Remodelaholic | کانتر فرمیکا رنگ شده


کانتر فرمیکا رنگ شده

کانترهای زشت فرمیکا من فقط برای آرایش کمین فریاد می زدند! اما از آنجایی که نتوانستم آنها را با هواپیما به برنامه امروز ببرم تا کتی لی و هدی بتوانند جادوی خود را انجام دهند، در نهایت مسئولیت به عهده من بود! بله!

کاغذ دیواری بنفش، سبز و چهارخانه را حذف کردم – در واقع آنقدرها هم که فکر می کنید بد نبود. حاشیه آبی و بنفش و ادریسی سبز بود پس واقعاً خیلی دوست داشتنی بود. من روی یک لگد سبز و سیاه و سفید گلابی بودم، بنابراین فهمیدم – چرا که نه؟

هنگامی که دیوارها و سقف را رنگ کردم، میزهای کانتر مانند انگشت شست زخمی بیرون آمدند. من نمی خواستم فورمیکا جدید تهیه کنم و مطمئناً نمی توانستم یک کانتر گر،تی جدید ب،م – یک دختر وقتی با معمایی با ابعاد حماسی روبرو می شود چه باید بکند؟ گوگل!

آموزش کانتر نقاشی شده

این چیزی است که من با آن روبرو شدم: کاملاً وحشتناک نیست من کاملاً فکر می کنم ناتی بر، فقط به گریه می افتد.

1 Formica سبز رنگ قبل از کانتر با تزئینات کاج زرد

قبل از! حال بهمزن!

خوب، من با این گروه از افراد در ThriftyFun dot com برخورد کردم که میز لمینت خود را مانند گر،ت رنگ کرده بودند. بله گفتم نقاشی شده! من در مورد میزهای رنگ شده و انجام چنین اقدام شدیدی بسیار نگران بودم. با این حال، همانطور که به رنگ سبز لپرکان کامل با تزئینات کاج عسلی و دستگیره های برنجی براق نگاه کردم که فقط به شکوه آنها افزوده است، فکر کردم که چقدر می تواند بدتر باشد؟!؟

بنابراین، من شروع به تحقیق کردم (من همیشه تحقیق می کنم) و رنگ “گر،تی” را انتخاب کردم که فکر می کنم دوست دارم آن را امتحان کنم. افسوس من آماده بودم! مثل جادو – نتیجه اینجاست! درامل لطفا…. دیوانه، درست است؟ بله – این بسیار شگفت انگیز و غیر قابل باور است!

2 میز رومیزی فرمیکا رنگ شده برای شبیه به گر،ت سیاه

بعد از! بله!

خوب، پس می تو،د ع، های قبل و بعد را ببینید، اما در مورد “در بین” وحشتناک چطور؟ LOL هزینه حدود 115 دلار برای همه کانترها بود و من هنوز یک جعبه برای بک اسپلش ها باقی مانده است.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. بیشتر بیاموزید و خط مشی افشای کامل ما را بخو،د اینجا.

نحوه رنگ آمیزی میزهای FORMICA DIY

تدارکات:

1. فضای خود را آماده کنید

اول، من لایه پشتی چوب را برداشتم و میزها را شستم تا بسیار تمیز باشند. ایده خوبی است که از الکل مالشی یا آمونیاک برای از بین بردن چربی و تمام تجمعات روی میزهای خود استفاده کنید.

اکنون زمان آن است که کابینت ها، سینک، لبه های اجاق گاز و غیره را بپوش،د و از آن محافظت کنید. با استفاده از نوار Painters، تمام لبه ها را ببندید و تمام سطوح اطراف کانترها را بپوش،د تا از کابینت ها در برابر پاشش بیش از حد قطره و غیره محافظت کنید.

2. کانترها را آماده کنید

بسته به وضعیت میزهای قدیمی خود، ممکن است لازم باشد هر سوراخ یا ،اشی را که پیدا کردید پر کنید. پس از خشک شدن پرکننده اکنون زمان سنباده زدن پیشخوان هاست تا به ،بندگی رنگ کمک کنید. حتما از ماسک های من، استفاده کنید. پس از سنباده زدن، سطح خود را کاملا پاک کنید تا مطمئن شوید که گرد و غبار یا ،یفی که باعث ایجاد اختلال در ،بندگی رنگ می شود، نداشته باشید.

