Family Room Refresh – Southern Hospitality


من آدمی نیستم که همیشه چیزهای خانه ام را عوض کنم، اگرچه دوست دارم هر چند سال یک بار چیزهای خانه را تازه کنم. اتاق خانوادگی ما منطقه ای است که از 6 سال پیش که خانه خود را ،یدیم، تغییر زیادی نکرده است. من از بسیاری از قطعاتی که در خانه قدیمی خود داشتم استفاده کردم و تنها چیز جدیدی که ،یدم 2 صندلی گردان بود که برای پر ، فضای کوچکی که در اختیار داریم لازم بود. من همچنین در طول مسیر با یک برند کار کردم و میز کناری و لامپ را در اینجا جایگزین کردم، اما زمان آن رسیده بود که یک تازه ، دیگر را انجام دهم زیرا سال هاست که همان فرش و میز/لامپ را دارم.

من اتاق را به شما نشان خواهم داد که پس از نقل مکان به این شکل تکامل یافته است و تا حد زیادی در 5 سال گذشته همینطور بوده است.

اتاق هیچ مشکلی نداشت، اما حتی مارک از من می خواست که میزهای کناری و لامپ ها را عوض کنم و وقتی شوهرت شروع به صحبت در مورد آن کرد، خوب حدس می زنم که وقت آن رسیده است. من چند سال پیش با آرهاوس کار کردم و میز کناری عثم،، چراغ چپ و این میز قهوه را از آنها گرفته بودم و هرگز واقعاً میز را دوست نداشتم، کمی بالاتر از بازوی مبل بود. پس عثم، و میز قهوه می ماند، من هنوز هم آنها را بسیار دوست دارم. این فرش HGTV توسط Shaw Floors بیش از 10 سال پیش در خانه قدیمی خود به ،وان هدیه گرمایش خانه به من هدیه داده شد و من نیز سالها آن را دوست داشتم.

من همه آن بالش‌ها را سال‌ها پیش از Homegoods ،یدم و واقعاً بالش‌هایم را اغلب عوض نمی‌کنم. مارک واقعاً از بالش‌های پرتابی متنفر است و همه بالش‌های کنارش روی زمین ختم می‌شوند، بنابراین من او را بیرون آوردم و آنها را کنار گذاشتم و فقط از بالش‌های کنار خود استفاده کردم. اما برای ع،، بالش ها را می گذارم! آن میز انتهایی سمت راست (ایتان آلن مستعمره‌ای قدیمی) فروشگاهی بود که سال‌ها پیش در خانه قدیمی‌ام پیدا شده بود و من پایین آن را رنگ کردم و ،مت بالایی آن را لکه‌دار گذاشتم. من این آ، هفته تمام این قطعات اضافی را در بازار فیس بوک می فروشم، بنابراین بیشتر آنها از بین خواهند رفت. من عاشق فروش چیزهایی هستم که دیگر استفاده نمی کنم و انتقال آنها به دیگران چیز خوبی است.

بنابراین، اجازه دهید به شما نشان دهم که در حال حاضر کجا هستیم. اتاق ،ت تر و کمی ،ت تر از قبل است که من واقعا دوستش دارم. کار دیگری که می‌خواستم انجام دهم این بود که یک فرش جدید تهیه کنم و این فرصت را داشتم این هفته زم، که به یک نمونه فروش اولیه با Jaipur Living رفتم، که اتفاقاً دفتر مرکزی و نمایشگاه جدید خود را دقیقاً اینجا به Acworth، GA، محل زندگی من منتقل ،د. من به افتتاحیه بزرگ آنها در ژانویه رفته بودم و واقعاً می خواستم با آنها برای تهیه یک فرش جدید برای اتاق خانوادگی خود کار کنم. و این هفته اتفاق افتاد! در ادامه بیشتر درباره فروش به شما خواهم گفت، زیرا آ، هفته آینده برای عموم باز خواهد بود.

بنابراین در اینجا ظاهر جدید است و من واقعا آن را دوست دارم. میزهای کناری جدید، چراغ های جدید، بالش های جدید و یک فرش جدید. به نظر من فرش ستاره نمایش است! به طور معمول، ،اب‌بازی‌های دیزی و تخت سگ را بیرون می‌آورم تا ع، بگیرم، اما تصمیم گرفتم فقط شلوغ کنم و به شما اجازه دهم اتاق واقعی را که ما در آن زندگی می‌کنیم، ببینید. این جایی است که ما هر روز زندگی می کنیم!

وقتی این ع،‌ها را گرفتم خیلی خاموش است و خورشید خاموش نبود، بنابراین بهترین کار را با آنها انجام دادم. من این واقعیت را دوست دارم که فرش به اندازه فرش دیگر بلند نیست. در حال حاضر خیلی بیشتر از یک قطعه پس زمینه است. دیزی در بعضی از اینها روی مبل چرت می زد و من بعداً با پرتاب او و آفتاب بیشتر بیرون می رفتم.

