40 مدل طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده فروشگاه اینترنتی مبل و دکور، مبلمان، مبل کلاسیک، میز و صندلی ناهارخوری-پارسیان دکور

هر چه فضا خلوت تر باشد، بزرگ تر جلوه می کند و اگر تصمیم گرفتید که در اتاق خواب خود قاب عکس قرار دهید، بهتر است در انتخاب طرح و قاب دور عکس دقت زیادی داشته باشید که با سرویس خواب شما مطابقت داشته باشد. در کل یک تخت خواب با رنگ اصلی سفید با ترکیب های رنگی ملایم می تواند ایده آل باشد و حس ریلکسی فوق العاده ای را القا کند، چرا که این مدل شما را به یاد اتاق خواب هتل ها می اندازد. در کل اگر رنگ دیوار و تخت خوابتان یک رنگ ملایم باشد، ریسک کمتری را پذیرا شده اید چرا که می توانید بعداً با اضافه کردن وسایل دکوری رنگبندی اتاق را تغییر دهید و نیاز به رنگ کردن دوباره دیوار ندارید.

  • همیشه این سوال وجود دارد که برای اتاق خواب چه فرشی بخریم ؟ فرش اتاق خواب چه اندازه باشد ؟ و سوالاتی مانند این.
  • اگر اتاق پسران شما کوچک است و می‌خواهید از کم‌ترین فضا بیش‌ترین بهره را ببرید، ایده بالا که توسط یکی از متخصصین سلام ساختمان در تهران اجرا شده است برای شما کاملا مناسب است.
  • برخی از طراحان داخلی معتقدند که بهتر است آینه در مقابل تختخواب قرار نگیرد.
  • ابتدا یک لیست از وسایلی که یک اتاق خواب لازم دارد را از نظر خودتان بنویسید بعد لوازمی که دارید را مشخص کرده و سپس متوجه می شوید که چه وسایلی باید تهیه کنید و چه لوازمی را باید بدهید یا بفروشید.
  • از رنگ های روشن و ساده بدون تزیینات شلوغ برای کمدها استفاده کنید.

در واقع این تاثیر را مدیون دوران صنعتی شدن است که در آن استفاده از عناصری همچون آلومینیوم، شیشه و استنلس استیل در دیزاین رونق زیادی گرفت. البته سبک مدرن با استفاده از عناصر دیزاین چوبی همچون کتابخانه خانگی یا صندلی چوبی، تا حدودی حس و حال سبک روستیک نیز به خود می گیرد. بهترین رنگی که میتوان برای اتاق کودک انتخاب کرد کدام است؟ 40 مدل از بهترین رنگهای زیبا و جذاب را مشاهده کنید تا به بهترین انتخاب برسید.

اتاق خواب مکانی است که در آن روز را هم آغاز می‌کنیم و هم به پایان می‌رسانیم، بنابراین ایجاد یک فضای مناسب در اتاق خواب بسیار ضروری است. از وسایل تزئینی، تابلوها، اکسسوری های آویز یا دیواری و حتی فرش یا گلیم های خاص برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب زیبا استفاده کنید. امروزه سبک های مینیمالیسم به عنوان دکوراسیون اتاق خواب زیبا از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

برای دیزاین اتاق خواب ایده جمع کن!

نور طبیعی را از طریق پنجره های بزرگ و بدون پرده یا دارای پرده های نازک سفید رنگ برای اتاق فراهم می کنند. از طرفی با انتخاب رنگ هایی روشن برای پالت رنگ، این روشنایی را ارتقا می بخشند. بله، سبکی ساده و در عین حال جذاب و پیچیده که فضایی آرامش بخش برای تان به همراه می آورد. در این مقاله از مجله پیت کت قصد داریم در کنار شما به بررسی اصلی ترین المان های دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن بپردازیم. رنگ طبیعت، شادی، آرامش؛ همین ه کافی است که در دکوراسیون اتاق خواب کوچک خود به انتخاب رنگ سبز هم فکر کنیم. برای تزیین اتاق خواب می توانید از دکوری های مختلف استفاده کنید، ولی برای انتخاب دکوری ها و وسایل تزیینی، سبک و تم اتاق را در نظر بگیرید و سعی کنید از دکوری های کمتری در آن استفاده کنید.

از آنجایی که اتاق خواب محل استراحت و خواب است بهتر است از رنگ های ملایم و آرامبخش استفاده کنید تا بتوانید با آرامش بیشتری در آن استراحت کنید و خستگی کار روزانه را از تنتان بیرون کنید . به هیچ عنوان از رنگ های تند و جیغ استفاده نکنید زیرا این رنگ ها آرامش را از اتاق خوابتان خواهند گرفت . گل ها و گیاهان مزایای زیادی دارند که باعث می شوند بتوانیم برای فضاهای مختلف از آن ها بهره مند شویم.

وسایل چند عملکردی

شما می‌توانید این تخت و کمد خاص را از هرجای ایران به ما سفارش دهید. ما به شما چندین متخصص معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آن‌ها قیمت بگیرید و سپس یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و با او قرارداد ببندید. فضای شلوغ و درهم ریخته، باعث انتقال اضطراب می شود و آرامش را از بین می برد. بنابراین برای حفظ آرامش فضای اتاق خواب، بهتر است که وسایل غیر ضروری را در کمد و کمد دیواری قرار داد.

در اتاق خواب شما، سرویس خواب ها از مهم ترین مواردی است که باید به آن ها توجه شود. به طور مثال اگر سبک دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی و آشپزخانه خود را از نوع مدرن انتخاب کرده اید بهتر است قسمت اتاق خواب شما هم دارای سرویس خواب مدرن باشد که از این سبک پیروی کند. رنگ در مجله خبری دکوراسیونبطور کلی در طراحی اتاق خواب شما می‌توانید با یک انتخاب مطمئن رنگ های طبیعی و آرام را کار کنید و یا ریسک کنید و رنگ های تند را انتخاب کنید. اگر شما به رنگ و طراحی های خاص علاقه مند باشید می‌توانید با انتخاب یک رنگ رمانتیک طراحی اتاق خود را شروع کنید و همه چیز را حول آن قرار دهید.

۷- قاب پنجره و نیم طبقه عمیق ، یک چیدمان دراماتیک برای موسیقی درآم را ارائه می دهد – گاهی اوقات بهترین طراحی داخلی برای نوازندگان این است که فضای گسترده ساده ای برای کار آنان بگذاریم. رنگ های طوسی، بژ، خاکی و … از انتخاب های مکرر برای اتاق خواب های کوچک هستند. اگر رنگ های ملایم تری را ترجیح می دهید، رنگ های خنثی بسیار تاثیر گذار و زیبا هستند خصوصا اگر طرفدار سبک های مینیمال و بوهو هستید.