اگر بک اسپلش را برداشته اید، ، ها را درزگیری کنید (تا اپو،ی در پشت یا پشت کابینت شما نشت نکند)

3. پرایم

سپس من به سادگی از یک غلتک اسفنجی کوچک استفاده کردم و روی یک پرایمر باندینگ سفید رنگ کردم که با مخلوط ، در رنگ مشکی خا،تری کردم. در اینجا تصویری از پرایمر خا،تری که به تازگی رول شده است.

3 میز رومیزی رنگ آمیزی شده مرحله 1

4. پوشش پایه رنگ

سپس رنگ پایه خود را اضافه کنید. (اگر کیت رنگ می خواهید، این پست را بررسی کنید)، این رنگ پس زمینه اصلی خواهد بود. من به سادگی یک لیتر رنگ مشکی مسطح Rustoleum ،یدم و از غلتک رنگم برای اولین لایه استفاده کردم و فوق العاده بود. اگر نیاز به اضافه ، لایه دوم دارید، این کار را اکنون قبل از افزودن بافت انجام دهید.

4 رنگ اسپری رنگ کانترتاپ ها قبل از رنگ مشکی

نکته: من در ابتدا در این مرحله اشتباه کردم. من کابینت ها و هر چیزی را که دیدم را با حسن نیت شیکاگو تریبون پوشش دادم! سپس به این فکر افتادم که از رنگ اسپری بافت سنگی استفاده کنم! منفی! خیلی بد بود. برای دیگران کار کرد اما برای من نه. بنابراین مجبور شدم آن را کنار بگذارم و دوباره شروع کنم. آن را امتحان نکنید! نقاشی با اسپری در آشپزخانه… ایده بد!

5. رنگ بافت دار را برای ظاهر گر،تی اضافه کنید

برای ظاهری گر،تی باید بافت اضافه کنید (ما در اینجا یک نسخه رومیزی با رنگ مرمر داریم) این یک ظاهر گر،تی واقع گرایانه و مقداری زیبایی می‌افزاید!

بنابراین، من یک قوطی رنگ نقره ای متالیک و یک اسفنج دریایی ،یدم و به سادگی سرگرم شدم. روی نقره را اسفنج زدم و سپس روی مشکی را اسفنج زدم و این کار را تکرار کردم تا ظاهری گر،تی با کمی پاپ پیدا کنم!

برای کمک به درخشندگی، زرق و برق مشکی مارتا استوارت را گرفتم و در حالی که رنگ هنوز کمی ،بنده بود، آن را به همه جا پاشیدم.

این ظاهر چقدر عالی بود – من واقعاً هیجان زده بودم که این فقط ممکن است کار کند! انگشتان رد شده!

5 اسفنج روی بافت با رنگ نقره ای

فقط اسفنج ، روی رنگ متالیک نقره ای – تقریبا غیرممکن است که به هم بریزید!

6 اضافه ، پوشش اپو،ی

سپس مرحله آ، آمد که من را کمی عصبی کرد. کت پلی نهایی. من در این مورد کاملاً گسترده تحقیق کردم تا مطمئن شوم که این مواد شیمیایی می توانند در اطراف غذا و هر چیزی که تنفس می کند وجود داشته باشد. من به دلیل سرطان هایم در مورد مواد شیمیایی، ،یبات آلی فرار (vocs) و مواردی از این دست آگاه هستم.

هرچی در موردش خوندم Envirotek شگفت انگیز بود. بدون مشکل و بدون خطر. بنابراین، من چند جعبه در HOBBY LOBBY با کوپن 40٪ تخفیف خود ،یدم و آماده رفتن شدم!

6 روکش رزین اپو،ی و براق سیاه اونی،

Envirotek و Martha Stewart Black Onyx Glitter – مانند گرد و غبار قند است!

