دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان ایرانی، 13 ایده و ۱۱۳ مدل دکوراسیون شیک و مدرن

آن‌ها حتی می‌توانند از گیاهان مورد علاقه‌شان در گلدانی با طراحی و رنگ هماهنگ با دکوراسیون اتاق، نگه‌داری کنند. کمد در صورت وجود فضای مناسب می‌تواند به صورت توکار طراحی شود. کلوزت، علاوه بر این که مکانی برای انبار کردن و نگهداری وسایل است، برای تعویض لباس نیز کارایی دارد. حتی می توانید از هر دو این گزینه ها در اتاق خواب استفاده کرده و دیگر لوستر در سقف اتاق خواب نصب نکنید، البته درصورتی که این دیوارکوب ها و آباژور انتخابی شما، روشنایی کافی داشته باشند. پنل های نوری، جز نورهای معمولی و غیر مستقیم هستند که کم کم میزان محبوبیت آنها رو به افزایش است. ترکیب عملکردهای تزئینی و کاربردی به آنها امکان می دهد در اتاق خواب ها با هر اندازه ای استفاده شوند.

  • برای مثال طراحی یک دیوار به شکل دیواری غالب را می توانید به عنوان نقطه کانونی در طراحی اتاق خواب در نظر بگیرید.
  • گل ها و گیاهان مزایای زیادی دارند که باعث می شوند بتوانیم برای فضاهای مختلف از آن ها بهره مند شویم.
  • با آویختن بعضی اسباب‌بازی‌ها از سقف یا حتی رنگ‌آمیزی خاص با طرح‌های مورد علاقه‌اش می‌توانید احساس خوشایندی در او ایجاد کنید.
  • مرحله بعد تغییر اسباب و وسایل شامل بالش، ملحفه، قالیچه وسط اتاق و پرده‌ها است.
  • تزئین سقف با تور یکی از ایده های جذاب دیگر برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب است .

بعد از مشخص کردن نقطه کانونی در طراحی اتاق خواب می توانید سایر المان ها را با توجه به آن بچینید. در انتخاب پرده اتاق خواب جنس و رنگ پرده از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. هنگام خرید پرده در صورتی که از الگوهای زیادی در طراحی اتاق خواب استفاده کرده اید، بهتر است از انواع پرده های ساده استفاده نمایید. انتخاب نمونه ای مناسب از این المان و در کنار آن انتخاب روتختی مناسب و زیبا و تزئین فضای تخت به وسیله کوسن می تواند در زیبایی اتاق خواب نقش موثری داشته باشد. رنگ‌ها از قرمز تیره و قهوه‌ای گرفته تا سبز و سایر رنگ‌های جواهری متغیر هستند.

المانهای مهم قبل از طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی داخلی، چیدمان و دکوراسیون داخلی، نورپردازی با کنترل کامل روی شدت نور. اگر اتاق خوابتان بالکن دارد، می توانید هر دو فضا را با هم ترکیب کنید و دیواره وسط را جمع کنید. با این کار عملا اتاق اضافه ای خواهید داشت که می تواند به دفتر کار خانگی تبدیل شود.

جعبه های چوبی در اتاق خواب

از راه حل های زیر استفاده کنید و زیبایی، طراوت و عناصر طبیعی را به اتاق خوابتان بیاورید. استفاده از موکت های نسل جدید، کفپوشهای برجسته ایمن ترین نوع کف است. برای بچه های بالای 8 سال همیشه 5 سال آینده ی فرد روبرای انتخاب رنگ و طرح اتاق خواب درنظربگیرید. تا ضمن حفظ ظاهر و کاربرد در طول زمان جذابیت محیط از دست نرود.

سبک دکوراسیون ساحلی در اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ساده ایرانیبرای دیدن قیمت این محصول اینجا کلیک کنید. دکوراسیون اتاق خواب دخترانهبرای دیدن قیمت این سرویس اینجا کلیک کنید. تشخیص اینکه تعویض یا خرید کدام وسیله برای دکوراسیون اتاق خواب دو نفره شما، نتیجه بهتر و تاثیر بیشتری دارد به عهده خودتان است. در صورتی که قصد خرید جدید کل وسایل اتاق خواب دو نفره یا اتاق عروس را دارید، این مطلب راهنمای کاملی برای شما خواهد بود تا اتاق خوابی شیک و عالی، مطابق با طراحی روز دنیا داشته باشید.