من رنگ های ملایم را دوست دارم و این یک فرش پشمی دست گره است که توسط Jaipur Living ساخته شده است. این شرکت فرش های زیبایی در قیمت های مختلف دارد و اگر محلی هستید، ممکن است بخواهید آ، هفته آینده به فروش برس،د.

من پشته ها و پشته های فرش های 8×10 آنها را مرور کردم تا فرشی را پیدا کنم که بیشتر با من صحبت می کند و این برنده بود. من واقعا از آن راضی هستم. تقریباً با یکی رفتم که رنگ آبی بیشتری داشت، اما در نهایت این یکی را انتخاب کردم و خوشحالم که این کار را انجام دادم.

پیوندهای وابسته در زیر استفاده می شود.

در مورد بقیه قطعاتی که اضافه کردم به شما می گویم. هیچ کدام از اینها حمایت مالی نشد، من فقط چیزهایی را که دوست داشتم جستجو کردم و همه آنها را کنار هم گذاشتم، این راهی است که من دوست دارم ،ید کنم. در کنار هم قرار دادن آن یک فرآیند سرگرم کننده بود و اصلاً گران نبود. را میز کناری بورلی راتن iاز Ballard Designs و زم، که من آن را ،یدم، فروش داشتند. من عاشق حصیری و سایه آبی دودی هستم و در اتاق ما عالی عمل می کند. من باید میزهایی را پیدا می کردم که اندازه خاصی برای فضای ما هم داشته باشند.

دیزی به من نگاه می کند، مامان من سعی می کنم اینجا بخوابم!

میز کناری دیگری که در Anthropologie پیدا کردم. آنها چیزهای بسیار منحصر به فردی دارند، نه فوق العاده بالا، اما قطعات خوبی نسبت به قیمت دارند و این یکی در زمان ،یدم فروش خوبی داشت (300 دلار). را سرویس خواب صبحگاهی اندازه خوبی برای فضای ما بود، من به چیزی کوچکتر و جمع و جورتر نیاز داشتم. مارک واقعاً این قطعه را نیز دوست دارد زیرا حس آرت دکو دارد. وقتی رسید (جایی که 2 قطعه به هم می پیوندند) کمی ایراد داشت و با شرکت تماس گرفتم و 75 دلار به من اعتبار دادند. این چیزی نیست که من نتوانم با آن زندگی کنم، اما کامل نبود، بنابراین من درخواست اعتبار کردم و آن را گرفتم و در نهایت 225 دلار شد، که واقعاً آن را دوست دارم. این منحصر به فرد است و اندازه خوبی برای اتاق ما دارد و تمام آن نیز چوبی است.

را جفت لامپ حصیری از Lamps Plus هستند و من واقعاً آنها را در اتاق نیز دوست دارم. مقیاس آنها نسبت به قدیمی ها کوچکتر است.

من همچنین 2 روکش بالش جدیدی را که در فروش Jaipur Living انتخاب کردم را به شما نشان خواهم داد. هر کدام 6 دلار بود و من عاشق رنگ ها و بافت هستم. من باید بفهمم که اینها را کجا بگذارم زیرا به هر حال در زمین می مانند.

من قبلاً بالش آبی نرم را داشتم، بنابراین می ماند.

در کنار مبل، این روکش کتان رژگونه زیبا را با جزئیات راه راه اضافه کردم، دوباره 6 دلار.

من نمی توانستم در برابر گرفتن چند روکش بالش جدید با آن قیمت مقاومت کنم!

بنابراین این نگاهی به آ،ین تازه‌سازی من است! من واقعا اتاق را خیلی دوست دارم.

تغییرات قطعا حال و هوای آرام‌تری به آن می‌دهد و این برای من خوب است. مارک هم فرش را خیلی دوست دارد.

من عاشق این هستم که چگونه فرش فضا را محکم می کند و به خوبی با تمام مبلمان ،یب می شود. اکنون یکی از بهترین موارد در مورد فرش قیمت آن است. این یک فرش 8×10 اینچ پشمی دست گره است و قیمت فروش آن 299 دلار بود. قیمت های دیگر را در زیر می نویسم. من به پیش نمایش فروش دعوت شدم و در واقع اولین ،ی بودم که ،ید کردم، بنابراین اولین امتیاز را گرفتم. مطمئنا سرگرم کننده بود!

بنابراین در اینجا جزئیات مربوط به فروش فرش آمده است: فروش آ، هفته آینده، 21 تا 23 ژوئیه (جمعه تا یکشنبه) از ساعت 10 تا 4 بعد از ظهر در انبار فضایی استودیوی Jaipur Living، 1800 Cherokee Pkwy، Acworth، GA است. به پشت پارک اداری چروکی بروید و آنها را خواهید دید و فقط تابلوهای استودیو سمت راست را دنبال کنید.

خیلی راحت لباس بپوشید، چون اینجا در یک انبار است و هوا گرم است. در اینجا قیمت فرش دستباف و بافندگی برقی آورده شده است. البته فرش دستباف بسیار مطلوب است و من دوست دارم بیشتر داشته باشم.

مربوط


یک پست را از دست ندهید، به لیست من بپیوندید!
منبع: https://southern،spitalityblog.com/family-room-refresh/