10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین-پارسیان دکور

بر اساس راهنمای سبک مدرن می‌توان عناصر دیگر سبک‌های طراحی را با یکدیگر ترکیب کرد تا خانه شما رنگ تازه‌ایی بگیرد. کابینت‌ها هم به همان جنس و رنگ مبلمان کوچک مثل میز عسلی و کنسول است. مدل آشپزخانه هم L بوده و فضای آن با یک میز و صندلی ناهارخوری کاملاً مدرن با فضای پذیرایی جدا شده است. مکانی را که می‌خواهید مورد طراحی دکوراسیون داخلی قرار دهید باید یک کل در نظر بگیرید به‌صورتی که در انتها تمام اجزا باهم پیوستگی و انسجام داشته باشند. داشتن دیوار‌هایی تمیز با رنگ و نقش‌های زیبا می‌تواند جو خانه شما را به‌کلی تغییر دهد.

سبک ساحلی سبکی می باشد که در آن از وسیله ها و رنگ هایی که به طبیعت نزدیک هستند استفاده می شود. سبک ساحلی همانند نامش از خانه هایی که در شهر های ساحلی ساخته شده اند استفاده کرده است و سبک خانه ها را به شکل آن ها در می آورد. برای مثال در این سبک از وسیله ها و اکسسوری های طبیعی مانند کفپوش هایی حصیری، ظروفی چوبی و … استفاده می شود همچنین برای دیوار ها و سایر قسمت های خانه بیشتر از رنگ های طبیعت مانند آبی، سبز و سفید استفاده می کنند. بهتر است بدانید این سبک جز سبک هایی می باشد که گل و گیاه جز اصلی ترین قسمت آن می باشد. از وسیله های بسیار ساده و کم برای دکوراسیون خانه استفاده می شود.

  • وسایل هنری اضافه کردن رنگ به محیط خانه را بسیار راحت کرده است.
  • بخش کوچک اما مهمی از مواردی است که باید در هنگام طراحی چیدمان منزل به آن‌ها توجه کنید.
  • رنگ مبلمان، ۳۰ درصد از فضای داخلی را تشکیل می‌دهد که باید با دقت بیشتری انتخاب شود تا همخوانی آن با رنگ دیوارها و اکسسوری‌ها رعایت شود.
  • در این سبک از مبلمان با رنگ‌های شاد، ساده، به روز و کاربردی استفاده می‌کنند.

ویژگی بارز این سبک استفاده از رنگ ها و المانهایی است که ناخوداگاه شما را به یاد ساحل می اندازد. برای داشتن چنین دکوراسیونی به راحتی می توانید از المانهایی مانند صدف، وسایل حصیری، چوب و…. این سبک ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن است .در این سبک بطور ترکیبی از مبلمان و وسایل و تزیئنات هر دوسبک استفاده می شود.رنگهای غالب در این سبک بیشتر رنگهای مات و خنثی برای دیوارها و مبلمان می باشد.

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی

در این صفحه ، انواع عکس دکوراسیون داخلی منزل را در اختیار شما همراهان دکوراسیون فرد قرار دادیم. کافیست این عکس هارا مشاهده کنید تا با ایده گرفتن از آنها هم با اصول چیدمان دکوراسیون داخلی خانه آشنا شوید، هم میتوانید با کمک آن، بهترین طراحی را برای منزلتان داشته باشید. تاثیر المان هایی نظیر نوع مبلمان، پرده ها و پارچه ها، نظم، استفاده از المان های چوبی و نیز بهره گیری از گل و گیاه در دکوراسیون مورد نظرتان را بیان کنیم. همچنین اگر علاقمند بهسبک دکوراسیون داخلی منزل سنتی ایرانیهستید می توانید دیگر مقاله تهران دیزاین سنتر در این باره را مطالعه کنید. دکوراسیون منزل به سبک انگلیسی در بردارنده‌ی زیبایی کلاسیک، لوکس بودن، هارمونی و متریال های باکیفیت در کنار هم برای فضای خانه است. اجرای دکوراسیون منزل به سبک انگلیسی و دیزاین قسمت‌های مختلف منزل مثل آشپزخانه به سبک انگلیسی در سطح عالی نیازمند مهارت بالا و سرمایه قابل توجه است.

سبک شابی‌شیک

طرح یکی‌دیگر از عناصری است که به فضا جذابیت می‌بخشد که شامل فرش، کاغذ دیواری، مبلمان و آثار هنری می‌باشد. طرح گلدار، هندسی، مجله خبری دکوراسیون انتزاعی یا هر طرح دیگر باید با طرح کلی منزل هماهنگ باشد. بیشتر فضاهای داخلی از نور طبیعی روز و نور مصنوعی استفاده می‌کنند.

بایدها و نبایدهای چیدمان اصولی منزل و اصول دکوراسیون

برای اتاق خواب نوزاد بیشترین مساله ایمنی اون در تخت خواب هست؛ پس محافظ تخت اهمیت زیادی داره. گاها ممکنه اتاق نوجوان شما فضای کافی برای تمام امکاناتی که می‌خواد نداشته باشه، در این صورت میشه از مبلمان چندمنظوره استفاده کرد؛ تخت‌های تاشو، ترکیب تخت و میز یا تخت و کشو و …. سبک اسکاندیناوی بیشتر در کشورهای دانمارک، سوئد، فنلاند، نروژ و ایسلند مورد استفاده قرار می‌گیره. مواد طبیعی، تزئینات و جزئیات حداقلی، پالت رنگی سیاه وسفید و نهایتا رنگ‌های آبی و خاکستری، خطوط منحنی و طرح‌های ارگانیک ویژگی‌های بارز سبک اسکاندیناوی هست.