قبل از شروع حتماً دستورالعمل های سازنده را بخو،د تا درک روشنی از آنچه باید انجام دهید داشته باشید.

حتما پوشش ها و محافظ های کابینت خود را بررسی کنید. پ،تیک را روی کابینت ها و مقوا را روی زمین گذاشتم. دو بطری را با هم مخلوط کردم و روی آن ریختم. از سطل های یکبار مصرف و برس های اسفنجی استفاده کنید – همه چیز را دور می اندازید – حتی لباس هایتان را به دلیل ،بندگی زیاد.

حرکت دادن آن در اطراف و سپس به سادگی خشک شدن آن در واقع به نوعی سرگرم کننده بود. من مشعل دمنده ام را آماده کرده بودم تا حباب های کوچکی را که می توانند تشکیل شوند ب،انند و فقط باید از آن برای چند مورد استفاده کنم. فوق العاده بود و میدونستم هنوز مرطوبه ولی نمیدونستم وقتی کاملا خشک و سفت میشه مثل سنگ و خیلی بادوام به نظر میرسه تقریبا شبیه هم میشه!!

نمی‌توانستم تصور کنم که تلاش و پول کم بتواند چنین تفاوتی ایجاد کند! ای کاش هزاران گر،ت واقعی داشتم اما ندارم! بنابراین این کاملا برای من کار می کند! من آن را دوست دارم و هنوز هم باید بک اسپلش هایم را انجام دهم، اما می دانم که فقط می تواند بهتر شود!

7 آماده سازی برای ریختن روی میز اپو،ی که تمام سطوحی را که می خواهید نگه دارید پوشش می دهد

همیشه کابینت ها را بپوش،د – مخصوصا کابینت های سفید!

8 روکش اپو،ی رومیزی تکمیل کننده

بالا،ه ساعت 3 بامداد تمام شد. حدود 24 ساعت برای خشک شدن و حدود 3 روز طول می کشد تا کاملاً سفت شود.

در اینجا دو مجموعه دیگر از تصاویر BEFORE n AFTER وجود دارد. این شمارنده کوچک‌تری است که من با آن شروع کردم زیرا فکر می‌کردم آزمایش بر روی مهار بودن آسان‌تر است. (در واقع، این منطقه به راحتی دیده نمی شود، بنابراین اگر یک قطار ش،ته بود، به همان اندازه قابل توجه نبود!) 🙂

9 پیش‌خوان‌های قدیمی فرمیکا10 میز لمینت بعد از نقاش که شبیه گر،ت هستند

من می دانم که دو دسته از دست رفته وجود دارد – من هنوز روی سخت افزار کار می کنم اگرچه اینها را بسیار دوست دارم!

11 کانتر لمینت قدیمی

من شیر آب و سخت افزار را برای کروم روشن باز کردم و تزئینات چوبی را برای مطابقت با کابینت رنگ کردم.

12 بعد از پوشش رنگ Granti روی میز با استفاده از فقط رنگ و اپو،ی

آن را امتحان کنید! انجام دهید! پشیمان نخواهید شد! و زم، که بسیار دیدنی شود و مردم فکر کنند که پیشخوان آشپزخانه گر،تی واقعی است، به خود افتخار خواهید کرد! این بهترین بخش است! 🙂

مانند هر میز آشپزخانه است و نیاز به مراقبت دارد. نمی‌تو،د گلدان‌های داغ را روی آن قرار دهید و ممکن است ،اشیده شود، اما باید مانند گر،ت واقعی از تخته‌های برش و چوب‌های برش استفاده کنید تا از آن در برابر لکه‌ها و غیره محافظت کنید. اگر ،اش‌ها عمیق هستند، همیشه می‌تو،د آنها را با پوشش دیگری بپوش،د. موفق باشید!

اگر دوست دارید میزهای رنگ آمیزی شده با فرمیکا، ممکن است این موارد را نیز دوست داشته باشید:


منبع: https://www.remodela،lic.com/painted-formica-countertop/