16 سبک چیدمان اتاق خواب ؛ زیبایی اتاق خواب را افزایش دهید معمارنو

این سرویس خواب بدون دستگیره و به رنگ ونگو می باشد که جز پرطرفدار ترین رنگ ها در سفارشات به شمار می رود.. سرویس خواب دو نفره بوستون یک کالای خواب زیبا با نمای لوکس می باشد و به سبب نوع طراحی دلنشین، جز محصولات پرطرفدار به شمار می رود. این کار از ام دی اف ساخته شده است و روکش آن نمایی براق و بسیار جذابی دارد. تخت خواب یک نفره بوستون از مدل های جدید با طرحی منحصر به فرد است.2.

  • از گذشته تا به امروز سعی می‌کرده‌اند عناصر اتاق خواب عروس را در رنگ‌های روشن (ترجیحا سفید یا شیری و یا …) تهیه کنند.
  • بسیاری از افراد با کمبود فضای نگهداری در اتاق خوابشان رو به رو هستند، در این راستا استفاده بهینه از تمام بخش های آن نکته کلیدی خواهد بود.
  • یکی از این موارد اندازه اتاق و تختخواب است، اندازه فرش باید به گونه‌ای باشد که زیر تخت و قسمتی از اطراف آن را بپوشاند تا هنگام بیرون آمدن از تخت پای شما کف سرد و سخت اتاق را لمس نکند.
  • اگر هم به کتاب و کتابخوانی علاقه زیادی دارید می توانید روی دیوار یا در داخل کمد دیواری باکس بسازید و کتابها را در داخل آن قرار دهید .
  • پیش از این در خصوص اهمیت کمد در فضای خواب برای شما در مقالات متعدد آموزشی و مشاوره های معماری آنلاین نوشته ایم.

دکوراسیون اتاق خواب جدید و مدرندیزاین اتاق خواب باید از سایر فضاهای خانه ساده تر باشد. اگر رنگ های زیادی دارید که بخواهید در اتاق استفاده کنید، بدست آوردن یک فضای آرام بخش سخت می شود. اتاق خواب مکانی امن و آرام برای خواب و استراحت بعد از پایان یک روز سخت کاری و در زمانی که به تنهایی و آرامش نیاز دارید، می باشد.

۶- سبک صنعتی

استفاده از رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم، نباتی و … به‌عنوان رنگ اصلی، در کنار رنگ‌های تیره مانند مشکی، سرمه‌ای، قهوه و … یکی از اصول سبک طراحی مینیمال است. برای آن‌که اغلب اوقات اتاق نوزادتان تمیز و مرتب دیده‌شود، می‌توانید در دیزاین آن از رنگ‌های خنثی و روشن، بیش‌تر استفاده کنید. رنگ صورتی به‌عنوان یک رنگ فانتزی و جذاب شناخته‌شده‌است؛ بنابراین در کنارش برای فانتزی‌تر نشان دادن فضا می‌توان از طراحی‌های خاص و بعضی عروسک‌ها بنا به سلیقه دخترتان استفاده کرد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره انواع کفشور خطی و مزایا و معایبش را بخوانید.

۱۱۳ مدل طراحی دکوراسیون اتاق خواب شیک، مدرن و ساده

رنگ زرد جزء رنگ‌هایی است که انرژی فوق العاده‌ای را به اتاق خواب می‌دهد. برای اینکه مطمئن شوید این رنگ به همراه طرح بالا، برای اتاق فرزند شما مناسب است یا نه، می‌توانید از دکوراتور ما بخواهید که طراحی 3 بعدی طرح را به شما تحویل بدهد. با وجود تنوع بالایی که در دکوراسیون داخلی وجود دارد و عدم شناخت درستی که اغلب مردم از هنر طراحی و دکوراسیون دارند، دیزاین و چیدمان اصولی منزل، کار سخت و دشواری است. برای این که چنین فضایی در اتاق خوابتان ایجاد کنید، ابتدا دکور کل منزلتان را در نظر بگیرید.

سقف در دکوراسیون اتاق خواب :

اما این جمله به این معنی نیست که سبک دکوراسیون مدرن به زیبایی اهمیت نمی‌دهد. بلکه فقط مدرنیسم از به ‌کاربردن تزئینات اضافی پرهیز می‌کند و زیبایی را در سادگی خلق می کند. خطوط مستقیم و مشخص در وسایل و مبلمان، فضای باز زیاد در اتاق، از عناصر مهم این نگرش هستند.