7 درپوش اسکرول دیوار گالری منحصر به فرد


دیوارهای گا،ی! این واقعاً یک شکل هنری واقعی است و اخیراً وقتی می‌چرخم، دیوارهای گا،ی منحصربه‌فردی را می‌بینم که بسیار الهام‌بخش هستند، بنابراین می‌خواستم امروز آنها را در اینجا با شما به اشتراک بگذارم. من عاشق به اشتراک گذاشتن اسکرول به صورت هفتگی هستم، زیرا خلاقیت های شگفت انگیز زیادی را دنبال می کنم که در اسکرول من را متوقف می کند و این خودخواهانه است که آنها را برای خودم نگه دارم، بنابراین امیدوارم که این پست ها الهامات زیادی را برای شما به ارمغان بیاورند و خلاقیت های جدید زیادی را دنبال کنید. زیبایی را به طومار خود بیاورید…

همه ما می د،م که چرا من این دیوار گا،ی را دوست دارم zioandsons ارسال شده. کفپوش های سفید رنگ شده، آن همه نور روشن، ،یب سفید و چوب، و آن دیوار گا،ی زیبا از کف تا سقف… کمال!!

آن رنگارنگ و آن دیوار گا،ی در این خانه تاریخی فقط کمال است. برای من جالب است که رنگ تریم را در سایه های مختلف سرگرم کننده مانند آبی، سبز یا قوطی خاموش تصور کنم. شما حتی آن را در یک گل رز غبار آلود می بینید؟ من دوست دارم چگونه برایان برانتون با این ع، زرق و برق دار مغزم را به یک رول خلاقانه تبدیل کردم!

من دوست دارم چگونه به من گوش کن با این ع، دنج زیبا با دیوار گا،ی عالی در پشت، به ما استراحتی از دکوراسیون کریسمس این ماه داد. بسیار الهام‌بخش است، به‌ویژه وقتی به سمت کریسمس می‌رویم و همه ما دوباره به فکر بسته‌بندی دکور کریسمس می‌افتیم.

من عاشق یک دیوار گا،ی خوب هستم که شامل هنر قاب بندی معمولی نمی شود. چند بشقاب و تا،یدرمی این گا،ی را دیوار می کند jamestfarmer بسیار جالب است و شخصیت زیادی به این فضا اضافه می کند. حتما باید دنبال کنید!!

jessicalevantiques با این ع، زیبا از دیوار گا،ی پلک، ما را به کریسمس بازگرداند. من آن دیوارکوب را دوست دارم که در دیوار گا،ی مخلوط شده است، اما آن گلدسته با کمان های قرمز قطعاً نمایش را می دزدد.
megan.d.miller هیچ غلطی نمیتونه بکنه!! من خانه دنج او و تمام یافته های عتیقه اش را دوست دارم. این دیوار گا،ی پرتره عتیقه که تلویزیون او را احاطه کرده است بسیار زیبا است و واقعاً با تلویزیون با خانه سبک عتیقه او ،یب می شود. او باید حتما دنبال کند!
من فقط عاشق یک دیوار گا،ی دمدمی خوب با شخصیت هستم. این واقعا یک شکل هنری است و seanndersondesign خیلی خوبه!!! این دیوار گا،ی یکی از دیوارهایی است که شما فقط می خواهید برای مدتی بنشینید و مطالعه کنید که اینگونه می د،د که دیوار خوبی است!

از اینکه امروز به وبلاگ سر زدید متش،!! ،
منبع: https://www.lizmarieblog.com/2022/12/7-unique-gallery-wall-scroll-stoppers/