان گفت رشته طراحی دکوراسیون داخلی ، امروزه به یک رشته تخصصی تبدیل شده .

این سبک از دکوراسیون داخلی زمانی ایجاد می‌شود که برای طراحی دکوراسیون و استفاده از المان‌های دکوری با توجه به طراحی و چیدمان در دوره‌های گذشته انتخاب صورت گیرد. این انتخاب‌ها معمولا بر اساس فرهنگ و سنت هر منطقه متفاوت است و به منظور زنده نگه داشتن فرهنگ و اصالت گذشتگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. دکوراسیون به سبک مصری یکی از مشهورترین مدل‌های سبک دکوراسیون سنتی است. بنابراین برای جلوه پیدا کردن احتیاج به فضای بزرگ تری وجود دارد. به طور کلی می توان گفت سبک کلاسیک برای دکوراسیون داخلی منزل کوچک، چندان مناسب نیست. برای اینکه بتوانید در منزل خود سبک دکوراسیون مدرن را پیاده سازی کنید باید توجه داشته باشید که مهم ترین ویژگی سبک مدرن رنگ های ساده و خط های صاف و منظم است و هرچه فضا خلوت تر و ساده تر باشد با سبک مدرن تطابق بیشتری دارد.